Jump to content
Dogomania

AGA35

Members
 • Content Count

  5,079
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

6 Followers

About AGA35

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. poleciały dziś pieniążki za 04/2014 i wykupiłam kolejny pakiecik ogłoszeń .
 2. [quote name='teresaa118']Zaplacone za czerwiec. A ciocie kiedy poplaca swoje rachunki u sylwiaso?[/QUOTE] nazbieramy kase. Staramy sie jak możemy .
 3. jak by ktos mógł podesłać link do jakiegoś bazarku ogłoszeniowego to bym była mega wdzięczna :loveu:
 4. widzisz nie każdy jest taki odpowiedzialny i kulturalny jak ty .ale uwierz mi żę w te klocki to cienki bolek jestem nikt nie dorówna pewnej pani...... obyś nie musiała tego widzieć i słyszeć bo twoje kulturalne uszy mogły by tego nie znieść.
 5. [quote name='memory']Nie neguję, że w ostanim czasie tak było/mogło być. Ale ja mówię o czasie z przed mniej więcej roku, kiedy skladałyśmy się (we trzy chyba) na behawiorystę, kiedy yumanji kilkakrotnie pisała, że stan Skinniego się pogarsza, że pies w kojcu traci panowanie nad sobą, że biega w kółko za nieistniejacym ogonem. Widać było już wtedy, że coś złego się z nim dzieje. Już wtedy było potrzebne zainteresowanie, pomoc dla niego, jakieś decyzje, podjęcie jakichś kroków. To już wtedy trzeba było przyjechać, zobaczyć, szukać dla psa pomocy i innego miejsca. Nie padła wtedy żadna propozycja, że Skinniego zabierzecie i nie było prób zabrania go. Nie zwalajcie całej winy na yumanji i na rzekomą niewiedzę o problemach psa. Jeżeli faktycznie nie wiedziałyscie o problemach Skinniego, to pewnie nawet nie zaglądałyście na watek, a to świadczy o braku zainteresowania podopiecznym. Jeżeli zaglądalyście, nie możecie mówić, że nie wiedziałyście o tych problemach. A to z kolei świadczy, że unikałyscie tematu, że wygodniej było nie widzieć co się dzieje.[/QUOTE] całe szczęście żę ty czuwałaś nad skinnim !!!!
 6. [quote name='memory']Oby! I oby nigdy i nigdzie nie dochodziło do takich sytuacji. No, ale co, nie próbować wcale? Skinni... :( Skinni na behawiorystę miał ledwie 100 zl, wystarczyłoby pewnie na jedno spotkanie. Może, gdyby doszło do konsultacji z behawiorystą, byłoby wiadomo, że nad psem trzeba solidnie popracować, może zmienić mu hotel na jakiś ośrodek szkoleniowy, albo szukać DT z możliwością pracy z psem lub dostępem do szkoleń. Bez tego nie było sensu chorego psa ogłaszać. W tym czasie na fotkach wyglądał chyba dobrze, ale zdrowy przecież nie był, a stan się pogłębiał. Szkoda, że do konsultacji nie doszło, ale z perspektywy czasu patrząc, behawiorysta niewiele mógłby zrobić poza oceną zachowań i udzieleniem wskazówek. Uczestniczyłaś w wątku, wpłacałaś dla Skinniego stałą, sama widziałaś, że na systematyczną pracę z psem kasy nie było, dekalracji tyle co nic, fundacja nie miała i w ogóle nie była zainteresowana, Skinniemu brakowało w tym czasie nawet na utrzymanie. Wątpię, czy behawiorysta dojeżdżałby do psa na swój koszt i pracował z nim za friko. Yumanji, nawet gdyby chciała z nim pracować i była w dobrej sytuacji finansowej, (a nie była i pisała o tym), przy tej ilości psów nie mogłaby Skinniemu poświęcić wystarczającej ilości czasu i uwagi. Że do adopcji nie doszło - może i to lepiej? Osoba chcąca go adoptować mogłaby sobie nie poradzić z takimi problemami, a Skinni miałby kolejną traumę. Bardzo mnie boli myśl o nim, cale dotychczasowe jego życie to pasmo udręki. Może teraz coś w jego życiu zmieni się na plus?[/QUOTE] a TO NAPEWNO ZMIENIŁO SIĘ I TO NA BARDZO DUŻY PLUS!!! ALE AKURAT TOBIE TŁUMACZYĆ TEGO NIE ZAMIERZAM .
 7. [quote name='teresaa118']Ja jakas nienasycona. Myslalam, ze ciocie juz zaplacily za maj. A jak wygladaja ogloszenia?[/QUOTE] Przyspieszamy jak możemy , postaramy się nadrobić szybciutko kwiecień i być na bieżąco
 8. Dziś zrobiłyśmy przelew za marzec 200 zł. Sylwiaso mam ogromną prośbę żebyś raz w miesiącu zrobiła nam zestawienie wpłat . Przepraszam ale nie będę się juz boksować z memory. dlatego żeby było rozliczenie kompletne to niestety musze cię o to prosić ;-(
 9. [quote name='DONnka']Na wniosek egradski SKARPETA OWCZARKOWA przegłosowała ponowną pomoc finansową dla Skinnego Zamówiliśmy chłopakowi 20 kg wysokoenergetycznej karmy Royal Canin Club Energy Według monitoringu firmy kurierskiej k-ex przesyłka została wprowadzona na magazyn doręczający w Warszawie Prosimy o potwierdzenie, jak dotrze do celu[/QUOTE] Dotarła ;-)
 10. [quote name='memory'][B]Śliczne fotki, willma, dziękujemy! [/B] Next :loveu: wygląda na zadbanego pieska :) Miło widzieć chłopaka w dobrej kondycji. Sylwia, czy Next ma aktualne szczepienia? Czy to znaczy, że teraz Next ma codzienny długi spacerek z Panem Tomkiem, czy co kilka dni? [B]2014 rok[/B] [B]Wpływy:[/B] - 40 - teresaa118 - 20 - iwna5702 - 30 - memory - 30 - Tadeusz (zaległe za 2013) - 30 - Tadeusz -120 - ona03 -200 - Wiktor - 10 - mdk8 - 40 - teresaa118 - za luty -200 - Fundacja - 40 - teresaa118 - za marzec - 20 - iwna5702 - za luty? - 10 - mdk8 - za luty - 40 - teresaa118 - za kwiecień - 10 - mdk8 - za marzec - 30 - memory - za II kwartał - 30 - Tadeusz - Za II kwartał - 20 - memory - na środek przeciw kleszczom - 20 - Tadeusz - na środek przeciw kleszczom - 60 - teresaa118 - za maj + 20 zł ekstra - 10 - mdk8 - za kwiecień - 20 - iwna5702 - za marzec? [B]Deklaracje stałe - wpłaty[/B] - 20 - iwna5702 : I, II, III, - 10 - memory.. : I, II, III, IV, V, VI - 10 - ona03..... : I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII - 10 - Tadeusz.. : I, II, III, IV, V, VI - 10 - mdk8...... : I, II, III, IV - 40 - teresaa118 : I, II, III, IV, V ---------------------------------------------------------- = 100 zł/miesiąc [B]Opłaty:[/B] hotel 01.01.2014- 31.01.2014 - zapłacony hotel 01.02.2014- 28.02.2014 - [B]ZALEGŁE - 200?[/B] hotel 01.03.2014- 31.03.2014 - [B]ZALEGŁE - 200?[/B] hotel 01.04.2014- 30.04.2014 - [B]ZALEGŁE - 200?[/B] [B]AGA35, Kinia, jak idzie sprężanie się? Mamy już maj. Dług za hotelik znowu rośnie![/B] [B]To już 600 zł?[/B] I wciąż brakuje stałych deklaracji na kwotę 200 zł i na karmę. :( Czy cioteczka [B]iwna5702[/B] wpłaciła w tym roku trzy razy, czy jakaś wplata mi umknęła?[/QUOTE] dziekuje memory za dokładne rozliczenie .Jak widzisz sprężamy się .
 11. Zdrowych i pogodnych świat dla wszystkich obecnych i nie obecnych na watku Nexta . Wielkiego Zająca dla Nexta . Dla nas one takie nie będą ;-(
 12. "jaką osobą jest "Asia", jak manipuluje ludźmi i faktami, jak potrafi opluć każdego, kto nie tańczy w jej dyktando " podpisuję się pod tym całkowicie . nogami , rękoma i łapami moich trzech osobistych psów .
×
×
 • Create New...