Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='elik']A masz jakieś dowody, że tak nie jest, czy może kolejna popleczniczka ?
Poza zdolnością trzeźwego myślenia i wyciągania wniosków wiele podawano na różnych wątkach. Wdawanie sie w dyskusje z udającymi, że wierzą w dobre intencje handlarzy, to jak próba udowodnienia, że białe jest białe. Są na to dowody ?[/QUOTE]

Na to że białe jest białe? Jak najbardziej - gołym okiem widać ;) A serio mówiąc, ta oszołomska krucjata szkodzi sprawie. Bo oczywiście są lewe wywózki, ale jak je wyłowić z tych jęków, wrzasków i piany ogólnej? JEDEN DOWÓD poproszę. Bo na razie są wspomniane już erupcje egzaltacji i "tajne kwity", których nie można zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Czy są na to co piszesz jakieś dowody? Bo Twoja wypowiedź, to kolejny histeryczny lament bez ŻADNYCH konkretów.[/QUOTE]

sam proces znikania psów nie jest dowodem? bo na to jest wiele przypadków potwierdzonych- pies wyjechal, fikcyjna umowa i nieistniejácy adres. mnie to wystarcza zeby sié bac o te psy.

W innej sprawie - czy moglabys Zofio z laski swojej napisac do moda (skoro twierdzisz ze sama nie mozesz edutowac pierwszego postu w wátku Ajaksa) i wpisac poprawne rozliczenie? Nie wiem dlaczego tyle lat jestes tam figurujáca jako darczynca za mojá darowizné...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Na to że białe jest białe? Jak najbardziej - gołym okiem widać ;) A serio mówiąc, ta oszołomska krucjata szkodzi sprawie. Bo oczywiście są lewe wywózki, ale jak je wyłowić z tych jęków, wrzasków i piany ogólnej? JEDEN DOWÓD poproszę. Bo na razie są wspomniane już erupcje egzaltacji i "tajne kwity", których nie można zobaczyć.[/QUOTE]
Trudno zobaczyć, bo ci którzy je mają boją się o własne i bliskich życie. To ogromny, dochodowy interes, to działa jak mafia. Jeśli ktoś ma dowody, to na pewno nie ujawni ich na jakimkolwiek forum, tylko od razu odpowiednim instytucjom.
Jeśli zapytasz, [I]to po co to tu wałkować[/I], od razu odpowiem: po to żeby uzmysłowić tym, którzy wierzą w piękne wizje, że to bzdury i żeby wnikliwie zbadali i dokładnie sprawdzili dom chętny adoptować zwierzaka poza granicę. Nie tylko do Niemiec. Ten proceder rozciąga się na wiele krajów europejskich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']sam proces znikania psów nie jest dowodem? bo na to jest wiele przypadków potwierdzonych- pies wyjechal, fikcyjna umowa i nieistniejácy adres. mnie to wystarcza zeby sié bac o te psy.

W innej sprawie - czy moglabys Zofio z laski swojej napisac do moda (skoro twierdzisz ze sama nie mozesz edutowac pierwszego postu w wátku Ajaksa) i wpisac poprawne rozliczenie? Nie wiem dlaczego tyle lat jestes tam figurujáca jako darczynca za mojá darowizné...[/QUOTE]

Z prostego powodu. Ja również byłam darczyńcą. Jeśli są potrzebne jakieś korekty, proszę na pw o dowody wpłat. Nie pamiętam tych liczb po trzech latach. Pamiętam natomiast, że rozliczenie było sprawdzane przez trzy osoby (nie należące bynajmniej do moich przyjaciół) i wszystko się zgadzało EOT ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Trudno zobaczyć, bo ci którzy je mają boją się o własne i bliskich życie. To ogromny, dochodowy interes, to działa jak mafia. Jeśli ktoś ma dowody, to na pewno nie ujawni ich na jakimkolwiek forum, tylko od razu odpowiednim instytucjom.
Jeśli zapytasz, [I]to po co to tu wałkować[/I], od razu odpowiem: po to żeby uzmysłowić tym, którzy wierzą w piękne wizje, że to bzdury i żeby wnikliwie zbadali i dokładnie sprawdzili dom chętny adoptować zwierzaka poza granicę. Nie tylko do Niemiec. Ten proceder rozciąga się na wiele krajów europejskich.[/QUOTE]

To ja - pozwolisz - poczekam na "ujawnienie instytucjom". Nawiasem mówiąc paranoję się leczy ;) Dopytaj swojego psychiatrę ;)

Link to comment
Share on other sites

Zofia.Sasza, Twój nick mignął mi, zdaje się, kiedyś na tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=214904&goto=newpost[/url] Mało Ci jeszcze?Dowody? Chyba żartujesz.Dowody nie są po to, żeby publicznie pokazywać je na forum. Elik ma absolutną rację. Od oglądania dowodów nie jesteś Ty ani nikt z "ciekawskich", tylko odpowiednie instytucje. Czego się spodziewasz? Że dowody zostaną wklejone w poście ot tak, jak zdjęcia psiaka czy link do innego wątku?

Link to comment
Share on other sites

ale po co dyskutujecie z ludżmi .. ktorzy nie są w stanie ,czy z nieznanych powodów stoją przy swoim , jak jest tyle jawnych "dowodów" i każdy trzeżwo i logicznie myślący wysnuwa li tylko z nich odpowiednie wnioski .
Lilek, Elik i inni macie rację ..wiele osób to widzi na szczęscie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']ale po co dyskutujecie z ludżmi .. ktorzy nie są w stanie ,czy z nieznanch powodów stoją przy swoim , jak jest tyle jawnych "dowodów" i każdy trzeżwo i logicznie myślący wysnuwa li tylko z nich odpowiednie wnioski .
Lilek Elik i inni macie rację ..wiele osób to widzi na szczęscie .[/QUOTE]
Czy mogę w takim razie prosić o wskazanie tych "jawnych dowodów"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']sam proces znikania psów nie jest dowodem? bo na to jest wiele przypadków potwierdzonych- pies wyjechal, fikcyjna umowa i nieistniejácy adres. mnie to wystarcza zeby sié bac o te psy.

W innej sprawie - czy moglabys Zofio z laski swojej napisac do moda (skoro twierdzisz ze sama nie mozesz edutowac pierwszego postu w wátku Ajaksa) i wpisac poprawne rozliczenie? Nie wiem dlaczego tyle lat jestes tam figurujáca jako darczynca za mojá darowizné...[/QUOTE]

Podaj prosze link do watku Ajaksa !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Czy są na to co piszesz jakieś dowody? Bo Twoja wypowiedź, to kolejny histeryczny lament bez ŻADNYCH konkretów.[/QUOTE]

[quote name='Zofia.Sasza']Z prostego powodu. Ja również byłam darczyńcą. Jeśli są potrzebne jakieś korekty, proszę na pw o dowody wpłat. Nie pamiętam tych liczb po trzech latach. Pamiętam natomiast, że rozliczenie było sprawdzane przez trzy osoby (nie należące bynajmniej do moich przyjaciół) i wszystko się zgadzało EOT ;)[/QUOTE]

no to mam skany z przelewów z banku na Twoje konto, zaraz Ci poslé i zrób korekté skoro przez dwa lata musialas az zapomniec o dopisaniu "drobnych" 1,300 zl ode mnie a sobie przypisujesz nieprawdziwá darowizné 1,150 zl

5,300 zl przelalam w sumie na Ajaksa na Twoje konto imienne a w rozliczeniu piszesz:

[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri][SIZE=3]SPONSORZY:
[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Calibri][SIZE=3]-4500 - emilia2280
-1150 PLN - Zofia.Sasza[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#1f497d][FONT=Calibri]
[SIZE=3]- 50 PLN - sponsorka od Ewa i flatki[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/138048-Ajaks-z-Boguszyc-znalazł-dom-na-zawsze!-Dzięki-czarok-i-medarowi[/URL]!!!

skoro sobie sama nie mozesz zajrzec na historie konta (??), to poslé Ci mojá...

EDIT: podaj maila bo nie widzé w profilu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']no to mam skany z przelewów z banku na Twoje konto, zaraz Ci poslé i zrób korekté skoro przez dwa lata musialas az zapomniec o dopisaniu "drobnych" 1,300 zl ode mnie a sobie przypisujesz nieprawdziwá darowizné 1,150 zl

5,300 zl przelalam w sumie na Ajaksa na Twoje konto imienne a w rozliczeniu piszesz:

[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri][SIZE=3]SPONSORZY:
[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Calibri][SIZE=3]-4500 - emilia2280
-1150 PLN - Zofia.Sasza[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#1f497d][FONT=Calibri]
[SIZE=3]- 50 PLN - sponsorka od Ewa i flatki[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/138048-Ajaks-z-Boguszyc-znalaz%C5%82-dom-na-zawsze%21-Dzi%C4%99ki-czarok-i-medarowi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/138048-Ajaks-z-Boguszyc-znalazł-dom-na-zawsze!-Dzięki-czarok-i-medarowi[/URL]!!!

skoro sobie sama nie mozesz zajrzec na historie konta (??), to poslé Ci mojá...[/QUOTE]

Oczywiście Twoją kwote poprawię po otrzymaniu wyciągów, mojej nie, bo jest prawdziwa ;) Jak pisałam - rozliczenia sprawdzały gatata i teapot o ile pamiętam i wszystko się zgadzało. Drogo sobie każesz płacić za pomoc dla psa (bo nie dla mnie przecież).
A wszystko to po to, aby bronić waszej - powtarzam - histerycznej i szkodliwej w gruncie rzeczy krucjaty przeciwko wywózkom. W tych waszych wrzaskach, jak już pisałam, giną naprawdę niepokojące przypadki. Bo jeśli ktoś wywozi psy do labów, to raczej nie Hunde Hilfe. Tyle, że tamci robią to po cichu, więc nie dają powodów do netowych wojenek. HH działa jawnie, więc jest łatwym celem dla grupki pań z "misją od boga" natomiast bez planu działania i rozsądnego spojrzenia na rzeczywistość (delikatnie mówiąc).
Rozumiem, że z braku "jawnych dowodów" usiłujecie zdyskredytować osoby innego zdania, ale z tego że "Zofia.Sasza jest be i kłamie" (nawet gdyby było to prawdą, a nie jest) nie wynika w żaden sposób słuszność waszych paranoicznych wywodów.
Powtarzam - są bez wątpienia masowe wywózki donikąd, ale tymi metodami prędzej słońce zajdzie na wschodzie nim komukolwiek cokolwiek - drogie panie - udowodnicie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']To ja - pozwolisz - poczekam na "ujawnienie instytucjom". Nawiasem mówiąc [B]paranoję się leczy[/B] ;) [B]Dopytaj swojego psychiatrę[/B] ;)[/QUOTE]
Chamstwem i tupetem nikomu oczu nie zamydlisz.
Równie dobrze jak ja sama, wiesz, że nie ma powodów, abym leczyła sie u psychiatry, a używanie powyższych "argumentów" świadczy o determinacji z jaką chcesz zdeprecjonować mówiących prawdę o losie masowo wywożonych zwierząt.
TEJ PANI TO JA JUŻ DZIĘKUJĘ !
[SIZE=5]EOT[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Oczywiście Twoją kwote poprawię po otrzymaniu wyciągów, mojej nie, bo jest prawdziwa ;) Jak pisałam - rozliczenia sprawdzały gatata i teapot o ile pamiętam i wszystko się zgadzało. [B]Drogo sobie każesz płacić za pomoc dla psa[/B] (bo nie dla mnie przecież).
A wszystko to po to, aby bronić waszej - powtarzam - histerycznej i szkodliwej w gruncie rzeczy krucjaty przeciwko wywózkom. W tych waszych wrzaskach, jak już pisałam, giną naprawdę niepokojące przypadki. Bo jeśli ktoś wywozi psy do labów, to raczej nie Hunde Hilfe. Tyle, że tamci robią to po cichu, więc nie dają powodów do netowych wojenek. HH działa jawnie, więc jest łatwym celem dla grupki pań z "misją od boga" natomiast bez planu działania i rozsądnego spojrzenia na rzeczywistość (delikatnie mówiąc).
Rozumiem, że z braku "jawnych dowodów" usiłujecie zdyskredytować osoby innego zdania, ale z tego że "Zofia.Sasza jest be i kłamie" (nawet gdyby było to prawdą, a nie jest) nie wynika w żaden sposób słuszność waszych paranoicznych wywodów.
Powtarzam - są bez wątpienia masowe wywózki donikąd, ale tymi metodami prędzej słońce zajdzie na wschodzie nim komukolwiek cokolwiek - drogie panie - udowodnicie :)[/QUOTE]

no co Ty nie powiesz? nie klam, to dziéki sprawdzeniu rozliczenia przez Teapot, ja doplacilam do tych 4500 1300 zl bo jak powiedzialam- nie chcialam zebys byla zmuszona placic za mojego psa, skoro sié zobowiázalam. Wiéc rachunek od weta sié zgadzal, ale Twoja wplata 1150 zl juz nie- bo ja Ci já zwrócilam.

ja sobie kazé placic za pomoc psu? chyba mierzysz mnie swojá miará...blád! wklejé te skany i tu jak masz zyczenie skoro masz taká demencjé ze ja muszé Ci dostarczyc dowody, bo Ty sobie nie mozesz sprawdzic w banku roku 2009 i 2010 wplat ode mnie. nie ja powinnam sie o to prosic, tylko Ty jesli bylabys rzetelna - dawno to miec juz poprawione bez gadania. taka ta Twoja "rzetelnosc" ze po 3 latach muszé sié prosic o korekté rozliczenia. padlabym ze wstydu jakbym takie rozliczenia miala i taká demencjé w stosunku do darczynców...

masz i popraw to i wstydu sobie oszczédz...


[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-77RelidOtl4/UC431kNuI3I/AAAAAAAAPdI/TfCCcP_Cj4U/s640/ZD Ajaks2.PNG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6SVIol0T3c4/UC431leWepI/AAAAAAAAPdE/3O05p5PD9g8/s640/ZD.Ajaks1.PNG[/IMG]

Edited by emilia2280
Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']no co Ty nie powiesz? nie klam, to dziéki sprawdzeniu rozliczenia przez Teapot, ja doplacilam do tych 4500 1300 zl bo jak powiedzialam- nie chcialam zebys byla zmuszona placic za mojego psa, skoro sié zobowiázalam. Wiéc rachunek od weta sié zgadzal, ale Twoja wplata 1150 zl juz nie- bo ja Ci já zwrócilam.

ja sobie kazé placic za pomoc psu? chyba mierzysz mnie swojá miará...blád! wklejé te skany i tu jak masz zyczenie skoro masz taká demencjé ze ja muszé Ci dostarczyc dowody, bo Ty sobie nie mozesz sprawdzic w banku roku 2009 i 2010 wplat ode mnie. nie ja powinnam sie o to prosic, tylko Ty jesli bylabys rzetelna - dawno to miec juz poprawione bez gadania. taka ta Twoja "rzetelnosc" ze po 3 latach muszé sié prosic o korekté rozliczenia. padlabym ze wstydu jakbym takie rozliczenia miala i taká demencjé w stosunku do darczynców...[/QUOTE]
A to sa argumenty na rzecz waszych tez o wywózkach? Interesujące. Musze to przetrawić, bo na razie nie ogarniam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][SIZE=4]Trzeba albo nie mieć rozumu, albo mieć w tym interes, żeby twierdzić, że zwierzęta masowo wywożone do Niemiec jadą do domów po dobry byt. [/SIZE]
[SIZE=4]ONE JADĄ JAKO TOWAR DO PRZEROBU W RÓŻNYCH CELACH, ALE NA PEWNO NIE DO PRYWATNYCH DOMÓW, JAKO PUPILE NA KANAPY.[/SIZE]
Wyjątek mogą stanowić indywidualne adopcje, gdzie umowy są podpisane przez konkretną zainteresowana danym zwierzakiem osobę.
Trzeba mieć źle w głowie poukładane, żeby sądzić, że ktokolwiek znający realia uwierzy w te brednie wypisywane przez popleczników handlarzy.[/QUOTE]
To zapraszam Ciebie do okolic Koloni i zobaczysz na wlasne oczy (az z zazdrosci zieleniejesz)jak sie dokladnie prowadzi sie adopcje ,dokumentacje nie tylko zdjeciowa psow nie tylko polskich Mozna tylko pozazdroscic.
Tak sie ciagle zastanawiam

CZY WAM CHODZI O PIENIADZE CZY O RATOWANIE ZWIERZAT?

Mysle ,ze tylko wam chodzi o pieniadze

Dlczego jezeli wiesz ,ze zchronisko w klembowie jest nielegalne i ma byc zlikwidowane nie pomozesz zabrac te 150 psow.No tak moze gdyby to byly maltanczyki to by chmara sepow zrobila najazd na to schronisko ,a tak ale psy te to sa zwykle "kundle podworzowe" zadna organizacja nie ruszy nawet palcem zeby im pomoc,niech lepiej sie ugotuja i zredukuja same ,to sie pojawia z mediami(az wstyd.teraz to wszyscy biadola ,ze "lepiej zeby psy zdechly ,"na miejscu niz inne organizacje zachodnie je uratowaly.Powinniscie sie wstydzic ,ze od lat nie dostaja polskiej pomocy tylko z zachodu.,no ale wstydu to nie znacie tylko ujadanie i zazdrosc.Ciagle
czekam na dokumenty tych przerobek polskich psow.ja moge natomiast pokazac tylko metamorfoze osobom pragnacym zobaczyc prawde na miejscu.Dlatego osoby ktore widzialy i wiedza co i jak blagaja nas o pomoc .Niestety nie mozemy zawsze wszystkim polskim psom pomoc.Niestety
Wasza pisanina tylko rozmiesza ,i mozna was tylko zalowac za prymitywne uczucia ktore macie w sobie tzn. zazdrosc ,nienawisc i o patrzenie z perspektywy konia z klapkami.

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

Emilia, wstaw Twoje przelewy tutaj albo na watek Ajaksa i bedziemy miec "jawne dowody" na przekrecanie rozliczen przez Zofie.Sasze.

Jawne dowody - tego sie przeciez z ironicznym usmieszkiem stale domaga.
Wiec niech je ma przynajmniej na to ze na watku Ajaksa w rozliczeniach nie podaje poprawnie wplat.

"Jawne dowody" innych cech jej osobowosci oraz braku wychowania latwo znalezc wsrod jej wpisow , m.i. na tym watku, gdzie n.p. sugeruje jednej osobie paranoje :angryy:

Wybielanie i obrona HHP tylko swiadcza o jej niewiedzy tematu.
Li tylko o niewiedzy...?


[SIZE=1][quote name='Zofia.Sasza']Na to że białe jest białe? Jak najbardziej - gołym okiem widać ;) A serio mówiąc, ta oszołomska krucjata szkodzi sprawie. Bo oczywiście są lewe wywózki, ale jak je wyłowić z tych jęków, wrzasków i piany ogólnej? JEDEN DOWÓD poproszę. Bo na razie są wspomniane już erupcje egzaltacji i "tajne kwity", których nie można zobaczyć.[/QUOTE][/SIZE]
[SIZE=1][quote name='Zofia.Sasza']To ja - pozwolisz - poczekam na "ujawnienie instytucjom". Nawiasem mówiąc paranoję się leczy ;) Dopytaj swojego psychiatrę ;)[/QUOTE][/SIZE]

[SIZE=1][quote name='Zofia.Sasza']Oczywiście Twoją kwote poprawię po otrzymaniu wyciągów, mojej nie, bo jest prawdziwa ;) Jak pisałam - rozliczenia sprawdzały gatata i teapot o ile pamiętam i wszystko się zgadzało. Drogo sobie każesz płacić za pomoc dla psa (bo nie dla mnie przecież).
A wszystko to po to, aby bronić waszej - powtarzam - histerycznej i szkodliwej w gruncie rzeczy krucjaty przeciwko wywózkom. W tych waszych wrzaskach, jak już pisałam, giną naprawdę niepokojące przypadki. Bo jeśli ktoś wywozi psy do labów, to raczej nie Hunde Hilfe. Tyle, że tamci robią to po cichu, więc nie dają powodów do netowych wojenek. HH działa jawnie, więc jest łatwym celem dla grupki pań z "misją od boga" natomiast bez planu działania i rozsądnego spojrzenia na rzeczywistość (delikatnie mówiąc).
Rozumiem, że z braku "jawnych dowodów" usiłujecie zdyskredytować osoby innego zdania, ale z tego że "Zofia.Sasza jest be i kłamie" (nawet gdyby było to prawdą, a nie jest) nie wynika w żaden sposób słuszność waszych paranoicznych wywodów.
Powtarzam - są bez wątpienia masowe wywózki donikąd, ale tymi metodami prędzej słońce zajdzie na wschodzie nim komukolwiek cokolwiek - drogie panie - udowodnicie :)[/QUOTE]


Edit . widzeze Emilia jawne dowody swoich wplat juz wkleila.
[/SIZE]

[quote name='Zofia.Sasza']A to sa argumenty na rzecz waszych tez o wywózkach? Interesujące. Musze to przetrawić, bo na razie nie ogarniam :)[/QUOTE]

Na sile chcesz odwrocic uwage od tego ze nie podalas prawdziwych wplat na watku Ajaksa ?
Co ma zatajenie przez Ciebie faktycznych wplat Emilii za zwiazek z wywozkami masowymi ?
[SIZE=1]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Emilia, wstaw Twoje przelewy tutaj albo na watek Ajaksa i bedziemy miec "jawne dowody" na przekrecanie rozliczen przez Zofie.Sasze.

Jawne dowody - tego sie przeciez z ironicznym usmieszkiem stale domaga.
Wiec niech je ma przynajmniej na to ze na watku Ajaksa w rozliczeniach nie podaje poprawnie wplat.

"Jawne dowody" innych cech jej osobowosci oraz braku wychowania latwo znalezc wsrod jej wpisow , m.i. na tym watku, gdzie n.p. sugeruje jednej osobie paranoje :angryy:

Wybielanie i obrona HHP tylko swiadcza o jej niewiedzy tematu.
Li tylko o niewiedzy...?





[SIZE=1]


Edit . widzeze Emilia jawne dowody swoich wplat juz wkleila.
[/SIZE]



Na sile chcesz odwrocic uwage od tego ze nie podalas prawdziwych wplat na watku Ajaksa ?
[B]Co ma zatajenie przez Ciebie faktycznych wplat Emilii za zwiazek z wywozkami masowymi ?
[/B][SIZE=1]
[/SIZE][/QUOTE]

No właśnie nie ma :) Ani "zatajenie", ani jego brak. Po tej "dyskusji" bardzo wyraźnie widać, że argumentów panie nie mają ani na lekarstwo. Wyłącznie pokrzykiwania i histeryczne wywody. A jak się nic poza własnym przekonaniem nie ma na poparcie dość ryzykownej tezy, najlepiej zmienić temat, próbować zdyskredytować rozmówcę itp. Stare i sprawdzone metody. A że nic to do sprawy nie wnosi? Nieważne. Miłe panie będą sobie dalej gęgać we własnym, dobrze dobranym, towarzystwie. Psom to nie pomoże, ale wszak nie o to chodzi ;)
Oczywiście sumę 1300 PLN dopiszę. Proszę tez o NATYCHMIASTOWE usunięcie moich danych osobowych. Nie wyrażałam zgody na ich publikację ;)

Edited by Zofia.Sasza
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Płacenie za psy jest jak najbardziej OK. Pod warunkiem, że kasa wraca do schroniska, a nie nabija kabzę handlarze ;)[/QUOTE]
wszyscy co adoptuja psy czy to schroniska czy organizacje sa handlarzymi.nawet babcia sprzedajace pietruszke na rynku ,albo dziecko sprzedajace za zl.swoja zabawke na rynku ,czy osoby co prowadza bazarki na dogo Wazne jest tylko na co te pieniadze sa przeznaczone ,czy cos z tego maja zwierzata ,nie wazne skad one sa.Czy sa pieniadze ksiegowane.
Co do Klembowa to jak maja wrocic do Klembowa pieniadze z adopcji jak to schronisko jest nielegalne i nie ma istniec ,psy maja byc zabrane juz dawno.Komu dac?Pieniedzy z doswiadczenia wiem nie daje sie osobom prywatnym tylko inwestyuje w psy,ale jak tych psow nie ma byc?I tak duzo z tego co wiem psom sie pomagalo i pomaga .Gdyby nie pomoc psy umieraly by zglodu z chorob i sie by dalej zapladnialy.A tak sa wszystkie kastrowane,maja pelne brzuszki,ale nie maja DS.Duzo tych psow jest chorych wymaga leczenia.
Cale szczescie ze jest taka org jak HHP i jej zwolennicy i wspolpracownicy.

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']

A tak sa wszystkie kastrowane,maja pelne brzuszki[/QUOTE]

Bzdura, bzdura, i jeszcze raz bzdura!!!!
A o tym jak są kastrowane, i ewentualnie sterylizowane to Ci mogę powiedzieć na przykładzie Tosi, którą stamtąd zabrałam razem z Agą35. W książeczce od weta wpis o przeprowadzonej sterylce, a w DS okazuje się, że Tosia ma cieczkę. Cuda i dziwy, co? I jeszcze o wielu takich cudach wiem, ale nie napiszę.

Edit: Widziałas kiedyś psa srającego styropianem? Może i miał pełen brzuszek, niestety nie o takie jedzenie chyba chodziło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Bzdura, bzdura, i jeszcze raz bzdura!!!!
A o tym jak są kastrowane, i ewentualnie sterylizowane to Ci mogę powiedzieć na przykładzie Tosi, którą stamtąd zabrałam razem z Agą35. W książeczce od weta wpis o przeprowadzonej sterylce, a w DS okazuje się, że Tosia ma cieczkę. Cuda i dziwy, co? I jeszcze o wielu takich cudach wiem, ale nie napiszę.

Edit: Widziałas kiedyś psa srającego styropianem? Może i miał pełen brzuszek, niestety nie o takie jedzenie chyba chodziło.[/QUOTE]
Kiedy zabieralas te psy -date .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...