Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

Panie Celina zrezygnowała z prowadzenia tego " schroniska" bo powstał konflikt pomiędzy zarządzającymi . Każdy ma ograniczoną cierpliwość .Gospodarstwo w którym prowadzone jest " schronisko " nie jest ich własnością i z tego co wiem wójt w dalszym ciągu pije do tego aby się ich pozbyć . Za psy odławiane w Radzyminie , Halinowie i Ząbkach dostawili pieniądze .Ja osobiście po dwóch latach na tą chwilę mam dosyć .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']Panie Celina zrezygnowała z prowadzenia tego " schroniska" bo powstał konflikt pomiędzy zarządzającymi . Każdy ma ograniczoną cierpliwość .Gospodarstwo w którym prowadzone jest " schronisko " nie jest ich własnością i z tego co wiem wójt w dalszym ciągu pije do tego aby się ich pozbyć . Za psy odławiane w Radzyminie , Halinowie i Ząbkach dostawili pieniądze .Ja osobiście po dwóch latach na tą chwilę mam dosyć .[/QUOTE]
Dziekuje za wyjasnienie.
To na jakiej zasadzie te pieniadze im dawali?Gminy sprzeniewierzyly
pieniadze podatnikow,to je by trzeba bylo za d*** wziasc Dawali i nie sprawdzali.Wojt tez cwaniak ich sie pozbyc,a co z psami.
"Kadra zarzadzajaca"byla na festynie z okazji Dnia Ziemi,i zadnego konfliktu nie zauwazylam.
Po prostu to ich przeroslo.
Mowili,ze psy do Niemiec i Szwajcarji juz nie przez fundacje jezdza, tylko oni osobiscie nadzoruja.Podobno ktos z nich byl i widzial.
Szkoda tych psow co teraz z nimi bedzie:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Dziekuje za wyjasnienie.
To na jakiej zasadzie te pieniadze im dawali?Gminy sprzeniewierzyly
pieniadze podatnikow,to je by trzeba bylo za d*** wziasc Dawali i nie sprawdzali.Wojt tez cwaniak ich sie pozbyc,a co z psami.
"Kadra zarzadzajaca"byla na festynie z okazji Dnia Ziemi,i zadnego konfliktu nie zauwazylam.
Po prostu to ich przeroslo.
Mowili,ze psy do Niemiec i Szwajcarji juz nie przez fundacje jezdza, tylko oni osobiscie nadzoruja.Podobno ktos z nich byl i widzial.
Szkoda tych psow co teraz z nimi bedzie:-([/QUOTE]
Szkoda psow ?,a co robisz zeby im pomoc?
tyle lat siedza w skrzyniach ,umieraja ,sie plodza , i co kto im pomoze ?
tylko biadolenie biadolenie i nic wiecej.
Powinnas pomyslec ,ze moze kazdego dnai wyciagaja zaduszone psy ze skrzyn,i co kto je ma oplakiwac i pomoc?
Czemu nie zabierzecie tych ca.200psow z tego miejsca i nie poszukasz im domow ?czemu one musza tak cierpiec ?
wirtualnej pomocy,i zawodzenia one nie potrzebuja!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Szkoda psow ?,a co robisz zeby im pomoc?
tyle lat siedza w skrzyniach ,umieraja ,sie plodza , i co kto im pomoze ?
tylko biadolenie biadolenie i nic wiecej.
Powinnas pomyslec ,ze moze kazdego dnai wyciagaja zaduszone psy ze skrzyn,i co kto je ma oplakiwac i pomoc?
Czemu nie zabierzecie tych ca.200psow z tego miejsca i nie poszukasz im domow ?czemu one musza tak cierpiec ?
wirtualnej pomocy,i zawodzenia one nie potrzebuja![/QUOTE]
Nie chce mi sie tego komentowac.
Mozesz sama pojechac i opowiesz co zrobilas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Nie chce mi sie tego komentowac.
Mozesz sama pojechac i opowiesz co zrobilas.[/QUOTE]
ja nie biadole ,cyt ,ze szkoda psow ,co z nimi bedzie?"
a w temacie pomocy to:hmmmm:
co do jazdy do tej placowki to nie mieszkam za miedza schroniska,
po drugie jak sie na miejscu nikt nie kwapi pomoc tym psom ,to nalezy dziekowac zagranicy za pomoc,a nie biadolic.Jezeli sie odrzuca pomoc zagraniczna nalezy sie skoncentrowac na pomocy na miejscu.Ktos tym biedakom musi przyjsc z pomoca ,nie wazne gdzie mieszkaja.Bylo duzo czasu (lat) zeby uwalinic zwierzeta od tych makabrycznych warunkow,i jakos nikt nie pomyslal o tym ,bylo okey.Dopiero jak sie zagranica org.dowiedzialy przyszly z pomoca ,to sie zrobila zawierucha..P.Janda mial pomoc i co narobil halasu nakrecil program ,straszyl sadmi ,znecaniem sie nad zwierzetami i ucichl,a to bylo kilka lat temu.
Wstyd

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Szkoda psow ?,a co robisz zeby im pomoc?[/QUOTE]
A Ty?

[quote name='xxxx52']co do jazdy do tej placowki to nie mieszkam za miedza schroniska[/QUOTE]
Jasne, i tak samo biadolisz zza klawiatury, co niby jednocześnie potępiasz.

Swoją drogą, nie deprymowałabym biadolenia zza klawiatury, które czasem sporo może zdziałać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']A Ty?


Jasne, i tak samo biadolisz zza klawiatury, co niby jednocześnie potępiasz.

Swoją drogą, nie deprymowałabym biadolenia zza klawiatury, które czasem sporo może zdziałać :)[/QUOTE]
jak sobie wyobrazasz moja pomoc?

Dlaczego osoby z Mazowsza ,(przeciez Klembowo lezy w waszym wojewodztwie czy nie )nie rozparcelowali te wszystkie psy u siebie ,a potepiaja pomoc z zagranicy?Dlaczego ?.Nawet Mazowiacy nie wybudowali ani jednego kojca dla tych psow z tych skyrzn.Przyjechala zagranica i buduja kojce,to dziwne.
Teraz sie wszyscy z zimowego snu budza (dlugo ta zima trwala bo kilka lat) ?Przeszly zimy ,zamarzaly cale psie rodziny w tych skrzyniach ,zostawaly zaplodnione suczki (bo w skrzyniach dla swietego spokoju pakowalo sie suczki z psami ,oczywiscie bractwo bylo niekastrowane) ,rodzilo sie masa szczeniat,psom nie udzielano pomocy wet,psy siedzialy jak sardynki w puszkach,psy dostawaly zaniku miesni ,mialy nuzyce,grzybice,psy umieraly ,itd, i bylo wszystko dobrze ,dlaczego?
Ps .ja nie biadole tylko stwierdzam fakty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Nawet Mazowiacy nie wybudowali ani jednego kojca dla tych psow z tych skyrzn.[/QUOTE]
A skąd wiesz, że nikt z Mazowsza nie zbudował żadnego kojca dla nich? Prowadzisz jakieś badania, poparte konkretami na ten temat? ;)
Szkoda mej zdartej klawiatury, zwłaszcza, że to klawiatura "klikaczki z mazowsza" :) EOT.

Link to comment
Share on other sites

xxxx52 ja tez za droga nie mieszkam i nie wszyscy co wyciageli psy sie tym chwala.Mam zdjecia suni,ktora "kadra zarzadzajaca' przywiozla do lecznicy.W stanie agonalnym.Nie miala sily stac:-(
Po pobycie w bdt (5 miesiecy)szczesliwa w nowym domu.I szczeniak w typie onka oddany dobrowolnie,szkielet psa,wystraszony na maxa.Tez w nowym domku.
I widzisz,ze nie tylko biadole, ale cos robie,wprost przeciwnie do Ciebie.
A co do klikaczy,to tez sa potrzebni,jezeli klikaja w dobrej wierze.
Jezeli dziewczynom z fundacji "Zwierzaki w potrzebie",opadly rece naprawde nie jest wesolo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']xxxx52 ja tez za droga nie mieszkam i nie wszyscy co wyciageli psy sie tym chwala.Mam zdjecia suni,ktora "kadra zarzadzajaca' przywiozla do lecznicy.W stanie agonalnym.Nie miala sily stac:-(
Po pobycie w bdt (5 miesiecy)szczesliwa w nowym domu.I szczeniak w typie onka oddany dobrowolnie,szkielet psa,wystraszony na maxa.Tez w nowym domku.
I widzisz,ze nie tylko biadole, ale cos robie,wprost przeciwnie do Ciebie.
A co do klikaczy,to tez sa potrzebni,jezeli klikaja w dobrej wierze.
Jezeli dziewczynom z fundacji "Zwierzaki w potrzebie",opadly rece naprawde nie jest wesolo.[/QUOTE]a
ale tam jest do zabrania 200 psow,moj Boze jeden pies,na to miejsce zjawilo sie 20

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']A skąd wiesz, że nikt z Mazowsza nie zbudował żadnego kojca dla nich? Prowadzisz jakieś badania, poparte konkretami na ten temat? ;)
Szkoda mej zdartej klawiatury, zwłaszcza, że to klawiatura "klikaczki z mazowsza" :) EOT.[/QUOTE]
Jezeli postawilas kojce ,to czapka z glowy,ale dlaczego ciagle musza siedziec w tych skrzyniach.zdjecia wskazuja ,ze mazowiacy cos malo sie staraja zeby tym psom pomoc,juz nie mowiac o fiasku akcji Strazy dla Zwierzat z Warszawy ,duzo krzyku i nic.Zawsze na watku bylo cacy,zadnych psow siedzacych w malutkich klatkach w piwnicach ,stodolach ,ktore ustawiono pietrowo.Psy wypuszczano tylo podczas sprzatania klatek itd itak w kolko.Horor.

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ja nie biadole ,cyt ,ze szkoda psow ,co z nimi bedzie?"
a w temacie pomocy to:hmmmm:
co do jazdy do tej placowki to nie mieszkam za miedza schroniska,
po drugie jak sie na miejscu nikt nie kwapi pomoc tym psom ,to nalezy dziekowac zagranicy za pomoc,a nie biadolic.Jezeli sie odrzuca pomoc zagraniczna nalezy sie skoncentrowac na pomocy na miejscu.Ktos tym biedakom musi przyjsc z pomoca ,nie wazne gdzie mieszkaja.Bylo duzo czasu (lat) zeby uwalinic zwierzeta od tych makabrycznych warunkow,i jakos nikt nie pomyslal o tym ,bylo okey.Dopiero jak sie zagranica org.dowiedzialy przyszly z pomoca ,to sie zrobila zawierucha..P.Janda mial pomoc i co narobil halasu nakrecil program ,straszyl sadmi ,znecaniem sie nad zwierzetami i ucichl,a to bylo kilka lat temu.
Wstyd[/QUOTE]

Zagraniczna pomoc byłaby w porządku, gdyby miała na celu poprawę warunków bytowania psów. Znam schronisko, gdzie zagraniczna organizacja kupuje budy, wspomaga jak może, i nie dorabia się na tym ani złotówki.
Widziałam strony niemieckie, gdzie NIGDZIE nie ma apelu o pomoc w zakupie kojców, bud itp., wszędzie jest zbiórka kasy na transport kolejnych psów do Niemiec. W czym to ma pomóc?

W czasie głosowania w Krakvecie jako jedna z chyba 20 osób przekornie zagłosowałam na Emira, a dostawałam PW w sprawie głosowania na Klembów. Powiedziano mi, że pani Celina obiecała, że jeśli wygra w Krakvecie, zaprzestanie handlu psami do Niemiec, i co? G... jak zawsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Zagraniczna pomoc byłaby w porządku, gdyby miała na celu poprawę warunków bytowania psów. Znam schronisko, gdzie zagraniczna organizacja kupuje budy, wspomaga jak może, i nie dorabia się na tym ani złotówki.
Widziałam strony niemieckie, gdzie NIGDZIE nie ma apelu o pomoc w zakupie kojców, bud itp., wszędzie jest zbiórka kasy na transport kolejnych psów do Niemiec. W czym to ma pomóc?

W czasie głosowania w Krakvecie jako jedna z chyba 20 osób przekornie zagłosowałam na Emira, a dostawałam PW w sprawie głosowania na Klembów. Powiedziano mi, że pani Celina obiecała, że jeśli wygra w Krakvecie, zaprzestanie handlu psami do Niemiec, i co? G... jak zawsze.[/QUOTE]
O Pani Celinie mnie juz nic nie pisz
Co to da w tym schronisku ,jak jest zamkniete i nie chca psow?co je zostawic na samozaglade,bo sie dumnym jest?
Moze nie dostaja zadnej pomocy z gmin?
Moze nie przyjmuja psow ,a nie moga sie rozbudowac i psom polepszyc?
Neris ,zeby mowic ,ze ktos tam cos tam ,nalezy pomyslac jak na miejscu psom pomoc.Poza tym jaki to handel psami ,a co wydaje sie je za darmo ,nawet pietruszke musisz kupic ,a co dopiero zywe zwierze ktore wymaga wczesniej leczenia ,jedzenia itd.Pieniadze i zagranica nie spadaja na schroniska i psy w tych placowkach z gruszek .
Jezeli tak uwazasz ,dlaczego w klembowskim schronisku siedza jeszcze psy w klatkach siedza zwierzeta i nikt z takiego bogatego wojewodztwa i niedaleko stolicy tym psom nie pomoze?Co powiesz o akcji Strazy dla Zwierzat.czy ciagle musza byc :media ,rozglos pieniazki placone po tej reklamie na 1% ,a pozniej duzeG.......Media pojechaly i psy maja jak mialy -horor.
Poza tym psom jest wszystko jedno ,w przeciwienstwie do chorych dumnych ludzi kto je ratuje.
Po drugie handluje sie ciagle i na miejscu,a co to jest nieustanne zborki nielegalne pieniedzy na prywatne konta na dogomani ,albo org.?co to jest jak sprzedawanie psow schroniskowych.
natomist ,rozumowanie tego typu ,ze wolontariusz musi wszystko wiedziec ,jest duzym nieporozumieniem.
Ci co musza wiedziec wiedza .

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

xxx52 to nie watek dla ograniczonych takich jak ty.Przenies sie na foru fundacji mrunio tam bedziesz wsrod swoich.Gdyby takie popaprane emigrantki jak ty zamiast uzywac wielkich slow wziely po kilka psow pod opieke i placily za nie to nie musialyby te biedy tak zyc jak zyja.Ale o czym ja mowie wy same zyjecie z datkow niemieckiego urzedu socjalnego i jedyne co umiecie to wypisywac glupoty i pouczac ze najlepiej jest wszystkie biedy wyslac do Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linda99']xxx52 to nie watek dla ograniczonych takich jak ty.Przenies sie na foru fundacji mrunio tam bedziesz wsrod swoich.Gdyby takie popaprane emigrantki jak ty zamiast uzywac wielkich slow wziely po kilka psow pod opieke i placily za nie to nie musialyby te biedy tak zyc jak zyja.Ale o czym ja mowie wy same zyjecie z datkow niemieckiego urzedu socjalnego i jedyne co umiecie to wypisywac glupoty i pouczac ze najlepiej jest wszystkie biedy wyslac do Niemiec.[/QUOTE]
Popparana bezrobotna na wygnaniu to ty jestes ,bo ciagle piszesz o sobie ,lepiej sie wez do roboty ,a nie zasmiecaj watku,bo i tak nigdy zadnemu psu nie pomoglas.
Myslisz o sobie.ja niestety Tobie nie pomoge ,nie wspomoge finasowo parazyta zyjacego w Niemczech.
z zazdrosci to az kipisz polsko -niemiecka handlaro !
Po drugie wiedzialam ,ze fanatyzm ,nacjonalizm jest zly ,ale nie az tak zly.
Twoja choroba to zazdrosc ,zawisc i nienawisc do obcokrajowcow ,bo z ciebie to ani dobra Polka ,ani dobra Niemka.Tacy to sa najgorsi!!!!Pfuj
co tez Org.Mrunio zazdoscisz ,nawet ich nie znasz ,no ale pieniadze zebrane przez org.to zaslepiaja co niektorych co ,kto ty wogole jestes zeby oceniac ludzi?
Poza tym na innym watku pisalam ,jezeli nie umiesz czytac lub nie chcesz to Twoj ogromny problem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1'][SIZE=3]Moje Drogie Panie dosyć słownych obelg. Trzymajmy poziom,nawet jeżeli sie ze sobą nie zgadzamy.[/SIZE][/QUOTE]
masz swieta racje ,ale nie moge sobie pozwolic na ciagle ataki skierowane w moim kirunku przez jakas ta ,ach zapomnialam,nie wazne

Link to comment
Share on other sites

xxx52 Te ataki w twoim kierunku sa w 100% uzasadnione. Ty oprocz beznadziejnych wpisow nic tym psom w Klembowie nie pomagasz.Jezeli chodzi o Linde99 to ona zasponsorowala psom w zime ponad 100 kostek slomy zeby nie zamarzly na smierc i wyslala pieniadze na zaplacenie rachunkow u weterynarzy.To maly ulamek tego co robi Linda99 dla psow w Polsce.A jaka pomoc mozesz ty zaproponowac smutna figuro? pisanie glupot i wprowadzanie zametu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Co powiesz o akcji Strazy dla Zwierzat.czy ciagle musza byc :media ,rozglos pieniazki placone po tej reklamie na 1% ,a pozniej duzeG.......Media pojechaly i psy maja jak mialy -horor.[/QUOTE]

To akurat standard, że "interwencja" SdZ nic nie pomogła. Jandzie potrzebna była tylko po to, żeby porobić zdjęcia psom w klatkach i pokazywać w telewizji, jak to w schroniskach fundacyjnych jest źle - i bronić mordowni, która fundacyjna nie jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']To akurat standard, że "interwencja" SdZ nic nie pomogła. Jandzie potrzebna była tylko po to, żeby porobić zdjęcia psom w klatkach i pokazywać w telewizji, jak to w schroniskach fundacyjnych jest źle - i bronić mordowni, która fundacyjna nie jest...[/QUOTE]
No wlasnie pokazac ,zrobic swojej firmie reklame celem uzyskania kasy na swoje SdZ ,poplakac ,pogrozic cyt"im nie darujemy" i wyjechac ,pozostawic psy w tym stanie jakia mialy przed wkroczenieniem SdZ
Brak slow ,to bylo jak na filmie kryminalnym z tragiczna pleta.Od tej pory nikogo nie ma zeby pomoc zwierzetom.telefonowalam do P.Wypycha co umie ladnie pisac,i mowic ,ale otrzymalam odpowiedz przez telefon "sprawa trudna i nie da sie nic zrobic".Jezeli tak postepuje SdZ i tak mowi slawetna osoba na ktora sie powoluje wiele osob to ......zostawie bez komentarza,pisalam tez do wladz Wolomina i co i duze NIC.Wszyscy sa mocni tylko w gebach albo na papierze ,a pomoc przychodzi nie od tych od ktorych powinna przyjsc ,czyli od polskich org.
Wiec nie ma co plakac ,ze zwierzet zal,ze niemieckie org.pomagaja ,jak na miejscu sie plecami odwracaja.
Dlatego dziekuje w imieniu umeczonych skrzyniowych psow za pomoc zza Odry.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...