Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
 • Content Count

  4,820
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by mimiś

 1. Uwaga Sosnowiec! kopiuję z forum Molosy:"nformujemy wszystkich aby mieli na uwadze tę osobę. Szuka psów do kupna, czasami do adopcji. Jest to osoba której odebraliśmy już psy zaniedbane, jednego nie udało się uratować, zamarzł na dworze! Kilka innych również zmarła z niewyjaśnionych przyczyn. Kilka razy próbowaliśmy jej przemówić aby nie brała psów, ale znowu siew uaktywniła i próbuje kupić między innymi Tosa Inu.Zabraliśmy wygłodzoną sunie od niej Co pokazujemy na zdjęciach. Zatem prosimy o każdy kontakt gdy zwróci się do któregoś z hodowców https://www.facebook.com/groups/386179565199712/permalink/550147175469616/?hc_location=ufi .
 2. wpłace 20 zł , sliczna ta mała :) [ poprosze konto]
 3. Juz niech on tam spokojnie dozyje , widać że dla Pelikana to własnie jest dom:) Moniko - niech Twoja empatia przyniesie Ci oprócz smutku takze troche radości w Nowym Roku , miedzy innymi uratowałaś tego dziadka i zapewniłas mu dobrą starość , cieszmy się !
 4. przelałam brakująca kwotę,niech sunia wchodzi w Nowy Rok bez długu..tyle, ze data ksiegowania to 31.12 ,moje ipko ma jakis poslizg tech. :)
 5. jeszcze 35 KT -namysliłam sie ;)
 6. własnie "przyszedł" słodziak-bardzo dziękuje, będzie radość! ;)
 7. 101 Rysia poproszę -u nas zabrakło,a wnuczka uzbierała naklejki;) -a dałoby sie wysłac jakoś niedługo ?
 8. kupię broszki-najlepiej zwierzęta [nie z filcu ;)
 9. Udostępniłam zbiórkę na fb...
 10. moze sie mylę,ale ja wykasowałabym zdjecie z guzem ,bo moja odruchowa reakcja była taka:-uciekać, przełączyć, nie patrzeć! - chetnie natomiast zobaczę wiecej zdjęć dziadka PO zabiegu ;)
 11. Współczuję , ja znalazłam starszą kotkę w kwietniu, zrobiłam badania,testy, wszystko wyszlo super tylko okazało się...,ze ma padaczkę :( podaj nr konta.wpłacę chociaz symboliczny grosz...
 12. mogę prosic o podanie rozmiaru obrusu nr 13? i jaki kształt?
 13. dla bardzo tegiej pani kupie ubrania wiosenne w dobrym stanie-spodnie, bluzki - rozmiar: 56-58 czyli 4xl ,najlepiej z regulacja w pasie albo naddajacy sie materiał -bo nie znam dokładnych wymiarów....
 14. mimiś

  BIG BAZAAAAR ROZLICZONY Dziękujemy!!!!

  bardzo dziękuje za dostawę :)
 15. mimiś

  BIG BAZAAAAR ROZLICZONY Dziękujemy!!!!

  a to ok:) nie ma pospiechu, tylko przypomniałam sie ,zeby nie "uciekło"
 16. mimiś

  BIG BAZAAAAR ROZLICZONY Dziękujemy!!!!

  a ja ? mogę liczyć na Cohena? ;)
 17. mimiś

  BIG BAZAAAAR ROZLICZONY Dziękujemy!!!!

  ja za Cohena mogę zapłacić? i ile?:)
 18. mimiś

  BIG BAZAAAAR ROZLICZONY Dziękujemy!!!!

  30-biografie Cohena poproszę
×