Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

O 21.09.2016 o 11:39, Anula napisał:

Zapytania na OLX się rozszalały o Czikę. Podsyłam Gigę,piszę,że jest trochę większa od Cziki i starsza.Podaję nr.tel do Poker ale chyba nikt nie może w tej chwili odebrać gdyby jakiś był.

Nie mogłam pisać na mojej klawiaturze i podczytywałam wątki. Teraz więc dziękuję za pamięć o Gidze i trzymanie kciuków. Na razie kompletna cisza.

Giga miała cofkę w stosunku do nas ,a szczególnie do mnie ,po naszym powrocie z 2. tygodniowego urlopu. Już jest lepiej. Do opiekunki przyzwyczaiła się , więc myślę ,że w DS dałaby już radę. Musiałby to być wytrwały DS  i myślę ,że jednak najlepiej z psem.

mari23 też pamiętała o Gidze i dostałam od niej namiary   do chętnych na małego psa.Dzwoniłam ,ale myślę ,że Giga nie nadaje się do tego domku.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj zapytanie w sprawie Murzynia, a że dzis wyruszył do DS - być może macie jakiegoś psiaka, którego mogłabym podesłać?
Pomyślałam o Gidze niemal od razu.

Mail:
witam, szukam psa dla mojej samotnej mamy , ktorej doskwiera samotnosc po stracie meza. potrzebuje miec kogos kim moglaby sie opiekowac i czuc jego obecnosc obok siebie. ten psak jest juz odchowany wiec dlatego zwrocil uwage na siebie. czy to ogloszenie jest jeszcze aktualne?
we Wroclawiu bede 25.10.2016 moglabym zobaczyc Murzyna wraz z Mama.

Tutaj był nr telefonu - Pani też do mnie zadzwoniła i pytała się o Murzynia.
Co o tym myślisz, Ciociu Poker?

Plus taki, że Panie będą we Wrocławiu, więc mogłyby wcześniej zobaczyć Gigunię "w środowisku naturalnym", jakim jest dom Poker.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U Gigi w zasadzie bez zmian. Ona u nas już nie zrobi postępów. Przyzwyczaiła się , powinna mieć nowe bodźce.

Kilka dni temu wycięłam straszny numer.Jak pomyślę co by mogło się stać, to jeszcze mam miękkie nogi.

Jak zwykle zapięłam psy na smycze i wyszłam z nimi  na spacer. Wszystko wyglądało normalnie. Otworzyłam furtkę i zobaczyłam niedaleko miłą panią  z osiedla z sunią Pimpą, które nasze psy doskonale znają. Patrzę i oczom nie wierzę. Giga w podskokach  z machającym ogonem biegnie chodnikiem do Pimpy, NA LUZIE, bez smyczy. Mało nie padłam.Przez głowę przeleciało mi tysiąc myśli w ułamku sekundy. Nie wiedziałam co się stało. Czy odpięły się oba karabinki ? czy spadły jej obie obroże? czy dam radę ją złapać? czy nie wpadnie pod samochód? Zawołałam ją " stój",. wtedy spojrzała na mnie , niestety już z lękiem w oczach, odskoczyła na trawnik i siadła na doopce. Podeszłam do niej spokojnie, chwyciłam

za obroże i wtedy zaczęła się wić jak piskorz.Zapięłam smycze i poszliśmy. Nogi miałam jak z galarety. Zrozumiałam ,że ja jej po prostu nie zapięłam. Wcześniej tego nie

zauważyłam , bo cała trójka szła w szeregu jak koniki.

Patrzcie co się może wydarzyć. Oczywiście to moja wina ,ale przecież nie z zaniedbania czy lekceważenia.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co się dzieje, że telefonów brak. Sprawdzałam na gumtree, olx, lento - wyróżniona i na pierwszych stronach. 

Chyba trzeba coś zamieszać, ale co? Jakiś kwiatuszek ... albo serduszko na fotce? Nie wiem ... Gigunia powinna być już w nowym domku, jest gotowa do adopcji.

Taka śliczna malucha i brak zainteresowania 

Link to comment
Share on other sites

Dziś był 1 telefon od miłej pani. Ale uczciwie powiedziałam co i jak i doszłyśmy z panią do wniosku ,że jej domek nie jest właściwy dla Gigi. Pani spytała dlaczego w ogłoszeniu napisałam ,że dom z osobami dorosłymi.Powiedziałam,że Giga jest łagodna ,ale lękliwa i chowa się przed dziećmi, potrzebuje spokoju. Pani ma córki w wieku 15. i 7. lat.

Sama uznała ,że Giga nie czułaby się dobrze, bo ta młodsza to wulkan.

Pokaże Gigę swojej mamie, która straciła jakiś czas temu sunię podobną do Gigi.

A  pani z rozmowy wyglądała na fajną osobę. Warto by jej podesłać inną sunię. Ma być mała , łagodna do dzieci i kotów , bo w domu są 2. Innych wymagań pani nie ma. Mogą podjechać do innego miasta.

Jeżeli chodzi o propozycję "zamieszania", to można by umieścić serduszko przy Gidze z tekstem ,że właśnie takiego szuka. Może ktoś z odwiedzających wątek wpadnie na jakiś ciekawy pomysł. Bardzo proszę.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...