Jump to content
Dogomania

Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).


Onaa

Recommended Posts

Przed chwilą, Gabi79 napisał:

Kochany, cudny Tobiś.

Wreszcie może odpocząć w ciepełku!!!

Jaki jest miesięczny koszt pobytu Tobisia w DT?

Na moim bazarku już niezła sumka się uzbierała.

W obecnym dt to będzie to chyba 12zł za dzień, narazie mocno trzymamy kciuki żeby Tobi dogadał się z całym towarzystwem , narazie jest jeszcze zestresowany i pewnie minie trochę czasu, tak jak i w przypadku żeby pokazał jaki ma swój prawdziwy charakter, Tobi okazał się jednak większym psiakiem niż zakładałyśmy, i jest największy w dt, więc gdyby się okazało że nie zgadza się z innymi psiakami to byłby problem.

Gabi79, jeszcze raz dziękuję za bazarek dla Tobiego :D , na pewno trzeba będzie kudłaczka odpchlić, odrobaczyć, zaszczepić, Tobi nie jest kastrowany więc to też go będzie czekać to w póżniejszym czasie.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ zostałam skarbnikiem Tobiego więc wyślę zaraz pw,
 na dniach potrzebny będzie przegląd u weta, porządne odrobaczenie, pokrycie kosztów transportu Radysy- Warszawa, a za ok. dwa tygodnie szczepienia.

Tobiś - fotki z dzisiaj z dt - taki sobie jestem bidulek

f696c3f467300b81.jpg

c4d1d9de5dad78a1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Śliczny jest, kochany bardzo:) naprawde! Trzeba mu fryzjera, żeby ta sierść do ładu doprowadzić i pięknych zdjęć:)

A potem już tylko droga do stałego, kochajacego domku. trzymam kciuki za Tobisia z całych sił. Patrząc po zdjęciach (żeby nie zapeszyć) póki co chyba dogaduje się z psiakami w DT:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Onaa napisał:

W obecnym dt to będzie to chyba 12zł za dzień, narazie mocno trzymamy kciuki żeby Tobi dogadał się z całym towarzystwem , narazie jest jeszcze zestresowany i pewnie minie trochę czasu, tak jak i w przypadku żeby pokazał jaki ma swój prawdziwy charakter, Tobi okazał się jednak większym psiakiem niż zakładałyśmy, i jest największy w dt, więc gdyby się okazało że nie zgadza się z innymi psiakami to byłby problem.

Gabi79, jeszcze raz dziękuję za bazarek dla Tobiego :D , na pewno trzeba będzie kudłaczka odpchlić, odrobaczyć, zaszczepić, Tobi nie jest kastrowany więc to też go będzie czekać to w póżniejszym czasie.

Cała przyjemność po mojej stronie, a poza tym podziękowania należą się uczestnikom bazarku, nie mnie.

Tobi słodki, a po fryzjerze to dopiero będzie mega cudny!!!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z DT, Tobi grzeczny, spokojny poki co, psy go nagabuja ale on na razie nie wykazuje zainteresowania, najchetniej siedziałby cały czas w ogródku:).. Ładnie daje sie przywołac, jest posłuszny, delikatnie zabiega o głaskanie, ale nie jest natarczywy.

Siersc ma taką chyba bardziej szorsciakowata, ja na kudłatych mało sie znam, Onaa podjedzie w wolnej chwili do Tobiego i oceni czy cos z futerkiem mozna by zrobic wiecej poza czesaniem:)..

Tobi suchego nie chce za bardzo jesc , za to gotowane a i owszem.. Dzis dostał pierwszą ture odrobaczenia, od razu wywęszył tabletki wiec podanie ich troche sie utrudniło:D;D..

Ogólnie jest bardzo zrównowazony, spokojny, w pokoju w którym nocuje nie nabrudził ani razu, podsikuje jedynie tam gdie sa znaczenia innych tymczasowiczów..

Tobi jest mocno otłuszczony, musi koniecznie troszke zrzucic, na normalnm jedzonku to szybko poleci, a i na pewno siersc skorzysta:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, AniaB napisał:

Rozmawiałam z DT, Tobi grzeczny, spokojny poki co, psy go nagabuja ale on na razie nie wykazuje zainteresowania, najchetniej siedziałby cały czas w ogródku:).. Ładnie daje sie przywołac, jest posłuszny, delikatnie zabiega o głaskanie, ale nie jest natarczywy.

Siersc ma taką chyba bardziej szorsciakowata, ja na kudłatych mało sie znam, Onaa podjedzie w wolnej chwili do Tobiego i oceni czy cos z futerkiem mozna by zrobic wiecej poza czesaniem:)..

Tobi suchego nie chce za bardzo jesc , za to gotowane a i owszem.. Dzis dostał pierwszą ture odrobaczenia, od razu wywęszył tabletki wiec podanie ich troche sie utrudniło:D;D..

Ogólnie jest bardzo zrównowazony, spokojny, w pokoju w którym nocuje nie nabrudził ani razu, podsikuje jedynie tam gdie sa znaczenia innych tymczasowiczów..

Tobi jest mocno otłuszczony, musi koniecznie troszke zrzucic, na normalnm jedzonku to szybko poleci, a i na pewno siersc skorzysta:)

 

Tobisiu, teraz już będzie tylko lepiej!!!

Na moim bazarku ponad 3 stówki!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wczoraj psiaki zostały na kilka godzin same, i Tobi był bardzo grzeczny:D, on albo ma takie spokojne usposobienie albo odpoczywa po schronisku nadal...:(.. Apetyt Tobis ma umiarkowany, może stres a moze reakcja na odrobaczenie, dzis kolejna dawka. Odrobaczenie dt zrobi z darowanych zapasów wiec bezkosztowo:), za co bardzo serdecznie dziękujemy:):)

 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam właśnie z p. Ewą (dt) , Tobi jest grzeczny, spokojny, ładnie chodzi na spacerek na smyczy, nadal nie narzuca się, jak dzisiaj wpadła na niego niewidoma Tyczunia to odskoczył i grzecznie zrobił jej miejsce :).

I bardzo lubi tak sobie leżeć na kanapie :).

bbd8fd30f2431819gen.jpg

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Po pobycie w Radysach pewnie czuje się jak w raju - spokój, spacerki, micha, na kanapie można poleżeć - boi się, żeby to wszystko nie rozwiało się jak sen jakiś złoty k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig .

Czy Tobi będzie miał jakieś SPA - kąpiel, strzyżenie, czy zostaje z dłuższym futerkiem?

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Onaa napisał:

Rozmawiałam właśnie z p. Ewą (dt) , Tobi jest grzeczny, spokojny, ładnie chodzi na spacerek na smyczy, nadal nie narzuca się, jak dzisiaj wpadła na niego niewidoma Tyczunia to odskoczył i grzecznie zrobił jej miejsce :).

I bardzo lubi tak sobie leżeć na kanapie :).

 

Kanapy są wskazane dla piesków :) Tobiś jest cudny  0heart.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...