Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='Zofia.Sasza']No właśnie nie ma :) Ani "zatajenie", ani jego brak. Po tej "dyskusji" bardzo wyraźnie widać, że argumentów panie nie mają ani na lekarstwo. Wyłącznie pokrzykiwania i histeryczne wywody. A jak się nic poza własnym przekonaniem nie ma na poparcie dość ryzykownej tezy, najlepiej zmienić temat, próbować zdyskredytować rozmówcę itp. Stare i sprawdzone metody. A że nic to do sprawy nie wnosi? Nieważne. Miłe panie będą sobie dalej gęgać we własnym, dobrze dobranym, towarzystwie. Psom to nie pomoże, ale wszak nie o to chodzi ;)
Oczywiście sumę 1300 PLN dopiszę. Proszę tez o NATYCHMIASTOWE usunięcie moich danych osobowych. Nie wyrażałam zgody na ich publikację ;)[/QUOTE]

usunélam dane osobowe, choc dobrze pamiétam ze bylas jedná z niewielu dogomaniaczek, z lubosciá wrécz podpisujác sié pelnym imieniem (nawet drugim imieniem) i nazwiskiem pod kazdym postem swego czasu - lans na celego. to bylo w czasach wymyslonej zasady o podpisywaniu sié pod postami z wlasnymi opiniami :) mialas wtedy wiele do "powiedzenia" i podpisania.

a Ty za to wstaw rachunek, bo to niby Twoje 1150 zl to tez Ci nie wierzé, bo ja to wlasnie spalcilam po to, zebys Ty nie musiala, wiéc znów krécisz.

EDIT: "zapomnialas" dopisac do moich wplat 500zl które zaplacilam kartá przy wizycie u Ajaksa :) jest to odnotowane na rachunku, który na szczéscie posiadam - za calosc leczenia.

Edited by emilia2280
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Bzdura, bzdura, i jeszcze raz bzdura!!!!
A o tym jak są kastrowane, i ewentualnie sterylizowane to Ci mogę powiedzieć na przykładzie Tosi, którą stamtąd zabrałam razem z Agą35. W książeczce od weta wpis o przeprowadzonej sterylce, a w DS okazuje się, że Tosia ma cieczkę. Cuda i dziwy, co? I jeszcze o wielu takich cudach wiem, ale nie napiszę.

Edit: Widziałas kiedyś psa srającego styropianem? Może i miał pełen brzuszek, niestety nie o takie jedzenie chyba chodziło.[/QUOTE]

Słuchaj, mnie teraz przyszło do głowy, że jeśli sunia naprawdę jest niekastrowana (nie wiem, czy ja otwieraliście, może być schrzaniona sterylka i zostawiona część jajnika) to jest ewentualność, że ekipa z Klembowa finguje sterylki, bierze kasę od HH i dzieli się z wetem. Nie mówię, że tak jest, ale tak może być.

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

Zofia.Sasza Powtarzasz ciagle to samo-histeryczne wywody, brak argumentow,geganie.O co ci chodzi kobieto? Moze zamiast tak zajadle bronic masowych wywozek za granice zajelabys sie organizowaniem w Polsce odpowiednich warunkow dla bezdomnych bied i wtedy nie bylyby na sile wywozone i stanowily zrodla utrzymania dla handlarskiej holoty.A moze sama bierzesz udzial w tej przymusowej emigracji psow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Kiedy zabieralas te psy -date .[/QUOTE]

A co, książkę piszesz?
Tosia już za TM - miała poważną wadę serca.
Zabierałam jeszcze mix amstafkę - biedna, wychudzona, obraz nędzy i rozpaczy. Już w DS. O innych Ci nie napiszę, bo i po co? Jeśli naprawdę tak bardzo Cię to interesuje to musisz poszukać po wątkach. W Klembowie nie było i nigdy nie będzie dobrze, bez względu na ilość ton jedzenia jakie tam wpakujesz. Juz kiedyś o tym pisałam, że dziewczyny z Fundacji wyczyściły chyba już kilkakrotnie to przytulisko do zera, a psów nadal tam nie ubywa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Słuchaj, mnie teraz przyszło do głowy, że jeśli sunia naprawdę jest niekastrowana (nie wiem, czy ja otwieraliście, może być schrzaniona sterylka i zostawiona część jajnika) to jest ewentualność, że ekipa z Klembowa finguje sterylki, bierze kasę od HH i dzieli się z wetem. Nie mówię, że tak jest, ale tak może być.[/QUOTE]

Zofio, wiesz lepiej ode mnie, że o pewnych rzeczach nie wolno pisać publicznie ;)
Co do ekipy z Klembowa, i weta z Wołomina - taktownie zamilknę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linda99']Zofia.Sasza Powtarzasz ciagle to samo-histeryczne wywody, brak argumentow,geganie.O co ci chodzi kobieto? Moze zamiast tak zajadle bronic masowych wywozek za granice zajelabys sie organizowaniem w Polsce odpowiednich warunkow dla bezdomnych bied i wtedy nie bylyby na sile wywozone i stanowily zrodla utrzymania dla handlarskiej holoty.A moze sama bierzesz udzial w tej przymusowej emigracji psow[/QUOTE]

Chodzi mi o to - patrz mi na usta - żeby SKUTECZNIE zapobiec nielegalnym wywózkom w nieznane i ustalić co robić, aby zagraniczna adopcja była bezpieczna. Co do "zajmowania się organizowaniem warunków dla bezdomnych bid", dziękuję za radę - przemyslę i być może rzeczywiście troszkę się tym pozajmuję ;) Miłego gęgania życzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Słuchaj, mnie teraz przyszło do głowy, że jeśli sunia naprawdę jest niekastrowana (nie wiem, czy ja otwieraliście, może być schrzaniona sterylka i zostawiona część jajnika) to jest ewentualność, że ekipa z Klembowa finguje sterylki, bierze kasę od HH i dzieli się z wetem. Nie mówię, że tak jest, ale tak może być.[/QUOTE]
ja znam inne jeszcze sprawy z tego schroniska .tam jest prawdziwe polskie piekielko,tam nikomu nie chodzi o dobro psow,tam prawie wszyscy poznikali ,niektorzy nawet karme zabrali tam jest .............
Biedne psy.jezeli jest tak ja wczesniej bylo,ze byl pelen magazyn jedzenia ,a zbierano na wyglodniale psy na karme.to prosze sobie wyobrazic jak tam jest zle.jezeli niktz tych co pozostali nie kontroluje czy faktycznie jedzenie dostaja ,albo mimo zakazu zabierania psow ,je zabieraja .To o czym mowic.tych psow nikt nie chce to jest prawda.a kierownictwo sie tylko zre i oskarza jak zwykle jak wszedzie.co maja z tego psy?- duze = 0,tylko gotuja sie w skrzyniach i redukuja same .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Chodzi mi o to - patrz mi na usta - żeby SKUTECZNIE zapobiec nielegalnym wywózkom w nieznane i ustalić co robić, aby zagraniczna adopcja była bezpieczna. Co do "zajmowania się organizowaniem warunków dla bezdomnych bid", dziękuję za radę - przemyslę i być może rzeczywiście troszkę się tym pozajmuję ;) Miłego gęgania życzę.[/QUOTE]
zeby adopcje generalnie czy to w Polsce czy gdzie indziej byly bezpieczne nalezy powierzac tylko tym organizacjom psy co do ktorych sie jest pewien ,dobrze sie wspolpracuje.Widzialo sie ,rozmawialo sie ,no i ineresowalo sie gdzie sa psy .W ciemno bez zaufania nie ma dobrej wspolpracy.
dlatego dobrze jest ze schroniska niemieckie czy holenderskie zapraszaja org.polskie ,ktore same na wlasne oczy zobacza gdzie udaja sie psy i w jakie rece trafiaja,zeby spac spokojnie.

Skad wiesz ,ze adopcje zagranice psow klembowskich sa nielegalne?
Dla informacji psy bez zezwolenia mozna do 5 wywiezc zagranice i sa legalne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']A co, książkę piszesz?
Tosia już za TM - miała poważną wadę serca.
Zabierałam jeszcze mix amstafkę - biedna, wychudzona, obraz nędzy i rozpaczy. Już w DS. O innych Ci nie napiszę, bo i po co? Jeśli naprawdę tak bardzo Cię to interesuje to musisz poszukać po wątkach. W Klembowie nie było i nigdy nie będzie dobrze, bez względu na ilość ton jedzenia jakie tam wpakujesz. Juz kiedyś o tym pisałam, że dziewczyny z Fundacji wyczyściły chyba już kilkakrotnie to przytulisko do zera, a psów nadal tam nie ubywa.[/QUOTE]K
kiedy te czystki do 0 byly?
od kiedy maja zakaz przyjmowania psow?
Bo jak byla akcja Strrazy dla Zwierzet w 2010 bylo psow okolo 300,pozniej byly szczeniaki bez konca,zaciazenia bez konca,klotnie bez konca ,a teraz jest okolo 150 ,maja byc kastrowane i mialy jedzenie TERAZ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Z prostego powodu. Ja również byłam darczyńcą. Jeśli są potrzebne jakieś korekty, proszę na pw o dowody wpłat. Nie pamiętam tych liczb po trzech latach. Pamiętam natomiast, że rozliczenie było sprawdzane przez trzy osoby (nie należące bynajmniej do moich przyjaciół) i [B]wszystko się zgadzało [/B]EOT ;)[/QUOTE]

tak sie zgadzalo ze przez 3 lata mialas moje pieniádze i klamiesz az glupio. 2 minuty mi zajélo zeby Ci te rozliczenia zakwestionowac skanami z mojego konta bankowego.

[quote name='Zofia.Sasza']To ja - pozwolisz - poczekam na "ujawnienie instytucjom". Nawiasem mówiąc paranoję się leczy ;) [B]Dopytaj swojego psychiatrę[/B] ;)[/QUOTE]

a te swoje "mádrosci" to znasz od swojego psychiatry rozumiem.

Tobie cokolwiek argumentowac? Nie umiesz swojego konta sprawdzic przez 3 lata i bzdury piszesz zaslaniajác sié demencjá, to jak mialabys jakiekolwiek argumenty pojác? szkoda czasu na dyskusje z demencjá i klamstwami.

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

xxx52 o tobie bylo juz wystarczajaco duzo napisane na dogomani.Co zrobilas dla psow w Klembowie, ile z nich dzieki tobie zyje? akurat takie osoby jak ty i twoja przyjaciolka [URL]http://Polnische Bettelprinzessin[/URL] sa obraza dla tego watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linda99']xxx52 o tobie bylo juz wystarczajaco duzo napisane na dogomani.Co zrobilas dla psow w Klembowie, ile z nich dzieki tobie zyje? akurat takie osoby jak ty i twoja przyjaciolka [URL]http://Polnische Bettelprinzessin[/URL] sa obraza dla tego watku.[/QUOTE]
vice versa,o pseudopolakach na wygnaniu tej tez duzo napisano i mowia brrr.az ciarki przechodza ,mam nat akich to alergie.przyjaciol to mam na calym swiecie ,co zazdroscisz pseudo-milosniczko zwierzat z pseudo-niemieckim paszportem na Harz4 ze sie posiadam przyjaciol?
tez tak myslalam ,bo pasujesz jak wypisz wymaluj do zebrajacej ksiezniczki.Hi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Jesli chodzi o ujawnienie nierzetelnosci finansowej to KAZDY watek jest odpowiedni.[/QUOTE]
ach co ty powiesz ,co juz stos ustawiasz?
No tak najlepiej szukac watku zeby komus do.... zeby tylko zwierzetom nie pomoc i udawac ze sie pomaga stukajac w klawiature!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

xxx52 nie odpowiedzialas na pytanie.Wszystkim zarzucasz ze nic nie pomagaja tylko stukaja w klawiature, a jaki jest twoj udzial w pomocy zwierzakom w Klembowie.Ja wiem ze pisanie glupot to twoja specjalnosc ale jesli juz chcesz kogos atakowac to zorientuj sie chociaz kto stoi po drugiej stronie barykady.

Link to comment
Share on other sites

xxxx52, ja ci już mówiłam, nie denerwuj się tak okrutnie, bo ci klawiatura wysiada albo co innego. Raczej co innego. A poza tym nie lubię zaplutego monitora, więc przyhamuj. Nie odpowiedziałaś na moje pytanie, zadane także przez inną forumowiczkę- co zrobiłaś dla psów klembowskich, że tak się pienisz? Boli cię nieszczęście tych psów?Mnie też, ale ja do swojego stadka nie jestem w stanie dokooptować już żadnego, więc nie pojadę do Klembowa, bo żadna ze mnie masochistka, jeśli wiem, że nie jestem w stanie pomóc. A ty ile masz piesków?Może powiększyłaś je o jakieś klembowszczaki?No, pochwal się, jeśli tak. Bo inaczej zacznę domniemywać, że to własnie ty zajmujesz się klepaniem w klawiaturę. Ech....Rzeczywiście, szkoda wycierać klawisze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']K

Bo jak byla akcja Strrazy dla Zwierzet w 2010 [B]bylo[/B] psow okolo 300,pozniej byly szczeniaki bez konca,zaciazenia bez konca,klotnie bez konca ,a teraz[B] jest[/B] okolo 150 [B],maja byc[/B] kastrowane i [B]mialy[/B] jedzenie TERAZ[/QUOTE]

No i to by było na tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']No i to by było na tyle.[/QUOTE]
to kiedy miala byc ta pustka w schronisku?teraz zabraliscie ta reszte to cudownie wreszcie ktos z Polski zadzialal i mozna schronisko nielegalne zamknac na klotke ,a te klocace sie bractwo na 4 strony swiata rozgonic,i skrzynie zdemontowac i sprezentowac tym co ciagle szukaja ofiar bo czuja sie niedowartosciowane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...