Jump to content
Dogomania

Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..


doris66

Recommended Posts

Uf...... Dzis napisze w skrócie, Ruda juz zaczyna nowe życie pod nasza opieką. Dałyśmy jej imię Perła dla przyjaciół Percia aby było wyjątkowe i piękne bo ona do dzis nie przezyła nic pieknego. Jest po sterylce , odsypia w ciepłym bezpiecznym miejscu. Bedzie zaopiekowana na czas rekonwalescencji wzorowo. Zdjęcia jutro bo padam na twarz.Sześc godzin na mrozie, kilka godzin w lecznicy, transport do opiekunki, swoje psy i swoje sprawy. Wyszłam rano wróciałm niedawno. Dziewczyny Zachary  i Ana10 jeszcze dłuzej bo musiały dojechac z Białegostoku. Na miejscu pomagał nam anonimowy Pan i własciwie to już mój kolega Jacek . Ale warto pomagac. Jutro łapanka drugiej tej białej. Dzis dosłownie wymknęła nam sie z rąk , zabrakło 1 sekunde zby ja zablkowac.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, zachary napisał:

Zakochałam się w Perełce i w Śnieżce też, która pod sam koniec akcji raczyła się pokazać. Juz myslałyśmy,że gdzieś się umosciła aby urodzić...Jest przeurocza!

Ja jestem zakochana w nich juz od miesiaca, odkad je karmię. Piękne sa i dzieki nam dostaną drugie nowe życie.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, agat21 napisał:

Ależ się cieszę, że chociaż jedna bida już zaopiekowana :) I takie krzepiące są wieści o ludziach bezinteresownie pomagających - miód w serce :)

Jutro wiele ciepłych myśli w Waszą stronę, żeby się udało i drugiej pomóc.

Dziekujemy. Cieple myśli potrzebne i kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Perełce kupiłam dzis fiprex i tabletki na robale. Razem 44zł. Rachunek wstawie póżniej. Odliczam to ze skarbonki suniek.

Przecudna czerwoną obroże ( niestety ale z perłami nie bylo tylko z dźetami zafundowa suni Zachary ). Dzieki Zacharku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...