Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

12 godzin temu, Anula napisał:

Ja tylko napiszę,że encorton jak się go odstawia to trzeba stopniowo zmniejszać dawkę aż do mnimalnej.Nie należy gwałtownie przerywać podawania.Tak mi powiedziano w Klinice i to stosowałam i miałam rozpisane dawki do minimalnej, zapamiętałam.Nie każdy wet o tym powie,rozpisze.

Wiem o tym, bo już niejeden psiak przyjmował u nas Encorton.

Póki co zmniejszyłam dawkę o połowę. Suńka niestety od wczorajszego rana zaczęła nam bardzo brudzić: koopa i siku w dużych ilościach i mimo 4 wyjść na ogród. To skutek Encortonu...

Lisia właśnie spaceruje przed nocką po ogrodzie i zaraz będziemy się kąpać.

Zrobiłam trochę fotek, postaram się obrobić i wrzucić jeszcze przed świtem:)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Lisiu!! U nas pada śnieg, a pieski lubią zabawy w śniegu!!  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony śnieg

7 godzin temu, Murka napisał:

Obawiam się, że Lisia będzie mieć problem z kręgosłupem lub stawami, bo jak chodzi to charakterystycznie człapie i te tylne łapki tak jej trochę zostają w tyle.

Murko, dopytaj proszę weta, jeśli uzna, że trzeba wprowadzić preparat na stawy to proszę podaj. Być może lata spędzone w betonowym boksie robią swoje.... 

3ea9be964092bce3gen.jpg ć

A na tej fotce widać już leciutki uśmiech na pysiu!!! I ogonek podniesiony!!! 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, tam zbierane są pieniążki na leczenie pieska. z tego co się orientuję, trzeba mieć rozpoznanie choroby i faktury od weta.

To bardzo dobra wiadomość  gif  śmiejący się.gif 

A jak to działa, na czym polega  ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...