Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='brazowa1']nie,no jak,przecież biegają w te i wewte po wybiegu,same wracaja do klatek i jest OK.

przepraszam za sarkazm.

Co możemy zrobic prócz słania pisma? Chętnie pomogę,tylko prosze o wskazówki kogoś zaangażowanego.[/QUOTE]

Piszcie pisma do Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami Oddzial w Warszawie i do VIVY, czym więcej przyjdzie pism, tym większe prawdopodobieństwo wstrzymania wywozu, podobno Powiatowy wyraża na to zgodę.
Jeśli zaś chodzi o C, to już wrocila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Piszcie pisma do Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami Oddzial w Warszawie i do VIVY, czym więcej przyjdzie pism, tym większe prawdopodobieństwo wstrzymania wywozu, podobno Powiatowy wyraża na to zgodę.
Jeśli zaś chodzi o C, to już wrocila.[/QUOTE]
Tak myslalam,karma jest,wysylka jest to i wrocila

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam
słuchajcie jestem tu nowa i nie wiem czy ktoś z was ma aktualny numer do tego schroniska ponieważ nie mogę się dodzwonić do nich .
Byłam dzisiaj i chciałam porozmawiać z kimś z kierownictwa ale nikogo nie było pocałowałam tylko klamkę.
Cisza spokój jakby nikogo nie było co się dzieje ?

Link to comment
Share on other sites

-Przeprowadzam wizyty PA: Pruszków, Piastów, Nadarzyn, Kanie, Komorów, Raszyn, Ożarów Mazowiecki, Milanówek, Grodzisk i okolice.
-Służę transportem za zwrot kosztów w mazowieckim (soboty lub tydzień późny wieczór).
-Prawdopodobnie będę mogla zaoferować DT dla małego szczeniaka z dużymi szansami na ds (od października wracam do pracy i nie będzie warunków na dt już)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medi']czy tam ktoś jeszcze jest opiekuje się zwierzętami i wypuszcza z tych klatek ?
Przecież są upały a jak byłam nic nie biegało na wybiegach[/QUOTE]
Medi, jak możesz to sprawdź raz jeszcze czy tam ktoś jest, -na fejsie były makabryczne zdjęcia psów pozamykanych w jakichś szafkach?:shake: -czy to aktualne zdjęcia? trudno uwierzyć..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Wiewiór'][URL]http://www.hundehilfe-polen.de/index.php?option=com_content&view=article&id=521:gerettet-aus-klembow&catid=46:projekte&Itemid=67[/URL][/QUOTE]
Tym to sie poszczeslilo ,ale napewno jest jeszcze ich sporo do zabrania .Czy sa wogole polskie organizacje sklonne pozostale psy uratowac?Jedzcie i zabie rzcie.One nie moga w tych skrzyniach zyc.Moze przez te lato i te upaly sie zdziesiatkowaly.Szkoda ,ze ta wspaniala org.niemiecka tak malo psom daje nowye domy,skoro polskie organizacje tylko patrza ,krytykuja i nic nie czynia zeby je uratowac.W gebie to kazdy jest mocny ,ale nie o madrosic i krytyke chodzi ,tylko o realna pomoc.A gdzie ona jest?Psy nalezy stad na cito zabrac.

DZIEKUJE w imieniu wszystkich uratowanych psow ,organizacji niemieckiej i oddanej zwierzetom org.Mrunio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Piszcie pisma do Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami Oddzial w Warszawie i do VIVY, czym więcej przyjdzie pism, tym większe prawdopodobieństwo wstrzymania wywozu, podobno Powiatowy wyraża na to zgodę.
Jeśli zaś chodzi o C, to już wrocila.[/QUOTE]
walczysz zeby psy nie uratowano i zabrano do DS do Niemiec ,a ilu psom z tego schroniska gwarantujesz na miejscu domy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']Medi, jak możesz to sprawdź raz jeszcze czy tam ktoś jest, -na fejsie były makabryczne zdjęcia psów pozamykanych w jakichś szafkach?:shake: -czy to aktualne zdjęcia? trudno uwierzyć..[/QUOTE]
a co sfinansowalas nowe klatki z wybiegami?
co uczynilas na miejscu zeby psy te uwolnic z tych skrzyn?
jedz i zobacz i pomoc!pisac i hecowac to kazdy umie

Link to comment
Share on other sites

xxxx52, ja napiszę tylko 1 post z pytaniem do ciebie. Czy masz jakiegoś psa z Klembowa? I ile masz psów w domu? Bo pyszczysz tak, jakbyś miała w sprawie Klembowa sumienie czyste jak łezka. No więc powtórzę pytanie-ile psów z Klembowa wzięłaś i w czym pomogłaś, żeby poprawić los psów? Oczywiście poza wychwalaniem wywozów do Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']a co sfinansowalas nowe klatki z wybiegami?
co uczynilas na miejscu zeby psy te uwolnic z tych skrzyn?
jedz i zobacz i pomoc!pisac i hecowac to kazdy umie[/QUOTE]
-Nie napisałam do ciebie ani słowa, więc jestem zaskoczona tym atakiem.To jest forum,z samej zasady "[FONT=arial]spotkanie poświęcone [B]omawianiu[/B] spraw z określonej dziedziny;"- słownik j.polskiego. [/FONT]Powinnas pani xxxx52 mieć dość rozumu,żeby nie zaczepiać osób które są na dogomanii na tyle długo żeby pamietac twoją "pomoc". W języku polskim "pomoc" a "handel" to nie są synonimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilek']xxxx52, ja napiszę tylko 1 post z pytaniem do ciebie. Czy masz jakiegoś psa z Klembowa? I ile masz psów w domu? Bo pyszczysz tak, jakbyś miała w sprawie Klembowa sumienie czyste jak łezka. No więc powtórzę pytanie-ile psów z Klembowa wzięłaś i w czym pomogłaś, żeby poprawić los psów? Oczywiście poza wychwalaniem wywozów do Niemiec.[/QUOTE]
takie same pytanie mam do ciebie
oczywiscie ,ze pochwalam ratowanie psow z takiego okropnego czy innych schronisk do Niemiec ,Holandi,bo polskie organizacje jakos nie moga nawet jednemu psu pomoc ,tylko patrza biernie na ich tragedie.Ty lilek jestes w Polsce to dlaczego nie pojedziesz do Klembowa i nie uratujesz tylko stukasz w klawisze i hecujesz .oczywiscie ,ze popieram wszystkie org.nie zaleznie jakiej sa narodowosci ktore pomagaja i uratuja zwierzeta,a nie tylko hecuja i patrza na ich smierc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']-Nie napisałam do ciebie ani słowa, więc jestem zaskoczona tym atakiem.To jest forum,z samej zasady "[FONT=arial]spotkanie poświęcone [B]omawianiu[/B] spraw z określonej dziedziny;"- słownik j.polskiego. [/FONT]Powinnas pani xxxx52 mieć dość rozumu,żeby nie zaczepiać osób które są na dogomanii na tyle długo żeby pamietac twoją "pomoc". W języku polskim "pomoc" a "handel" to nie są synonimy.[/QUOTE]
jezeli handel jest na jednej plaszczyznie z pomaganiem ,to dlaczego schroniska sprzedaja psy?dlaczego na dogomani prawie kazdy tylko zebrze o pieniadze ,dlaczego ?A co nie sprzedajecie psow?na transpoty tez zbieracie,na karme podobnie ,na kazde g--- tez sa zborki,a bazarki to co jest?Nie mowiac o nielegalnych hotelikach na ktorych sie kasuje duzo pieniedzy za przetrzymanie psa w potrzebie .to skandal.to jest przeciez przestepstwem No tak to jest okey.A adoptowanie psow przez organizacje za pieniadze jest bee?to co sie ma je wydawac zywe przygotowane zwierze (szczepione,kastrowane,leczone zaczipowane z paszportem)za cukierka z dostawa pod drzwi ,zeby za chwile psa zabierac ,bo pies sie nie podoba?To wg.Ciebie lepiej ,zeby te psy klembowskie umieraly ugotowane ,bedac w tych skrzyniach ,niz zostaly uratowane.dziwne rozumowanie typowo polskie zawistne.Ktos na dogomani podobny pokrojem jak te wszystkie pseudo-obronczynie polskich psow ziejace nienawicia zazdroscia do innych ludzi innej narodowosci napisal" wole zyby psy zdychaly w polskich schroniskach niz wyjechaly do Niemiec"ojej typowo polskie katolickie rozumowanie .BRRRRRRRR
jezel to schronisko jest nielegalne i nie ma istniec to zabierzcie te 150 psow i to natychmiast ,a nie walczcie z wiatrakami ,bo ta kr....walka tylko szkodzice psom ,nic wiecej.

Dlatego bede zawsze popierala wszystkie organizacje ni zaleznie jakiej sa narodowosci i jakiego koloru skory sa ci ratownicy, czy wiary ,jak za cznna pomoc dla psow w potrzebie.Bo zeby na kogos cos zlego powiedziec ,czy ocenic nalezy wpierw z nimi rozmawiac,zobaczyc na wlasne oczy ,przekonac sie zeby pozniej kogos ocenic.bo to ze ktos hecuje pod publiczke dewotek i mlodych niedoswiadczonych ludzi nie powinno miec wplywu na opinie ogolu,madrych rozsadie myslacych ,pragmatycznie ludzi. Troche jest na niektorych watkach jak w stadzie gesi,ciagle te same gesi ,ciagle ten sam ton wydobywaja z gardla.

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Trzeba albo nie mieć rozumu, albo mieć w tym interes, żeby twierdzić, że zwierzęta masowo wywożone do Niemiec jadą do domów po dobry byt. [/SIZE]
[SIZE=4]ONE JADĄ JAKO TOWAR DO PRZEROBU W RÓŻNYCH CELACH, ALE NA PEWNO NIE DO PRYWATNYCH DOMÓW, JAKO PUPILE NA KANAPY.[/SIZE]
Wyjątek mogą stanowić indywidualne adopcje, gdzie umowy są podpisane przez konkretną zainteresowana danym zwierzakiem osobę.
Trzeba mieć źle w głowie poukładane, żeby sądzić, że ktokolwiek znający realia uwierzy w te brednie wypisywane przez popleczników handlarzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][SIZE=4]Trzeba albo nie mieć rozumu, albo mieć w tym interes, żeby twierdzić, że zwierzęta masowo wywożone do Niemiec jadą do domów po dobry byt. [/SIZE]
[SIZE=4]ONE JADĄ JAKO TOWAR DO PRZEROBU W RÓŻNYCH CELACH, ALE NA PEWNO NIE DO PRYWATNYCH DOMÓW, JAKO PUPILE NA KANAPY.[/SIZE]
Wyjątek mogą stanowić indywidualne adopcje, gdzie umowy są podpisane przez konkretną zainteresowana danym zwierzakiem osobę.
Trzeba mieć źle w głowie poukładane, żeby sądzić, że ktokolwiek znający realia uwierzy w te brednie wypisywane przez popleczników handlarzy.[/QUOTE]
Czy są na to co piszesz jakieś dowody? Bo Twoja wypowiedź, to kolejny histeryczny lament bez ŻADNYCH konkretów.

Link to comment
Share on other sites

xxxx52, nie byłam w Klembowie i nie pojadę tam, bo nie jestem w stanie już przygarnąć ani pół psa. Nie mam zamiaru zakładać następnego Klembowa.Odpowiedziałam na twoje pytanie. Czekam na odpowiedź na moje. I jeszcze jedno. Poczytaj swoje posty na różnych wątkach. Ten sam gulgot, ta sama sztanca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Czy są na to co piszesz jakieś dowody? Bo Twoja wypowiedź, to kolejny histeryczny lament bez ŻADNYCH konkretów.[/QUOTE]

A masz jakieś dowody, że tak nie jest, czy może kolejna popleczniczka ?
Poza zdolnością trzeźwego myślenia i wyciągania wniosków wiele podawano na różnych wątkach. Wdawanie sie w dyskusje z udającymi, że wierzą w dobre intencje handlarzy, to jak próba udowodnienia, że białe jest białe. Są na to dowody ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...