Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

dziwne czemu nie podadza numerow auta policji?jezeli sa dane auta ,policja moze szybko znalezc nazwiwsko wlascicieli i adres.Nie widze problemu?Podajcie na policje.jest cos takiego jak interpol dla ktorych w lapaniu band o przestepcow nie ma granic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linda99']Takich przykladow mozna by podac wiecej, ale szkoda fatygi, hunde handel Polen sluzy jako firma transportowa [B]prawdopodobnie tez dla schroniska z ktorym Zofia.Sasza ma kontakt,[/B] konkretnie chodzi tu o transportowanie psow do Anette Probst, ona tez na poczatku zaczynala od paru psow, ale dzieki handlowaniu polskimi i nie tylko psami rozbudowala sie bardzo i lepiej zorganizowala.Dziwne ze wszyscy handlujacy polskimi psami robia na tym interes tylko nie polskie schroniska.[/QUOTE]
Jeśli wszystkie twoje "informacje" są równie prawdziwe, to gratuluję. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

Moje informacje sa z reguly sprawdzone i takie papenheima jak hunde handel Polen i inne temu podobne handlarskie spolki nie maja dobrej opini wsrod tych ktorzy angazuja sie w niemczech na rzecz pomocy bezdomnym zweirzakom.Deutsche Tierschutz Bund podaje ze rocznie zostaje porzuconych 700 tysiecy psow i wiekszosc z nich to przywleczone przez handlary psy ze wschodniej europy.Zostaly adoptowane w przyplywie checi pomocy , kiedy czar prysnal i okazalo sie ze to nie nauczony niczego, przestraszony biedak i nie rzadko chory to jedyne wyjscie pozbyc sie takiego- tylko gdzie -do schroniska nie przyjma- to najlepiej wywalic na ulice.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linda99']Moje informacje sa z reguly sprawdzone i takie papenheima jak hunde handel Polen i inne temu podobne handlarskie spolki nie maja dobrej opini wsrod tych ktorzy angazuja sie w niemczech na rzecz pomocy bezdomnym zweirzakom....[/QUOTE]
Szkoda fatygi. Niektórzy nie maja czasu na szukanie dowodów na TAK, bo tracą czas, szukając dowodów na NIE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']dziwne czemu nie podadza numerow auta policji?jezeli sa dane auta ,policja moze szybko znalezc nazwiwsko wlascicieli i adres.Nie widze problemu?Podajcie na policje.jest cos takiego jak interpol dla ktorych w lapaniu band o przestepcow nie ma granic.[/QUOTE]

Fakt. Z pewnością Interpol zainteresuje się kolesiem, który skupuje psy do walk.

Link to comment
Share on other sites

Guest Linda99

Na niemieckich forach dosc czesto ukazuja sie takie ostrzezenia, ale zarowno w Niemczech jak i w Polsce jest dosc szumowin ktore za pare groszy sprzedadza psa obojetnie czy to do walk czy do innych celow.Interpol interesuja takie sprawy tak samo jak zeszloroczny snieg, policje zainteresuje ta sprawa tylko wtedy jak poda im sie nazwisko, adres i miejsce gdzie trzyma psy do walki.Asocjalne szumowiny ktore nigdy nie zhanbily sie praca znalazly w handlu psami zrodlo dochodu, dlatego dobrze by bylo gdyby co niektorzy zrozumieli ze na psy wysylane za granice czeka bardzo duzo niebezpieczenstw.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wybacz Linda99-nie wierzę w złe słowa o Zofia.Sasza..
Nie twierdzę,że jest ideałem,ale w jej szkodzenie psom nie wierzę...Mogę uwierzyć,że Kopernik była kobietą..Że Niemiec naz brat i ogólnie krzykne,,Kochajmy się,,ale na złe słowa o Zofia.Sasza nie wyrażam zgody,sprzeciwiam się im..
To,że schronisko ma kontakt z tym czy owym czy ktoś myśli,że na taki kontakt potrzebują zgody Zofi..Sasza?Nie nie potrzebują.Na wywóz psów nie potrzeba zgody ,,specjalnej,,bo wywóz nie jest zakazany..
E/W

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że tak się wcinam w ten wątek ale chciałam zaprosić do pomocy w przeprowadzeniu konkursu na budę dla psa na wsi. Nie wiem może jestem naiwna ale mam taką cichą nadzieję, że dzięki takiej akcji kilka psów spędzi mrozy w budzie a nie metalowej beczce. Zerknijcie chociaż...może macie jakieś sugestie:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231402-Fundacja-JAK-PIES-Z-KOTEM-Konkurs-na-bud%C4%99-dla-psa-og%C5%82oszony-na-wsi[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Od października, hotel, w którym przebywa Spajk zawiesza działalność. Jeśli nic mu nie znajdę będę zmuszona odwieźć Spajka do Klembowa :-([/QUOTE]
Może wklej tekst ogłoszeń i kilka łądnych zdjęć. Poprosze o ogłoszenia dla niego. Może też i ktos inny pomoże.

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Tekst do ogłoszeń szedł taki:[/B][/U]

Spajk, choć ma dopiero 2 lata zdążył się zawieść na człowieku. Pewnego dnia został znaleziony na ulicy, gdy błąkał się zrezygnowany, zaglądając w oczy każdemu z przechodniów z pytaniem „może Ty mnie weźmiesz?” Spajk trafił do psiego hoteliku. Niestety, to również nie jest miejsce dobre dla psa na dłuższy czas. Młody, kontaktowy, radosny pies potrzebuje przy sobie człowieka, który pokaże mu jak jest dla niego ważny, nauczy psich sztuczek, nie będzie szczędził pieszczot. Spajkuś jest bardzo żywiołowy, uwielbia ruch i długie spacery. Najlepiej odnalazłby się w domu z ogrodem, gdzie oprócz harców pełniłby rolę stróża, odstraszając intruzów swoją posturą. Jednak nie wykluczamy, że mógłby zamieszkać w bloku, gdyby przyszły opiekun zapewnił mu odpowiednią dawkę ruchu i pracy. Spajk zachowuje czystość, nie niszczy, dość dobrze chodzi na smyczy. Jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Czy wreszcie znajdzie się ktoś, komu Spajk będzie mógł zaufać? Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną, oraz podpisanie formularza adopcyjnego. Kontakt: 663-412-931 e-mail: [email][email protected][/email]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/1749/108234d14408525f.jpg[/IMG]

[IMG]http://images35.fotosik.pl/1602/0bad3585fc140502.jpg[/IMG]

[IMG]http://images42.fotosik.pl/562/49d64193a295298egen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/1527/3b117341ad1c20c3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza'] No, jesli ktoś sądzi, że Mrunio i kierownictwo schronu to godni zaufania posrednicy - gratuluje naiwności ;)[/QUOTE]

Hundehilfe Polen chyba nie widzi we fundacji Mrunio niczego co by nie bylo godne zaufania, inaczej przeciez nie pokazywaliby na swoich stronach psow wywiezionych dzieki Mrunio.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna'][COLOR=#ff0000][B]elik[/B][/COLOR] [COLOR=#000000]bardzo Ci dziękuję za ogłoszenia dla Spajka. Wszystkie linki są już uaktywnione, wczoraj dostałam na pocztę :)[/COLOR][/QUOTE]

Życzę Spajkowi super domku i to jak najszybciej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na FB trwa wielka akcja zabierania psów z Klembowa. Ja się już w to nie mieszam, ale przeczytałam już jedną deklarację pomocy, a ze względu na aferę z Arktyką, pozwoliłam sobie skopiować wypowiedź jednej z uczestniczek:

[B][SIZE=2]Deklaruję dt dla 2 psiaków, nieagresywnych.[COLOR=#ff0000]Mieszkać będą w chlewku[/COLOR], 10m od domu, chlewek murowany z oknem i strychem, jak będą grzeczne, zabiorę do domu.[COLOR=#ff0000]Chlewek ciepły [/COLOR]wylana posadzka, tylko słomy brak. Spokojnie mogłoby mieszkać 5, ale dla dobra psiaków deklaruję się na 2.I przypominam że na dt, bo bieda w rodzinie.[/SIZE][/B]


Żeby tylko nie powtórzyła się sytuacja, bo u Arktyki psiaki też mieszkały w chlewiku... No ale tam nie napiszę nic, bo żywcem mnie zjedzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Na FB trwa wielka akcja zabierania psów z Klembowa. Ja się już w to nie mieszam, ale przeczytałam już jedną deklarację pomocy, a ze względu na aferę z Arktyką, pozwoliłam sobie skopiować wypowiedź jednej z uczestniczek:

[B][SIZE=2]Deklaruję dt dla 2 psiaków, nieagresywnych.[COLOR=#ff0000]Mieszkać będą w chlewku[/COLOR], 10m od domu, chlewek murowany z oknem i strychem, jak będą grzeczne, zabiorę do domu.[COLOR=#ff0000]Chlewek ciepły [/COLOR]wylana posadzka, tylko słomy brak. Spokojnie mogłoby mieszkać 5, ale dla dobra psiaków deklaruję się na 2.I przypominam że na dt, bo bieda w rodzinie.[/SIZE][/B]


Żeby tylko nie powtórzyła się sytuacja, bo u Arktyki psiaki też mieszkały w chlewiku... No ale tam nie napiszę nic, bo żywcem mnie zjedzą.[/QUOTE]
No to masz i wasza latajaca grupa pole do popisu ,zabierzcie psy,bo jak ich nikt nie zabierze beda uspione.Wiec do roboty ,a nie do zawodzenia!!Juz z jednym psem masz problemy to lepiej sie nie wypowiadaj.Tak to wygladaja wasze adopcje i pobyty tylko w platynch hotelach!A czym jest kojec z buda?To ma byc hotel dla psow ,zenada i wstyd.to pies ma jak w schronisku nic wiecej i to do tego platnym.
Nawet z jednym Spajkiem sie gubisz ,a co dopiero gdyby bylo do ratowania 200 psow
Tylko mocne jestescie w gadaniu i krytykowyniu.
Poza tym czemu wczesniej nie usunelas i Twoja grupa psow z klatek ,ktore latami siedzialy jak sardynki w puszce,mnozyly sie zamarzaly zima ,a latem umieraly z przegrzania,do tego czesto bywaly glodne.Gdzie bylas,byliscie???????????????
Dopiero jak wspaniala organizacja z rownie wspaniala org.polska sie tymi nieszczesnikamai zajely zlecialyscie sie jak sepy zeby szkodzic nie ludziom ,ale psom.Szkodzenie psom i ich dobru to wasza jest dewiza.To dlaczego nikt z was nie uratuje zadnego psa.Nawet ten hlewik z wybiegiem ,i dawania jedzenia byl by dobry ,ale najwazniejsze jest zeby ich nie uspiono.
Oczekuje od was i ciebie pomocy dla psow klembowskich ,a nie caglego jazgotu bez podstaw i dowodow,ze pomagacie zwierzetom !!!

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Napiszę Ci najdelikatniej jak potrafię: odpitol się ode mnie, ok? I zajmij się wspomaganiem niemieckich psów w potrzebie. Do pomocy dla psów z Klembowa to akurat ty jesteś ostatnia, za to do dziamgania jesteś pierwsza.[/QUOTE]
jezeli ktos nie wie co odpowiedziec to schodzi na "psy", ham......jeTo nie moja jest polka:shake:
ty nic nie wiesz co czynie i czynilam wiec?Moze wiem wiecej niz myslisz!ha
:eviltong:Nie pisz na watku jak nie potrafisz nawet pchly uratowac!Po to sa one zakladne zeby pomoc psom ,a nie po to zeby szkalowac,ponizac i szkodzic zwierzetom.lepiej zajmij sie ratowaniem Spajka klembowskiego ,bo tu nie chodzio nawet o 100 ale o jednego :-(.
Ps nie wiedzialam ,ze Klembow nalezy do Niemiec?Widze ,ze studia moje sie nie przydaly i z geografia jestem na bakier

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']

[B]nie potrafisz nawet pchly uratowac![/B]Po to sa one zakladne zeby pomoc psom ,a nie po to zeby szkalowac,ponizac i szkodzic zwierzetom.lepiej [B]zajmij sie ratowaniem Spajka [/B][/QUOTE]

Pomysl, że kobieto logicznie. Skoro ja nawet pchły nie potrafię uratować to co dopiero o takim wielkim Spajku mówić :evil_lol:
Ale liczę, że pomożesz mi, może jakieś wskazówki, jak go wyadoptować? Czekam nieustannie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Pomysl, że kobieto logicznie. Skoro ja nawet pchły nie potrafię uratować to co dopiero o takim wielkim Spajku mówić :evil_lol:
Ale liczę, że pomożesz mi, może jakieś wskazówki, jak go wyadoptować? Czekam nieustannie.[/QUOTE]
Zal mnie pieska tylko pieska,napewno bym mogla pomoc ,ale no coz kto da psa do "laboratoruim "czy do koreanskiej restauracji? To tak dla zartow,ponizej pasa.
A na powaznie ten sliczny piesk widze ze zdjec ,ze jest i przymilny nadawal sie jak zgadza z innymi psami i ludzmi do domu .
Moze by pomogla HHP?.Oni dali by pieska na strone roznych org.bo on jest klembowski i wierze ,ze dom by byl gwarantowany.No coz ,ale tylko to moge poradzic Nie bylam w Polsce prawie 2 lata ,a poza tym nie umialabym adoptowac w ojczyznie psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Na FB trwa wielka akcja zabierania psów z Klembowa. Ja się już w to nie mieszam, ale przeczytałam już jedną deklarację pomocy, a ze względu na aferę z Arktyką, pozwoliłam sobie skopiować wypowiedź jednej z uczestniczek:

[B][SIZE=2]Deklaruję dt dla 2 psiaków, nieagresywnych.[COLOR=#ff0000]Mieszkać będą w chlewku[/COLOR], 10m od domu, chlewek murowany z oknem i strychem, jak będą grzeczne, zabiorę do domu.[COLOR=#ff0000]Chlewek ciepły [/COLOR]wylana posadzka, tylko słomy brak. Spokojnie mogłoby mieszkać 5, ale dla dobra psiaków deklaruję się na 2.I przypominam że na dt, bo bieda w rodzinie.[/SIZE][/B]


Żeby tylko nie powtórzyła się sytuacja, bo u Arktyki psiaki też mieszkały w chlewiku... No ale tam nie napiszę nic, bo żywcem mnie zjedzą.[/QUOTE]

dobry chlewik moze byc lepszy niz byle jaki kojec. Naturalnie dziewczyné trzeba sprawdzic/sprawdzac.

Podaj link na wátku, czemu nie, w koncu szukamy DT, a nuz iksinska52 ruszy raz glowá i cos mádrego powie (z tym to zart :P)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...