Jump to content
Dogomania

Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..


doris66

Recommended Posts

19 minut temu, malagos napisał:

Moze fb by pomógł? Wprawdzie ja ani jednego psa przez fb nie wyadoptowałam, ale dziewczyny mówią, ze czasem działa cuda.

Napiszę na swoich watkach prośbę do bdt dla Perełki, bo sama mam obecnie dwie tymczasowe sunie u siebie (swoja drogą nie wiem, jak można brać pieniądze za tymczasowanie, chyba że ma się zarejestrowaną działalność gospodarczą...)

Jest zarejestrowana działalność. To hotel glee. Ma oficjalną  strone na fb. Sunie mają wydarzenie na fb i była tam propozycja hotelu w Pomiechówku u jakiejś Pani Agnieszki. Ale ponoć to jest zły hotel, za dużo zwierząt i nie wszystkim wystarcza miejsca w domu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ech, gdybym miała "wolne miejsce" u siebie... Ale nie mam i jeszcze przez jakiś czas mieć nie będę a do tego wyjeżdżam w lutym na parę dni... Naprawdę żałuję, że nie mam jak realnie pomóc :(

Z domów tymczasowy, które kojarzę, że powinny mieć wolne miejsce przychodzi mi do głowy anecik, ale to okolice Katowic. I zdaje się, że opłata 200zł za psa.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, malagos napisał:

Doris66, wstaw proszę tu ładne zdjęcie Perełki i krótki opis - waga, wiek, charakter. To i MarysiO się przyda do ogłoszeń.

Czekam na dobre zdjęcia od Ali. Ja mam do niej 60km i nie mam jak jechać i zrobić zdjęcia. Wczoraj Ana10 robiła suniom  ogłoszenia ze zdjęciami takimi jakie są, więc kiepskimi, ale poszły i takie.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Marysia O. napisał:

Ech, gdybym miała "wolne miejsce" u siebie... Ale nie mam i jeszcze przez jakiś czas mieć nie będę a do tego wyjeżdżam w lutym na parę dni... Naprawdę żałuję, że nie mam jak realnie pomóc :(

Z domów tymczasowy, które kojarzę, że powinny mieć wolne miejsce przychodzi mi do głowy anecik, ale to chyba okolice Katowic. I zdaje się, że opłata 200zł za psa.

Chodzi też o to, aby hotel nie był zbyt daleko, bo chodzi o koszty.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

(swoja drogą nie wiem, jak można brać pieniądze za tymczasowanie, chyba że ma się zarejestrowaną działalność gospodarczą...)

Zgadzam się z malagos w 100 % i d;latego powiększyłam litery , bo nie ma co ukrywać .

Ja też mam teraz Foksię w BDT ,a mój mąż zgadza się na 3 psy w domu.

Co do Pomiechówka , to odradzam.

Mogę przeznaczyć dla  jednej suni 150 zł jednorazowo ,ale tylko na hotelik albo na karmę czy weta w BDT ,na żaden płatny  DT.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Poker napisał:

Zgadzam się z malagos w 100 % i d;latego powiększyłam litery , bo nie ma co ukrywać .

Ja też mam teraz Foksię w BDT ,a mój mąż zgadza się na 3 psy w domu.

Co do Pomiechówka , to odradzam.

Mogę przeznaczyć dla  jednej suni 150 zł jednorazowo ,ale tylko na hotelik albo na karmę czy weta w BDT ,na żaden płatny  DT.

Paula ma zarejestrowaną działalność to Hotel Glee, pisałąm już o tym wyżej. To normalny, zarejestrowany hotel  domowy, bez ściemy i oszukiwania, ze psy są w domu ( a faktycznie siedzą w kojcach lub garażach ). U Pauli psy mieszkają z jej rodziną i wszystkie mają od razu status domownika. Byłam i widziałam.  Otrzymuję od niej faktury za pobyt Soni, wiec wiem o czym piszę. Poker podkreślam to nie żaden płatny DT. Za pomoc Ci dziękuję bardzo.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, doris66 napisał:

Paula ma zarejestrowaną działalność to Hotel Glee, pisałąm już o tym wyżej. To normalny, zarejestrowany hotel  domowy, bez ściemy i oszukiwania, ze psy są w domu ( a faktycznie siedzą w kojcach lub garażach ). U Pauli psy mieszkają z jej rodziną i wszystkie mają od razu status domownika. Byłam i widziałam.  Otrzymuję od niej faktury za pobyt Soni, wiec wiem o czym piszę. Poker podkreślam to nie żaden płatny DT. Za pomoc Ci dziękuję bardzo.

Potwierdzam, u Pauli był psiak Lupo, ktorego utrzymywałam. Bardzo fajnie go socjalizowała i szybko znalazł dom.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, doris66 napisał:

była tam propozycja hotelu w Pomiechówku u jakiejś Pani Agnieszki. Ale ponoć to jest zły hotel, za dużo zwierząt i nie wszystkim wystarcza miejsca w domu.

 

3 godziny temu, Poker napisał:

Co do Pomiechówka , to odradzam.

 

dziewczyny powiedzcie cos wiecej o tym nawet na pw, bo mamy tam jedna sunię i było tam dobrze ...

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, kiyoshi napisał:

Pani z Olsztyna szuka malej suni do siebie chce adoptowac

Nie wiem doris gdzie Ty jestes i te sunie ale moze chcesz numer do Pani? Tylko sunie trzeba by dowiesc

Pisz do mnie jakby co

Sunie są w okolicy Białymstoku , 60 km od Bialegostoku. Malinka jest w samym Białymstoku. Podaj proszę nr tel do tej Pani na pw do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Paula potwierdziłą. Obie sunie, Perełka i Śnieżka mają u niej miejsce. Więc 12 lutego tam pojadą a do tego czasu stanę na rzęsach aby uzbierać  jak najwięcej pieniędzy na ich utrzymanie. Ja już chcę spać spokojne pewna że ktoś na obie czeka, że się nimi zajmie i pomoże znaleźć im dobre domy. Stres który mi towarzyszy od kilku tygodni jest nie do opisania, odbija się na moim zdrowiu, wiec jak już wiem, ze będą bezpieczne to mogę zamiast wykonywania dziesiątek telefonów w poszukiwaniu bdt zajac sie bazarkiem dla nich. Tak jak pisałam, dla drugiej suni tez deklaruję 50zł. Wierzę, ze szybko znajdą domy i wszystko się poukłada. Trzeba ryzykować, bo jak się nie zaryzykuje to nic się nie osiągnie. Gdybym bała się ryzyka to Śnieżka już dziś miałaby szczeniaki w jakiejś norze a Perła byłaby w samym centrum cieczki i dalej ich domem byłaby ulica.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Przyszłam po wpisie Ewy Marty u Kuli i Rokiego. Nie jestem w temacie, nie dam rady teraz wszystkiego doczytać, bo bolą mnie oczy i muszę odejść od komputera. Jednak z tego, co zerknęłam zrozumiałam, że potrzebne jest miejsce od teraz do 12.02. Jeśli to okolice Białegostoku, to może WiosnaA dałaby radę te kulka dni przetrzymać...? Jeśli coś pokręciłam, to przepraszam...

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, inka33 napisał:

Przyszłam po wpisie Ewy Marty u Kuli i Rokiego. Nie jestem w temacie, nie dam rady teraz wszystkiego doczytać, bo bolą mnie oczy i muszę odejść od komputera. Jednak z tego, co zerknęłam zrozumiałam, że potrzebne jest miejsce od teraz do 12.02. Jeśli to okolice Białegostoku, to może WiosnaA dałaby radę te kulka dni przetrzymać...? Jeśli coś pokręciłam, to przepraszam...

Nie inka, chodzi o miejsce od 12 lutego, ale już się znalazło:) Pisałam, że do 12 lutego musimy znaleźć miejsce:) 

Sunie 12 lutego przyjadą razem do hoteliku w Warszawie. Teraz potrzebne są bazarki i deklaracje. Ja z radością oddałabym książki na bazarek. Sama w tym momencie nie dam rady zrobić bazarku:( 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, doris66 napisał:

Więc jeśli pozwolisz Twoje pieniądze przeznaczymy na szczepienia dla suczek.

Jak uważasz chociaż wydaje mi się ,że teraz pieniądze są bardziej potrzebne na utrzymanie suniek. Na szczepienia można dozbierać później.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...