Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

5 minut temu, elik napisał:

Co u Lisi ? Są postępy w leczeniu ?

Wczoraj rozmawiałam z Murką. Suczka ma ewidentnie lepszą skórę, nie drapie się. Murka ma podjechać do weta na ponowne zeskrobiny, po to aby sprawdzić czy już nie ma "pasażerów na gapę". Jeśli skóra będzie czysta, wtedy kąpiele już nie będą potrzebne. Przy okazji zapyta tez o te problemy z chodzeniem i czy potrzebne jest RTG kręgosłupa. Oraz czy wprowadzić jakąś suplementację na stawy. Póki co Lisiaczek dostaje suplementy na sierść, a za chwilkę dostanie następną paczkę preparatu, który zasponsorowała pani Irena z Katowic. Pani Irenko, Lisia bardzo dziękuje  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, elik napisał:

To można powiedzieć, że idzie ku lepszemu. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej :)

Tak Elu. Lisia to bardzo grzeczna i dzielna dziewczynka. Już mniej broni miski. Ja myślę, że to kwestia czasu, kiedy zrozumie, ze miska już zawsze będzie pełna...ustaliłyśmy z Murką, że jak Lisia zacznie ładnie porastać futerkiem ruszymy z ogłoszeniami. To bardzo spokojna, grzeczna i domowa suczka. Mam nadzieję, że znajdzie super domek, taki z bajki   Podobny obraz   

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak Elu. Lisia to bardzo grzeczna i dzielna dziewczynka. Już mniej broni miski. Ja myślę, że to kwestia czasu, kiedy zrozumie, ze miska już zawsze będzie pełna...ustaliłyśmy z Murką, że jak Lisia zacznie ładnie porastać futerkiem ruszymy z ogłoszeniami. To bardzo spokojna, grzeczna i domowa suczka. Mam nadzieję, że znajdzie super domek, taki z bajki   Podobny obraz   

Z całego serca życzę Lisi i każdemu psiaczkowi takiego domku :)

Link to comment
Share on other sites

No więc tak: skóra jest już o nieba lepsza, wet powiedział, że wygląda super po tych dwóch tygodniach:) Nużeńca już nie ma, tzn. są pojedyncze osobniki, ale one mogą być, bo normalnie występują na skórze psa. Czy jest grzybek będzie wiadomo jutro, bo wet jutro będzie robił cytologię (próbka już pobrana, ale jest trochę "tłusta" i musi przeschnąć).

Wg zaleceń weta: odstawiamy powoli Encortolon, Ketokonazol jeszcze mam podawać, bo wyraźnie bardzo suni pomaga. Witaminki na sierść sunia powinna jeszcze brać przez 2-3 miesiące. Kąpiele nadal co 5-7 dni.

 

Ketokonazol będę musiała znów dokupić, tymczasem wrzucam rachunek za zakupiony ostatnio (koszt 9,20 zł):

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/575c1bbec0e9f785

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Havanka napisał:

Ciekawe, czy cytologia potwierdziła brak grzybka? Mam nadzieję, ze tak. Lisiu, teraz czekamy na twoje nowe, piękne futerko i startujemy z ogłoszeniami !

Też czekam z niecierpliwością na wieści, ale Murka pewnie dopiero wieczorem napisze...U nas dzisiaj było piękne słonko, może jakieś fotki udało się zrobić.. 

Link to comment
Share on other sites

Wet miał wczoraj wieczorem kraksę samochodową, więc nie chciałam mu dzisiaj zawracać głowy, ale zaraz wyślę SMSa z pytaniem czy robił cytologię i co tam wyszło.

Słoneczka u nas nie było, ale parę fotek zrobiłam (muszę zrzucić z aparatu i potem wrzucę).

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Murka napisał:

Wet miał wczoraj wieczorem kraksę samochodową,

Mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało.....

 

Godzinę temu, Murka napisał:

ale parę fotek zrobiłam (muszę zrzucić z aparatu i potem wrzucę).

To czekamy wszyscy z zaciekawieniem, jak ten nasz Lisiaczek teraz po leczeniu wygląda??  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony mysli

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Murka napisał:

Wet mi napisał: "Jest czyściutko, żadnych nużeńców i świerzba. Było kilka Mallasezii, ale to norma i nieistotne". Napisał mi też, że leki jeszcze przez 14 dni i koniec. Potem tylko czekać aż sierść odrośnie:)

Super ! Czyli nasza ślicznota nie ma już na sobie grzybów ani innych pasażerów ! To teraz czekamy na śliczną sierść i do domu !

Czy nie dobrze byłoby zafundować Lisi olej z łososia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...