Jump to content
Dogomania

LOCZKA - słodka sunia u nas w DS !!!


Poker

Recommended Posts

Psy u tej zbieraczki nie były bite,Dostawały jeść, biegały luzem i miały słaby kontakt z ludźmi.Stąd to przerażenie.
Loczka do dziś jest bardzo nieufna do obcych.Obszczekuje bardzo w domu ,a na spacerze tylko znajomym osobom z trudnością daje się pogłaskać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Loczka żarłoczka opędzlowała dziś michę Karmelkowi, a ten sierota nawet nie zareagował.

Nadal jak nie widzi co się dzieje w holu , bo musiałam zamknąć na chwilę psy w salonie, to wskakuje na stół i wtedy wszystko widzi. Sprytna i skoczna maupa.

Link to comment
Share on other sites

no, dżentelmen :)

 

To Orlen tak potrafi stać i przyglądać się jak mu koty wyżerają kurczaka z miski i zostawiają sam ryż., a ja wpadam w furię, bo łazi potem cały dzień głodny :)

HAHAHAHAAAAA, już w to wierzę ,że pozwolisz mu chodzić na głodniaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Śliczna mała. A białaski szkoda. Może przynajmniej dostałaby od nas imię.

 

A białaski faktycznie szkoda, ale mam nadzieję, że do niej los też się uśmiechnie.

 

 to białe przerażone złamało mi serce  :(

 

Jestem u pięknej Loczki. Białaska strasznie biedna, ale odczarowanie  takich strachulców jest bardzo trudne a  i DS też musi być specjalny  :(

 

Białaska na pewno jest z Turowa tak samo jak i Loczka.

To są zdjęcia starszej.Ma przetrąconą  tylną lewą łapkę i z pewnością wymaga operacji.

 

ATKA_7.jpg

 

 

zaglądającym do Loczki, a pamiętającym białaskę powiem, ze spotkałam ja ostatnio na moim osiedlu (spotkanie nie było miłe niestety bo moja Nika ją ostro zaatakowała). Ma dom - młode małżeństwo.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...