Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

Trochę opanowaliśmy sytuację. Działa chyba zmniejszona dawka Encortolonu, bo sunia pije trochę mniej wody (choć nadal dużo), zorganizowaliśmy jej dodatkowe wyjście na ogród i karmę daję jej raz dziennie (wcześniej dostawała dwa razy i za każdym razem miska wyczyszczona do zera). Póki co jest ok:)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Murka napisał:

Trochę opanowaliśmy sytuację. Działa chyba zmniejszona dawka Encortolonu, bo sunia pije trochę mniej wody (choć nadal dużo), zorganizowaliśmy jej dodatkowe wyjście na ogród i karmę daję jej raz dziennie (wcześniej dostawała dwa razy i za każdym razem miska wyczyszczona do zera). Póki co jest ok:)

To kamień z serca!! Ja myślę, że po odstawieniu encortolonu wszystko się unormuje. Patrząc na zdjęcie wydaje mi się, że Lisia ma lepszą sierść i ten brzuszek taki jaśniejszy..Czy to efekt kąpieli? i jeszcze chciałam zapytać o to "człapanie"...Czy pytałaś może weta, może potrzeba jakiegoś suplementu na stawy? Mój pies dostaje Artromax w syropie, efekt jest bardzo dobry. Ale nie wiem, czy dla Lisi byłby odpowiedni??

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś przelotem w lecznicy, ale zapomniałam zapytać o Lisię... mam teraz tyle psiaków z problemami zdrowotnymi, że muszę sobie wszystko zapisywać:) 

Zapytam przy najbliższej okazji. 

Jeśli chodzi o skórę to patrząc na zdjęcia ze schroniska na pewno łapy są dużo lepsze. W sumie to jak chciałam zrobić fotki zmian na skórze to nie mogłam znaleźć odpowiedniego ujęcia:) Skóra jest przerzedzona na całym ciele, ale tego nie da się ująć na fotce. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Jo37 napisał:

Przelew zrobiony.

Po dotarciu prośba o potwierdzenie na wątku bazarku

 

 

27 minut temu, terra napisał:

Lisia z mojego bazarku dostanie 30 zł.

Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym:

 

Dziękujemy pięknie, to wielka pomoc dla suni. Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatami

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Murka napisał:

Dziś rozmawiałam z wetem n.t. Lisi. Powiedział, aby jeszcze przez tydzień pociągnąć Encortolon i Ketokonazol (ten drugi będę musiała dokupić), a za tydzień przywieźć sunię na zeskrobinę i zobaczymy czy grzybek już odpuścił.

Skoro wet tak zaleca, to trzeba go słuchać. Ważne jest, aby wybić to paskudztwo do końca i oby nawrotów nie było.

Jutro ma być piękne słoneczko, o jakieś zdjęcia Lisiaczka nieśmiało poproszę  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony aparat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...