Jump to content
Dogomania

Dramat dzikusków zamieniony w cud. Lika, Rudy-Moris, Murzynek-Gucio, Tinka, Czesio w DS. I do tego Gandzia, od której wszystko się zaczęło.


Tyśka)

Recommended Posts

Tyś(ka),naprawdę nie otwiera Ci się potwierdzenie jak robisz kopiuj i wklejasz link w nowym okienku?

Zdjęcie umiem wstawić,ale nie mam jak zrobić,bo mam  elektroniczne potwierdzenie z banku,nie na papierze.

Nawet gdyby,to nie chciałabym "świecić" na fotosiku swoim nr konta  i danymi...pomyślę jak to zrobić inaczej jeśli kopiowanie tego linku faktycznie nie będzie u Was widoczne.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, WiosnaA napisał:

Tyś(ka),naprawdę nie otwiera Ci się potwierdzenie jak robisz kopiuj i wklejasz link w nowym okienku?

Zdjęcie umiem wstawić,ale nie mam jak zrobić,bo mam  elektroniczne potwierdzenie z banku,nie na papierze.

Nawet gdyby,to nie chciałabym "świecić" na fotosiku swoim nr konta  i danymi...pomyślę jak to zrobić inaczej jeśli kopiowanie tego linku faktycznie nie będzie u Was widoczne.

Hmmm, a może zrobić screen potwierdzenia, zapisać jako foto i zamazać nr konta ?

Link to comment
Share on other sites

Kochani trzeba sprawy finansowe poukładać jakoś.Rozumiem,że Lisek zostaje u Murki (miał jechać do Hoteliku do szafirki).Tak jak wcześniej było zadeklarowane ja z Bogusik bierzemy na siebie utrzymanie Liska w Hoteliku i z tym związane wydatki.Ile kosztuje pobyt Liska w Hoteliku? Jak ma wyglądać rozliczenie tj.do kogo należy przelewać pieniążki.Czy do elficzkowej,która jest skarbnikiem,czy bezpośrednio się trzeba rozliczać z Murką.

Bardzo proszę aby tę sprawę jakoś uregulować,aby było przejrzyście.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Brak słów podziwu za to, co zrobiłyście dla psów. To heroizm najprawdziwszy. Na Waszym tle złodziejstwo tej kreatury, która ukradła sieci Jamorowi wyjątkowo obrzydliwe. 

Tak bardzo żal, że Rudy został. A jednocześnie radość, że dwa psiule uratowane już :) 

Konto już puste w tym miesiącu, ale jeszcze postaram się na czymś innym zaoszczędzić i kapnąć chociaż grosik dla psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo,bardzo szkoda Rudaska,że musiał tam zostać,że nie pozwolił sobie pomóc.Jamor i wszyscy jak mogli działali ale nie udało się.Mnie martwi jak Rudy znosi wystrzały bo u nas już zaczęły się od tygodnia na dobre.Moje psiaki to bardzo przeżywają.Rudy jest cały czas na dworze i słyszy zwiększony huk.Oby tylko nie zaginął.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Anula napisał:

Bardzo,bardzo szkoda Rudaska,że musiał tam zostać,że nie pozwolił sobie pomóc.Jamor i wszyscy jak mogli działali ale nie udało się.Mnie martwi jak Rudy znosi wystrzały bo u nas już zaczęły się od tygodnia na dobre.Moje psiaki to bardzo przeżywają.Rudy jest cały czas na dworze i słyszy zwiększony huk.Oby tylko nie zaginął.

Nas też martwi, jak sobie radzi z brakiem Tinki i Liska :(
Elficzkowa, wpłata od nas dotarła?

Link to comment
Share on other sites

Dotarły dziś pieniążki z UK  i wzięłam się za rozliczenia,żeby nie odkładać i mi nic nie umknęło.

Z bazarku córki w UK (dołożyła od siebie grosiki do równego) mamy 1200zł na odłowienie.

Z całego serca Dziękujemy i Ofiarodawcom i Kupującym za tę ogromną  pomoc!

Córci również bardzo gorąco dziękuję!


Swój bazarek również oficjalnie w końcu muszę rozliczyć i przedstawić na wątku,(poniżej wątek),bo kupujący nie wiedzą gdzie potwierdzenia szukać.
Utarg dla dzikusków wyniósł na mim bazarku 813,20zł.
Wspólnie z córą udało się nam zebrać  2013,20zł

Rozliczenie pieniążków z tych dwóch bazarków:
1100zł -pierwsze odławianie/opłacone 17.12.16
 500zł - drugi wyjazd na odławianie/opłacone 22.12.16
 130,45zł- z bazarku wpłacone wcześniej na konto psiaków

   75,20zł - kupiłam Kal Aid dla psiaków i wysłałam do Murki (potwierdzenie wstawię)
Razem ubyło z mojego konta - 1805,65zł

 2013,20zł - 1805,65zł = 207,55zł....tyle zostało na moim koncie na dzień 22.12.16
 
Nie wiem czy mam przelewać,czy zaczekają u mnie dla Jamora za następne odławianie w styczniu,a tylko adnotację zrobicie?

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Edytowałam rozliczenie wydatków  z pieniążków bazarkowych,ponieważ kupiłam dla psiaków Kalm Aid i wysłałam do Murki,żeby łatwiej im było znosić cały stres związany ze zmianą w ich życiu.

Wysłałam też  pudło swoich ciastek wątróbkowych ,może im posmakują,to będzie lepiej Murce oswajać.

Zaraz odszukam zakup i  tu wstawię potwierdzenie,

Najpierw kupiłam w Zooart,ale okazało się,że trzeba czekać, zrezygnowałam więc i kupiłam na allegro.

PayU

 

Twoja wpłata została przekazana sprzedającemu 75maria08 na jego rachunek w PayU.

Transakcja Kalm Aid dla NERWOWYCH Psów i Kotów 250 ml (5171553204)
Do zapłaty

W tym koszt dostawy
75,20 zł

17,00 zł
Zapłacono 75,20 zł
Płacący wiosenna17
Odbiorca 75maria08
Data 2016-12-19 13:19:57
Płatność 658393338
Adres do wysyłki Katarzyna Mróz
Krzemień Drugi 111
23-304 Dzwola
Polska
Wiadomość dla Sprzedającego Brak

PayU nie pobiera opłaty od realizacji usługi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Brak słów podziwu za to, co zrobiłyście dla psów. To heroizm najprawdziwszy. Na Waszym tle złodziejstwo tej kreatury, która ukradła sieci Jamorowi wyjątkowo obrzydliwe. 

Tak bardzo żal, że Rudy został. A jednocześnie radość, że dwa psiule uratowane już :) 

Konto już puste w tym miesiącu, ale jeszcze postaram się na czymś innym zaoszczędzić i kapnąć chociaż grosik dla psiaków.

agat21,dziękuję serdecznie!

Ale nie śpiesz się, przygotuj Święta spokojnie, pieski na razie troszkę zabezpieczone.

Kochani,rozumiem,że to czas świąteczny i u wszystkich wydatków masę.

Jakoś będziemy po Świętach wspólnie dalej radzić powoli,żeby mieć całą trójeczkę.

Link to comment
Share on other sites

Szczęśliwych, spokojnych,
przeżytych w zgodzie
ze światem i z sobą samym,
pełnych życia i miłości
świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego sylwestra życzą Aneta z Arkiem i całe Mimronkowo

 

Choinka

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Ode mnie jest 70 zł z z bazarku. Na jakie konto mam wpłacić?

Biedny Rudasek. Może w święta odpocznie od jeżdżących samochodów.  Czy ktoś będzie miał możliwość go podkarmić?

Poker,dziękujemy z całego serca!

na konto elficzkowej,niedługo pewnie podeśle.

Zaszyje się pewnie pod krzaczkiem i tak spędzi Święta ....buuu

 

edit..pięć rzeczy na raz robię i nie zauważyłam wpisu elficzkowej

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Anula napisał:

Kochani trzeba sprawy finansowe poukładać jakoś.Rozumiem,że Lisek zostaje u Murki (miał jechać do Hoteliku do szafirki).Tak jak wcześniej było zadeklarowane ja z Bogusik bierzemy na siebie utrzymanie Liska w Hoteliku i z tym związane wydatki.Ile kosztuje pobyt Liska w Hoteliku? Jak ma wyglądać rozliczenie tj.do kogo należy przelewać pieniążki.Czy do elficzkowej,która jest skarbnikiem,czy bezpośrednio się trzeba rozliczać z Murką.

Bardzo proszę aby tę sprawę jakoś uregulować,aby było przejrzyście.

Ja maluszki liczę zniżkowo, razem 18 zł/doba (czyli po 9zł/doba za "sztukę"). Rozliczenia mogę robić na koniec miesiąca lub co 30 dni.

Koszty weterynaryjne (rachunek, który wrzuciłam) są na pół.

 

Maluchy powoli się aklimatyzują w nowych warunkach, coraz więcej karmy ubywa (mimo, że - o zgrozo - miseczki stoją daleko od budki i legowiska) i wody. 

 

Dotarły dzisiaj ciasteczka od WiosnA:) aleeeee będą miały dzikuski wyżerkę:)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo dziękuję za to, co wszyscy robicie dla psiaków! :) Dziękuję Wam, że psiaki na razie są finansowo bezpieczne.
Wszyscy spadliście mi z nieba: zaczynając od WiosnaA, elficzkowa, Bogusik, shoto... i długo by tu wymieniać! WSZYSCY, jak tu jesteście, spadliście mi i "moim" dzikuskom z Nieba! Aż brakuje mi słów, by wyrazić swoją wdzięczność! Wiem, że kiepski ze mnie organizator, wiele rzeczy "nie ogarniam", ale dzięki Wam to naprawdę się udało! A ja jeszcze w maju, podczas rozmowy z Mamą Czesiową cicho i nieśmiało napomknęłam, że spróbuję jakoś ruszyć sprawę dzikusków, że może ktoś się nimi zainteresuje, to sama nie dowierzałam w to, co mówię: że psiaki kiedykolwiek będą mieć szansę opuszcić to miejsce...  Niemożliwe stało się możliwe - dzięki Wam! Dziękuję...


Anula, nie zarządzam finansami, bo i ze mnie żadna księgowa (ja typowy humanista), ale myślę, że wpłacaj tak, jak ci wygodniej. Możesz od razu do Murki (bo i szybciej), chyba że Murce będzie wygodniej robić wspólne rozliczenie i przyjmować pieniążki za wszystkie psiaki.
Lisek ostatecznie nie jedzie do szafirki?


Murko, jeśli mogę prosić, to proszę o rozliczenie Tinusi na koniec miesiąca.
Bardzo dziękuję też za promocyjną cenę! To ogromna pomoc. Masz ogromne serce :)
Murko, jeszcze jedna kwestia chodzi mi po głowie: ile mamy Ci zapłacić za transport psiaków do Ciebie?

Mam nadzieję, że ze mną się zgodzicie, by psiakom zrobić podstawowe badania - tak dla pewności. Lata poniewierki mogły odbić się na zdrowiu i tak dla świętego spokoju lepiej zrobić psiakom techniczny przegląd, więc nieśmiało proszę o to, by porobić w najbliższym czasie pakiet podstawowych badań.

Do Rudego jutro zajrzę, a jak żeby inaczej... bardzo się stęskniłam za tą poczciwą mordką i jego nieśmiałym, ale wzruszającym merdaniem ogona i podskokami w moją stronę (ostatnimi czasy tak właśnie mnie witał). Obym go spotkała... ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Za transport psiaków (z Tomaszowa do lecznicy w Janowie Lub.) - 90 zł i odbiór z lecznicy 10 zł.

 

Badania oczywiście możemy porobić. Jeszcze się zastanawiam nad szczepieniami, tzn. czy najpierw szczepić czy ciachać. Najlepiej by było najpierw poszczepić, ale czy Tinka nie dostanie cieczki w między czasie? Ona nie ma teraz cieczki, wet nic nie stwierdził i ja też nic nie widzę. Nie zaglądałam suni co prawda pod ogon (jeszcze nie jesteśmy na tym etapie:)), ale żadne psy się Tinką nie interesują, Lisio także, nie ma też żadnego plamienia. Jakby Tinka miała cieczkę, to tam na ulicy nie jeden psiak by za nią łaził, ale cała wataha. 

Więc może tak zrobić: badania - jak wszystko ok to ciachanie - potem szczepienia.

Tinkę to na pewno będziemy sterylizować, a Liska? Kastrować? U naszego weta sterylka 150 zł i kastracja 100 zł.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O łapaniu trzech psów i historii z kradzieżą siatek,  przeczytałam na fb u Jamora,  ale siedziałam cicho. Szkoda,  że Rudy nadal na wolności,  ale super,  że złapano dwa psy,  a szczególnie Tinusię,  której sterylizacja aborcyjna się należy! 

Dziewczyny,  wszystkie jesteście super,  Jamor i Murkowie jak zwykle klasa sama w sobie.  Mój ogromny szacunek i podziw :))) 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...