Jump to content
Dogomania

Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.


Recommended Posts

O 12.04.2016o21:56, mar.gajko napisał:

Dziewczęta, na razie nie ma co gdybać. Sunia bardzo zaniedbana. Pewnie jej coś dolega. Trzeba przeprać :) zdiagnozować i dopiero się zobaczy. Jest szansa, że starowinka dostanie wigoru przy zadbaniu, a przy jej urodzie, to i domek znaleźć może.

To prawda, trzeba najpierw Bunię "doprowadzić do ładu", pozwolić by doszła do siebie po pobycie w schronisku, a potem będziemy ślicznotę ogłaszać.

Ja moje małe około 15letnie cudeńko wypatrzyłam na olx

23 godzin temu, RudyKas napisał:

Właśnie dlatego nie chciałam jeszcze nic mówić,bo potem reakcja idzie lawinowo... 

A sprawa wygląda tak, że nie chodzi o mnie - moje dwa Potwory w bloku przy moich godzinach pracy ( cały dzień) to i tak spore wyzwanie. Ale jest ktoś,komu bardzo ufam i ma doświadczenie z 6 psami,ale nie mogę nikomu nic narzucać. Może jutro będę wiedzieć więcej. 

Kochana, bardzo dziękujemy!!!

Jak tylko będziesz coś wiedzieć pisz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 11.04.2016o00:23, Anula napisał:

Jestem u ślicznotki.Jest bardzo podobna do mojego podopiecznego Oli.Oby jak najszybciej trafiła już w normalne warunki.Biedna,jak ona sobie radzi w schronie.

Witaj Anulko, u naszej ślicznotki!!!

O 11.04.2016o00:30, Perełka1 napisał:

grzywkę ma jak Oli i mordka taka olinkowa

Też o tym pomyślałam

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, kochana ,biję się w pierśzawstydzony.gif jeszcze nie wysłałam paczki do Agnieszki!  jeśli nie zrobię tego dzisiaj, jutro, to obiecuję ,że paczucha poleci na początku przyszłego tygodnia, przepraszam ok2.gif

 

... sprawdziłam ale mam sam adres, muszę podać kurierowi numer telefonu, czy mogę podać Twój ?

 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...