Jump to content
Dogomania

Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).


Onaa

Recommended Posts

Tobi będzie tez mial dzis lub jutro sciagane szwy po zabiegu:).. Szybciutko minęła rekonwalescencja:).

Tobis spokojnie czeka na dom, jest mu dobrze w dt wiec pewnie mu sie nie spieszy:).. Pogoda tez taka nie do spacerow - no i jak Onaa napisala- dopiero co skończyły sie ferie.. Mam nadzieje e niedługo naszego misia ktoś wypatrzy:) to taki kochany pies!

 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przelotem zajrzałam do dt Tobiego, Tobis nadal kochany, wyjatkowy, cudny mój!!;D Z Tyczka jechała do weta Patia i widziała naszego misia w dt - jest Tobim zachwycona, jak wszyscy ktorzy go poznali:D

Tobi poweselał mocno i sie troszke rozruszał, ale tak bardzo pozytywnie, gdy Ewa szła do bramki do mnie to Tobi szczekał i patrzył na nią - czy ona widzi ze ktos stoi na zewnątrz.. Niesamowicei szybko sie zrobił gospodarzem:) Potem dawał mi buziaki, kochany!

Zatsanawiamy sie z Onaa czy jednak nie podciac Tobiemu kudełkow za jakis czas, nieduzo, nie jakos do gołej skóry, moze ostrzem 13tka, tak leciutko, bo jednak widac, ze siersc po tak długim czasie w schronisku jest zniszczona na końcach, wyglada jak spalone trwałą włosy ludzkie. A tak to by sie delikatnie końcówki podcieło, ogonek troszke wygładizło, byłby taki bardziej ogarniety i zadbany, bo teraz to troszke w stylu "piorun który uderzył w rabarbar" :D:D

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, konfirm31 napisał:

O ile dobrze pamiętam to w dawnych czasach piorun zwykł uderzać w szczypiorek,  przy czym czasownik używany w tym określeniu,  był mało wytworny.  

:D, no ja od zawsze znam wersje z rabarbarem i oczywiscie z czasownikiem, o ktorym konfirm wspominasz, ale nie odwazyłam sie pojsc tu na forum az tak daleko i go uzyc:D, natomiast rabarbar jest o tyle tutaj zasadny ze po uderzeniu pioruna wszystkie pasemka slicznie sie krecą, prawie jak u Tobiego:D;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...