Jump to content
Dogomania

LOCZKA - słodka sunia u nas w DS !!!


Poker

Recommended Posts

Aleście mnie pogoniły. Info nie ma , bo wiadomo ,że jest dobrze.Nie przeżyła cofki jak się dowiedziała ,że zostaje u nas2smiech.gif

Jest słodka,chodzi za mną jak cień.Czasem próbuje być niezależna ,ale co chwilę sprawdza czy jej nie wyparowałam.

Nawet w nocy zagląda do mnie .Stawia łapki na krawędzi łóżka , patrzy na mnie czym mnie budzi.Zapraszam ją do nas ,ale idzie już uspokojona ,że pańcia jest, na swoje legowisko.

Cały czas w czasie snu śmiesznie chrumka, pogwizduje, sapie.

Dolarek szczęśliwy tylko kota nie rozumie dlaczego Loczka nie odpowiada na jej zaczepki i nie bawi się w berka.

Na spacerach ładnie się wita z pieskami. Obcych ludzi ciągle się boi. Chowa się wtedy pod stół.

W domu czuje się gospochą i ujada na dźwięk dzwonka.

 

Loczka_2.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

a ja czekam na zdjęcia całego stada jak się wyleguje w słonecznej plamie na podłodze - baaaardzo lubię wszystkie Pokerowe zwierzęta :)

Wyczytalam na watku Arii, ze potrzebne Pokerkowi dobre mysli, wiec przesylam!

Dzięki za dobre myśli.Jeszcze są bardzo potrzebne, przynajmniej do środy.

Dlatego też wstrzymuję się z braniem suni do DT.

A loczka jak Loczka, słodzizna, chociaż na spacerach zaczyna burczeć na psy.Na szczęście niegroźnie. Je ładnie, koo ładne, chrapie niezmiennie i biega za mną krok w krok.

Ostatnio po wyjściu z  domu usłyszałam wyjący duecik.To Dolar poszedł w ślady Loczki i się nakręcił. Słyszałam więc HAUUUUUUUUUUUU  w różnych tonacjach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...