Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

4 godziny temu, agat21 napisał:

Grzeczna sunieczka :) Bardzo miłe wieści od Lisi, oby zdrówko się poprawiło i będzie cud-miód psina :)

 

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Dzień dobry Lisiu :)

 

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jakie wspaniałe wieści Lisiowe :)
Sunia jest naprawdę cudna, ujmuje za serce. Jak dobrze, że już jest u Murki.

Dziękuję pięknie za odwiedzanie Lisiaczka   Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony dziękuję

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Murka napisał:

Wet powiedział, że jeśli sunia pije dużo wody i nie drapie się, to można zmniejszyć dawkę Encortolonu o połowę, więc tak zrobię.

Podobnie było u mojego psa. Po encortolonie pił bardzo dużo wody. Pewnie to taki skutek uboczny tego sterydu...

 

5 minut temu, Murka napisał:

Jutro będę mieć trochę więcej czasu to postaram się jakieś lepsze fotki porobić.

To czekamy niecierpliwie. A sunia dalej miski broni? 

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Alaskan malamutte napisał:

To czekamy niecierpliwie. A sunia dalej miski broni? 

Jak lew:) Jak nasypię karmy, to najpierw owarczy wszystko dookoła, poszczerzy się i dopiero się bierze za jedzenie:)

Mam już fakturę za badania i leczenie suni w lecznicy: 743 zł:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/91fc9c2a19a9ffba

Wet mi potem dośle dokładne wyliczenie co było robione itd.

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko napiszę,że encorton jak się go odstawia to trzeba stopniowo zmniejszać dawkę aż do mnimalnej.Nie należy gwałtownie przerywać podawania.Tak mi powiedziano w Klinice i to stosowałam i miałam rozpisane dawki do minimalnej, zapamiętałam.Nie każdy wet o tym powie,rozpisze.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny wygłodzony pies ze schronu :(

 Ale dobrze, że te złe dni już nie wrócą, miska już zawsze będzie pełna, jeszcze tylko żeby stan skóry poprawił się.

Będziemy starali się o pozyskanie pieniędzy na leczenie na Siepomaga, dam znać, jak wszystko będzie gotowe, potrzebna będzie pomoc w udostępnianiu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...