Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='Lilek']xxxx52, definitywnie szkodzi ci upał.[/QUOTE]
tobie juz dawno nie tylko upaly zaszkodzily ,tylko brak zajecia i chec pomocy zwierzetom np.w Klembowie.
Gdyz nic im nie pomagacie ,ale jak org.zagraniczne pomagaja to robicie zadyme.Wpierw nalezy samemu ruszyc d....i pomagac ,a pozniej walyczyc ,zeby psy zagranice nie wyjazdzaly.Najlatwiej siedziec g ... i patrzec na nieszczescie zwierzat klembowskich. ,jak sie gotuja w tych skrzyniach.Daje glowe ,ze te co tak lataja poprzez watki szukajac sensacji nigdy nawet nie byly w Klembowie i nie uratowaly stamtad ani jednego psa.

JAKA MACIE ALTERNATYWE DLA TYCH PSOW ZE SKRZYN? JAK IM POMAGACIE?

Link to comment
Share on other sites

Gdzie sa super polskie organizacje ?????????????????
Moze gdyby w tym schronisku byly rasowe psy ,to by zlecieli sie jak muchy do miodu ,a tak nic patrza i przygladaja sie biernie jak psy tam umieraja w tych skrzyniach:placz: i zadroszcza ,ze tylko jedne co pomagaja to sa organizacje niemieckie.
Ach te wojewodztwo mazowieckie i tam dzialajace organizacje i ponoc dzialajacy tam milosnicy zwierzat .Nie ma za co ich chwalic :angryy:.Powinni sie wszyscy wstydzic ,ze w tym wojewodztwie takie tragedie zwierzece sa ,a oni nic nie czynia zeby tym sierotom pomoc
:mad:WSTYD,WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi']Takie "coś" jak xxxx52 należy ignorować.
**********************************
A Zofia.Sasza
to albo ostatnio się nudzi i zabawia się prowokacjami,
albo znalazła nowe źródło dochodów w euro.[/QUOTE]

Informuję, że zwróciłam się do administracji portalu o zabezpieczenie niniejszego wątku do celów procesowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Z prostego powodu. Ja również byłam darczyńcą. Jeśli są potrzebne jakieś korekty, proszę na pw o dowody wpłat. Nie pamiętam tych liczb po trzech latach. Pamiętam natomiast, że rozliczenie było sprawdzane przez trzy osoby (nie należące bynajmniej do moich przyjaciół) i wszystko się zgadzało EOT ;)[/QUOTE]

[quote name='Zofia.Sasza']To ja - pozwolisz - poczekam na "ujawnienie instytucjom". [B]Nawiasem mówiąc paranoję się leczy ;) Dopytaj swojego psychiatrę ;)[/B][/QUOTE]

[quote name='emilia2280']no to mam skany z przelewów z banku na Twoje konto, zaraz Ci poslé i zrób korekté skoro przez dwa lata musialas az zapomniec o dopisaniu "drobnych" 1,300 zl ode mnie a sobie przypisujesz nieprawdziwá darowizné 1,150 zl

5,300 zl przelalam w sumie na Ajaksa na Twoje konto imienne a w rozliczeniu piszesz:

[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri][SIZE=3]SPONSORZY:
[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Calibri][SIZE=3]-4500 - emilia2280
-1150 PLN - Zofia.Sasza[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#1f497d][FONT=Calibri]
[SIZE=3]- 50 PLN - sponsorka od Ewa i flatki[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/138048-Ajaks-z-Boguszyc-znalazł-dom-na-zawsze!-Dzięki-czarok-i-medarowi[/URL]!!!

skoro sobie sama nie mozesz zajrzec na historie konta (??), to poslé Ci mojá...

EDIT: podaj maila bo nie widzé w profilu.[/QUOTE]

[quote name='Zofia.Sasza']Oczywiście Twoją kwote poprawię po otrzymaniu wyciągów, mojej nie, bo jest prawdziwa ;) Jak pisałam - rozliczenia sprawdzały gatata i teapot o ile pamiętam i wszystko się zgadzało. Drogo sobie każesz płacić za pomoc dla psa (bo nie dla mnie przecież).
A wszystko to po to, aby bronić waszej - powtarzam - histerycznej i szkodliwej w gruncie rzeczy krucjaty przeciwko wywózkom. W tych waszych wrzaskach, jak już pisałam, giną naprawdę niepokojące przypadki. Bo jeśli ktoś wywozi psy do labów, to raczej nie Hunde Hilfe. Tyle, że tamci robią to po cichu, więc nie dają powodów do netowych wojenek. HH działa jawnie, więc jest łatwym celem dla grupki pań z "misją od boga" natomiast bez planu działania i rozsądnego spojrzenia na rzeczywistość (delikatnie mówiąc).
Rozumiem, że z braku "jawnych dowodów" usiłujecie zdyskredytować osoby innego zdania, ale z tego że "Zofia.Sasza jest be i kłamie" (nawet gdyby było to prawdą, a nie jest) nie wynika w żaden sposób słuszność waszych paranoicznych wywodów.
Powtarzam - są bez wątpienia masowe wywózki donikąd, ale tymi metodami prędzej słońce zajdzie na wschodzie nim komukolwiek cokolwiek - drogie panie - udowodnicie :)[/QUOTE]

[quote name='Zofia.Sasza']Informuję, że zwróciłam się do administracji portalu o zabezpieczenie niniejszego wątku do celów procesowych.[/QUOTE]

a tak, tak, nie zapomnij dodac swoich wypowiedzi i masz gwarantowane... zwiedzanie Szczecina :) ale zapraszam oczywiscie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

Tak to jest typowe dla tych ktorym brakuje argumentow.Policja w drodze, prokurator zawiadomiony, sprawa sie odbedzie .......to wszystko jest smiechu warte, a zwierzaki jak zwykle stoja na koncu.Zofia.Sasza oczekujesz tu od wszystkich konkretnych dowodow a gdzie sa twoje dowody ze masz racje.Tyle elokwentnych wpisow a na koniec takie beznadziejne pogrozki.

Edited by Linda99
Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Ponawiam pytanie o bullowate w schronisku, bo w tym burdelu może umknąć.[/QUOTE]
a wiec jest jeden mastaf-mix,wiekszy od amstafa.Kochany kastrowany piesek.kocha dzieci,przyjacielsko nastawiony jest do ludzi ,a szczegolnie do dzieci(dzieci sie z nim bawily)Lubi sie przytulac.
To jest jedyny piesek w tym schronisku ktory powinien natychmist opuscic ta placowke

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

To jest jedyny piesek w tym schronisku ktory powinien natychmist opuscic ta placowke napisala xxx52.Reszta psow moze zdechnac z glodu.Jeszcze jeden przyklad na debilstwo tej pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linda99']To jest jedyny piesek w tym schronisku ktory powinien natychmist opuscic ta placowke napisala xxx52.Reszta psow moze zdechnac z glodu.Jeszcze jeden przyklad na debilstwo tej pani.[/QUOTE]
jezeli ktos jest debilowaty ,to nie moze zrozumiec odpowiedzi na pytanie doddy.nalezy czytac ze zrozumieniem ,ale dla niektorych to jest za duzo!
nalezy jechac i zobaczyc ,chyba jasne jak slonce czy nie?

Link to comment
Share on other sites

Zrozumiec twoja logike moga tylko ci ktorzy sa na takim samym poziomie umyslowym jak ty xxx52..Wracajac do Klembowa, na stronie internetowej Hunde Hilfe Polen ktora nazywana jest przez niemieckie organizacje zajmujace sie naprawde ochrona zwierzat Hunde Handel Polen, znajduja sie informacje o tym ze te handlary wywoza z Klembowa psy i rozparcelowuja je po calych niemczech, gdyby chociaz czesc pieniedzy ktore zarabiaja na sprzedarzy polskich psow i datkach pienieznych ktore na nie zbieraja byla inwestowana w schronisko klembowskie to psy nie musialyby zyc w takich makabrycznych warunkach.Co dzieje sîe z pieniedzmi uzyskanymi z datkow i ze sprzedarzy klembowskich psow dlaczego nie sa inwestowane w schronisko? do Klembowa przyworzone sa lumpy i troche karmy.Jaka korzysc mialo schronisko ze sprzedawanych psow do Niemiec.Jedynymi ktorzy sobie to chwala to sa handlary zywym towarem, ktore mimo protestow laduja dalej psy z polskich schronisk do blaszakow i Bog wie co sie z nimi dzieje za Odra.

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

Handlary ktore wywoza psy do Niemiec nie oddaja ich nikomu za darmo i dlatego gdyby ich dzialanie bylo rzeczywiscie dla dobra bezdomnych psow tak jak one to glosza to zamiast do wlasnej kieszeni przeznaczalyby te sumy na polepszenie zycia tych psow ktore zyja w przytuliskach albo schroniskach i czekaja czasami dlugo zanim dostana cos do jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

Jutro bedzie hunde handel Polen zabierac z klembowa pelny blaszak psow do Niemiec.Jak widac zaden z tych psow nie jedzie do domu stalego, beda rozwiezione po roznych dziurach, ich zdjecia wstawi hunde handel Polen na swoja strone internetowa i bedzie zbierac datki pieniezne na biedne psy wyrwane z polskiego piekla.Te psy tak dlugo beda zyly dopoki beda wplywaly pieniadze do kasy hunde handel Polen.Potem beda mogly handlary oddac je do specjalnych schronisk niemieckich ktore taki zywy nikomu niepotrzebny towar wywoza do holenderskich laboratoriow.Czy moze te psy ktore nie znajda nabywcy wroca z powrotem do Polski? raczej nie , one tak jak wszystkie inne nie maja biletu powrotnego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...