Jump to content
Dogomania

sleepingbyday

Members
 • Content Count

  23762
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

sleepingbyday last won the day on June 25 2015

sleepingbyday had the most liked content!

Community Reputation

210 Excellent

2 Followers

About sleepingbyday

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  dobre pytanie...
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  poza psami? Archeologia, podróże, s-f
 • Occupation
  jest :-)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No cóz, wygląda na to, że w hotelikach i dt, o ktorych mowiłaś psy się po radysach jednak zmieniają. skoro to radysowy makler nie czym innym, jak usmiechem w oczach i na pysku zachwycił babeczkę. Więc może jest szansa na dom dla jakiegoś. o ile zamiast bezsensownych połajanek zdecydujesz jednak zastanowić się nad ew. kandydatem. I do diaska nie traktuj mnie jak laika. mowię ci, co babkę do psa przyciąga, co chwyci, nie dyskutujemy tu nad tym, CO POWINNO decydować o wyborze. podaję nawet przykład i to z radys (sic!), żebyś wiedziała, o co chodzi, jaki pies może znaleźć dom i to taki z naj
 2. świetnie, że znalazl! z albumu zbiorczego radysiakow do adopcji na FB myślę, ze mogłby jej trafić do przekonania Fado. Macie bardziej uśmiechniete zdjęcia? chodzi o psa misia (najlepiej jednak długowlosy, lub średnio włosy) ze zniewalającym spojrzeniem i uśmiechem. makler to ma, popatrz na jego fotki. ja wiem, że to na żywo jest istotne, no ale szukamy możliwości pokazania psa.
 3. Sie macie ludzie. napisałam do założycielki wątku, ale potem zobaczyłam, że ona chyba rzadko bywa? w każdym razie na wszelki zadam pytanie i tutaj: hej! moja koleżanka dzwoniła w sprawie Maklera na nr podane na olesnickiebidy. Ale nikt nie odebrał, ani nie oddzwonił. A na początek chodzi o to, jak bardzo on jest duży? Ona miała zawsze i duże psy i małe, ale ostatnia choroba jaj ukochanej suni (którą jej wyadoptowałam z korabiewic kiedyś, kiedyś...) uświadomiła że nie może mieć bardzo duzych, wydolnościowo nie da rady, zwłaszcza za te pare lat, jak pies się postarzeje.
 4. hej, to jak dziś ostatni dzień to jeszcze poproszę nr 74 za wywoławczą. Ale że mi Przyborę zajumali, to wybaczyć sobie nie mogę.....
 5. koleżanka rozmyśla nad adopcją psa, ale tenże musi się zgadzać z niewidomą suką jej mamy (w razie dłuższych wyjazdów pies będzie zostawał u mamy we włocławku). Myślimy nad możliwością zapoznania takiego psa z rezydentka, dlatego potrzebuje kogos z Włocławka :-)
 6. o kurczę, właśnie zauważyłam, że dostałam gratisik, dzięki :-)
×
×
 • Create New...