Jump to content
Dogomania

Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).


Onaa

Recommended Posts

Wczoraj odebrałam Tobisia przed zamknieciem kliniki, zeby go nie wieźc przez całe miasto w korkach, dlatego nie dałam rady juz nic wczoraj napisac. Tobi ładnie sie wybudził, jak po niego przyjechałam był samodzielny ale nogi tylne jeszcze mu sie troszke rozjeżdzały:).. Gdy podjechałam pod DT Tobi az rwał sie zeby wysiadac:D, tak sie stesknił za kanapą:D. Niestety Tobi mocno inetresuje sie raną, dlatego musi cały czas chodzic w kołnierzu.. Wczoraj Ewa mówiła ze stał biedniutko ze spuszczoną głową w tym abazurku, w koncu jednak połozył sie - bo juz myslałysmy ze spedzi noc na stojaco.. Dzis niestety smutków ciag dalszy, Tobi nie jest szczesliwy w kołnierzu.. No cóz.. Nic nie poradzimy..

Onaa wczoraj odwozac Tobiego na zabieg zwazyła go na wadze gabinetu - Tobi w tym gabinecie wazy 28,5 Kilo, niestety sa spore róznice w urzadzeniach jak widac.

Szwy beda do wyciagniecia za 10-14 dni.

 

Za zabieg zapłaciłam 293 zł, w tym dostałam tabletki Rimadyl na dzis i jutro.

Bardzo dziekuje Panu Doktorowi z gabinetu weterynaryjnego za naprawde promocyjną cene dla Tobiego!

A tu paragon:

f8c503377f13.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Komplikacji nie ma:), Tobi równiez coraz mniej chodzi w kołnierzu, bo nie ma takiej koniecznosci, kołnierz ma ubuierany tylko wtedy gdy zostaje bez kontroli, zeby jednak czegos nie wystrugał wczesniej:)..

Pan Doktor, który kastrował Tobiego, nie mógł sie wczoraj go nachwalic do mojej Przyjaciółki (ktora pomogła załatwic ta kastracje po naprawde niewysokiej cenie), ze Tobi to wyjątkowo grzeczny pies, wspaniały, zrównowazony, jak rzeadko..

Bedziemy powoli przymierzac sie szukania Tobiemu domu - propozycje tytułu do ogłoszenia  bardzo mile widziane!!!:)

Ja byłam wczoraj osobiscie u Tobiego i musze powiedziec, ze jest on psem takim jakiego ja sama chciałabym miec..:D

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tekst do ogłoszeń - narazie na Kraków , woj. małopolskie

 

Tytuł nr 1: Łagodny zrównoważony przytulak Tobi z nadzieją czeka na nowy dom

Tytuł nr 2: Czy ktoś pokocha Tobiego ?

Tobi to bardzo przyjazny, bardzo zrównoważony, ciepły, przytulasty i delikatny ok. 4 letni szorściaczek, średniej postury i gabarytów. Ma mądre bursztynowe oczy, którymi patrzy w człowieka. Waży ok. 29 kilogramów, ale ponieważ powinien trochę zeszczupleć, więc zakładamy, że docelowo będzie ok. 24-25 kg psiakiem..

Tobi nie jest psem absolutnie konfliktowym, w miejscu gdzie obecnie przebywa nie przejawia żadnych negatywnych zachowań ani do ludzi ani do innych psów. W domu zachowuje czystość. Na spacerach chodzi na smyczy, puszczony luzem na posesji reaguje na przywołanie. Zostawiony w domu nie niszczy i nie ujada. Nie znamy jego zachowań w stosunku do dzieci i kotów. Pies jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony.

Połowę swojego życia spędził w schronisku a obecnie przebywa w domu tymczasowym w Krakowie, więc można go poznać osobiście.

Tobiś potrzebuje domu gdzie będzie kochany i takiego domu szukamy dla niego.

 

Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 608 030 883

tel. 694 954 250

mail: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...