Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Nie miałam czasu niestety zajrzeć na dogo bo mam w domu szpital. Syn chory,mąż idzie pod nóż ale byłam u dzikusków. Dzisiaj dostały mięsko, dużo mięska ale amant tinki też się u nas stołuje.  Rudy nieufny strasznie bokiem mnie mija niestety. A co do budy to myślę Tyś że poczekajmy chwilkę. Od kolegów z pracy dostałam kilka groszy jutro wpłacę.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, *Magda* napisał:

Tak miało być, ale jakieś dziwne "tajemnice" w postach :/

Na litość ...PROSZĘ!.........

22 godziny temu, WiosnaA napisał:

 

 

Wybaczcie Kochani..wiem,że czekacie....a ja nic nie mogę napisać...i nie pytajcie proszę dlaczego.
Niedługo Wam wszystko wyjaśnię.

Myślałam,że zrozumiecie........

Jak przyjdzie czas, to wyjaśnię na pewno! .... tu o TRZY psy chodzi.......,nie o jednego!

 

Link to comment
Share on other sites

Wiosenko, nie dziw się ,że takie są reakcje. Wątek jest bardzo gorący, dużo osób się zaangażowało emocjonalnie i finansowo.Emocje sięgnęły zenitu i  nagle bach, buzie w kubeł , o nic nie pytajcie, siedźcie cicho. 

Jak nie można na wątku, to istnieją PW ,żeby cokolwiek wyjaśnić A tak ludzie czują się zlekceważeni , mimo zaufania do Ciebie,

Link to comment
Share on other sites

Poker,rozumiem Was,...ale myślałam,że i mnie zrozumiecie,że nie piszę tego bezpodstawnie,a są jakieś problemy!.....że poczekacie cierpliwie jeszcze trochę....to nie lekceważenie z mojej strony a konieczność dla dobra psów!

 Wątków podobnych dużo było i sądziłam (chyba żle jednak) ,że zrozumiecie, zwłaszcza,że akurat tu akcja jest bardzo poważna,bo nie o jednego pieska chodzi co wybiegł z domu, a o trzy dzikie!
Ale skoro tak,to napiszę już jawnie, trudno.

Wątek jest czytany,...jedna z Pań dokarmiających(starsza)  i Jej córka nie zgadzają się na zabranie......
Stąd "tajemnice" na wątku.....Przepraszam!
To nie jedyny problem.
Wstępnie myśleliśmy o informacji na pw,ale nie chcieliśmy żeby przypadkiem info trafiło do niewłaściwej osoby i jeszcze bardziej sprawy komplikowało.
Na dziś nic więcej nie powiem.... i tak mam dwa tygodnie wyjęte z życia i resztkami sił ciągnę.... na prawdę możecie się gniewać na mnie,ale w tej chwili los psów jest mi najważniejszy.......choć nie wiem,czy właśnie tym wpisem już nie szkodzę.

Podjęłam się rzeczy masakrycznie trudnej,bo raz,że jestem prawie 400km od psów,a dwa problemów są setki po drodze....ale uparta jestem.

Najmocniej Was proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,spokojnie,nie sądzę aby psy były pozostawione samym sobie.Jeżeli jest niekorzystna sytuacja dla nas to nie wierzę aby była niekorzystna dla Dzikusków,Zapewne będziemy wiedzieć obligatoryjnie coś więcej w późniejszym czasie.Trzeba czekać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, WiosnaA napisał:

Poker,rozumiem Was,...ale myślałam,że i mnie zrozumiecie,że nie piszę tego bezpodstawnie,a są jakieś problemy!.....że poczekacie cierpliwie jeszcze trochę....to nie lekceważenie z mojej strony a konieczność dla dobra psów!

 Wątków podobnych dużo było i sądziłam (chyba żle jednak) ,że zrozumiecie, zwłaszcza,że akurat tu akcja jest bardzo poważna,bo nie o jednego pieska chodzi co wybiegł z domu, a o trzy dzikie!
Ale skoro tak,to napiszę już jawnie, trudno.

Wątek jest czytany,...jedna z Pań dokarmiających(starsza)  i Jej córka nie zgadzają się na zabranie......
Stąd "tajemnice" na wątku.....Przepraszam!
To nie jedyny problem.
Wstępnie myśleliśmy o informacji na pw,ale nie chcieliśmy żeby przypadkiem info trafiło do niewłaściwej osoby i jeszcze bardziej sprawy komplikowało.
Na dziś nic więcej nie powiem.... i tak mam dwa tygodnie wyjęte z życia i resztkami sił ciągnę.... na prawdę możecie się gniewać na mnie,ale w tej chwili los psów jest mi najważniejszy.......choć nie wiem,czy właśnie tym wpisem już nie szkodzę.

Podjęłam się rzeczy masakrycznie trudnej,bo raz,że jestem prawie 400km od psów,a dwa problemów są setki po drodze....ale uparta jestem.

Najmocniej Was proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

Aniu wiem,że robisz kochana wszystko co możliwe i niemożliwe aby pomóc tym psiakom :)

Pozostaje nam jeszcze cierpliwie poczekać i nie wypytywać o szczegóły dla dobra psiaków.Trzymam cały czas mocno kciuki bo tyle tylko mogę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Shoto,   Kochana trzymaj się.  Zdrowia dla Męża,  Syna i Ciebie.  Będzie dobrze!  Ciepłe,  dobre myśli przesyłam.

Z psami też wszystko się ułoży.  Nie ma innej opcji. 

Dla mnie najważniejsza jest rodzina ale pieski też są na podium. Kochane nasze zainteresowane przepraszam też i w swoim imieniu za brak informacji o tym co tu się dzieje ale czasem myślę że to już jest wojna jakaś. Tu na terenie dzikusków ciągle coś się dzieje. Opiszę wam po wszystkim wydarzenia które już tu były i postaram się przed świętami. Sami zobaczcie co tu się działo.  Nie ciagnijcie Wiosenki za język, ona jest kłębkiem nerwów,pozwólmy jej odpocząć przed świętami. Mam nadzieję że w wigilię nasze pieski będą już miały ciepło w futerka. Tymczasem żegnam i przesyłam kilka groszy na pieski 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się martwię i o Was i o psy. Wiosna podjęła się na odległość bardzo heroicznego zadanie. Miejmy nadzieję ,że cały Wasz wysiłek nie pójdzie na marne.

shoto, chyba nie żegnasz się na długo, bo jakoś tak smutno się czyta Twoją wypowiedź.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Bardzo się martwię i o Was i o psy. Wiosna podjęła się na odległość bardzo heroicznego zadanie. Miejmy nadzieję ,że cały Wasz wysiłek nie pójdzie na marne.

shoto, chyba nie żegnasz się na długo, bo jakoś tak smutno się czyta Twoją wypowiedź.

Nie wcale się nie żegnam,jestem z wami i będę tylko mam szpital w domu he he i nie mogę poświęcić pieskom tyle czasu co zawsze 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...