Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

2 minuty temu, Tola napisał:

 Zaglądam do słodkiej, może to już jutro ten  ten wielki dzień?

 Trzymaj się Lisiuniu, bo pomimo uciążliwości leczenia teraz będzie już tylko lepiej

Czyżby jutro Lisia miała być  już u Murki?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

 

A jednak - Lisia przyjeżdża do Murki w czwartek!!!

 

 

 

I znowu

 

                                      ==============================================================================

Znalezione obrazy dla zapytania demotywatory  czwartek

============================================================================

Link to comment
Share on other sites

Lisia nadal bardzo grzeczna, niewiele się drapie, ale skóra nadal podrażniona. Musi być kąpana co 2-3 dni (chyba ją ulokujemy w domu, żeby jej nie przeprowadzać co chwilę z boksów). Malasezja nie chce odpuścić, kąpiele nie wystarczają, wet musiał wprowadzić dodatkowo tabletki. Jutro ma dostać drugą dawkę iwermektyny i po tej dawce już właściwie będzie "bezpieczna", tzn. nie będzie zarażać pasożytami. Jeszcze zeskrobinę wet ma zrobić przed wyjazdem do nas. Jestem bardzo ciekawa suńki:)

Wet zrobił jej USG i na śledzionie są guzy... Generalnie powinno się je usunąć, ale nie jest to sprawa pilna, raczej do ew. wykonania w przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Murka napisał:

Lisia nadal bardzo grzeczna, niewiele się drapie, ale skóra nadal podrażniona. Musi być kąpana co 2-3 dni (chyba ją ulokujemy w domu, żeby jej nie przeprowadzać co chwilę z boksów). Malasezja nie chce odpuścić, kąpiele nie wystarczają, wet musiał wprowadzić dodatkowo tabletki. Jutro ma dostać drugą dawkę iwermektyny i po tej dawce już właściwie będzie "bezpieczna", tzn. nie będzie zarażać pasożytami. Jeszcze zeskrobinę wet ma zrobić przed wyjazdem do nas. Jestem bardzo ciekawa suńki:)

Wet zrobił jej USG i na śledzionie są guzy... Generalnie powinno się je usunąć, ale nie jest to sprawa pilna, raczej do ew. wykonania w przyszłości.

No i dobre wiadomości przeplatają się z tymi niekoniecznie oczekiwanymi.... Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony smutek Trzeba chyba zaufać wetowi....Ach Lisiu...Wydawało mi się, że limit nieszczęść już wyczerpałaś....

Ale nic, trzeba być dobrej myśli. Lisiaczku, jesteś pod dobrymi skrzydłami  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z serduszkami

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Havanka napisał:

Aneciku, czy otrzymałaś już pieniażki na Lisie z bazarku "Nawrzucaj mi"? Powinny już być. Twoje potwierdzenie odbioru zakończy bazarek.

Za chwilę (troszkę dłuższą ) wejdę na konto i posprawdzam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...