Jump to content
Dogomania

LOCZKA - słodka sunia u nas w DS !!!


Poker

Recommended Posts

Gratulacje Pokerku :)

 

A ja w ramach dobrych wieści dodam, że sunia starsza białaska o którą się martwiłyśmy jest na oswajaniu u Asi, a młodziutka ma już DS :)

Dzięki za gratulacje.

Głaz mi spadł z serca, bo cały czas myślę o białasce, mam wyrzuty sumienia. A gdzie ona jest? w DT u Asi? Co z jej łapkami.W schronie czeka na odebranie płytka z rtg , żeby pójść z nią na konsultację do dr Szczypki.

Czy coś jest w planie w tym zakresie?Chętnie pomogę.

 

no to ja przyjade na wizyte poA za jakies 1/2 roku i zrobie kontrole, czy wszystko jest jak powinno byc :) Gratulujemy z calego serca i zyczymy duzo pieknych chwil. Pozdrawiamy serdecznie, Kredka, Krasnal, Koteczka, Jagoda i my :)

Serdecznie zapraszam ,ale mam pietra , bo jak będzie coś nie tak, to jeszcze mi futrzaki zabierzesz.

Link to comment
Share on other sites

no to ja przyjade na wizyte poA za jakies 1/2 roku i zrobie kontrole, czy wszystko jest jak powinno byc :) Gratulujemy z calego serca i zyczymy duzo pieknych chwil. Pozdrawiamy serdecznie, Kredka, Krasnal, Koteczka, Jagoda i my :)

 ależ ja Ciebie dawno nie widziałam :)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje!!! Alez bylam niedomyslna :) Bardzo sie ciesze!!!

Ale już jesteś domyślna.Dzięki za gratulacje.

A Loczka jakby czuła ,że zostaje u nas, bo zaczyna być bardziej ruchliwa.Dziś nawet naburczała na spacerze na wielką boksię.Chyba się wystraszyła jej.

Link to comment
Share on other sites

Jak chodzi o wizyte poA to juz moznaby wytknac powazne uchybienie.

Pieski sa w parze - ok. Ale Kota???? Dlaczego ona sama jedna poniewiera sie po Domku????!!! I nie ma do kogo za przeproszeniem, buzi otworzyc, bo kto jej koci jezyk zrozumie...

Tak tylko, uprzejmie donosze i podpowiadam Paniom wizytantkom...;)

Link to comment
Share on other sites

U Loczki wszystko dobrze.Sunia słodka, coraz bardziej się zakochujemy w niej. Przynosi nam wiele radości .Dolarek jest w stosunku do niej dżentelmenem w całej okazałości.

Loczka gdy  nie śpi to cały czas macha ogonkiem ,a wtedy kota poluje na niego.To z kolei dziwi sunię , więc mamy ubaw po pachy.

Mąż  to wieczne machanie ogonkiem nazywa uprawianiem badylarstwa.

Małpka nadal śpiewa arie jak wychodzimy z domu. Za to gdy słyszy nasze kroki pod drzwiami,  skacze jak piłeczka ,aż widać jej główkę w szybie drzwi. Muszę kiedyś zrobić zdjęcie.

Wczoraj u nas było piękne słoneczko , więc wszystkie futrzaki zgodnie się wygrzewały w jego promieniach.

 

Dolar_Loczka_Kulka_3.jpg

 

Cały czas się zastanawiałam jakiego zwierzaka przypomina mi Loczka.I dziś w końcu wpadłam na to : KOALĘ I teraz już całkiem rozumiem dlaczego się  zakochałam  w niej prawie od pierwszego wejrzenia.Koala jest moją miłością zaraz po psach i kotach.

Link to comment
Share on other sites

Tyle gratulacji dostaliśmy jakby się dziecko urodziło.

Bardzo dziękujemy.

Loczka jest bardzo pocieszna. Dziś w nocy obudziło mnie stukanie, otwieram oczy ,a tu czarny  nosek w mój nochal Loczka prawie wbiła i głośno stukała ogonkiem w szafkę. Myślałam ,że chce do łóżka ,ale nie. popatrzyła na mnie i poszła spać na legowisko. Chyba chciała sprawdzić czy nie wyparowałam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Dziś w nocy obudziło mnie stukanie, otwieram oczy ,a tu czarny  nosek w mój nochal Loczka prawie wbiła i głośno stukała ogonkiem w szafkę. Myślałam ,ze chce do łóżka ,ale nie. popatryzła na mnie i poszła spać na legowisko. Chyba chciała sprawdzić czy nie wyparowałam.

oj znam to :)

Moja Nika często przychodzi w nocy siada koło łózka i czeka aż się obudzę i powiem , że ma wracać na legowisko , wtedy grzecznie wraca do siebie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...