Jump to content
Dogomania

Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!


natalau99

Recommended Posts

[quote name='Panna Marple']Beścik śliczny, ale czy paula żyje?:razz:[/QUOTE]

Paula żyje :D
Musiałam wczoraj troszeczkę czasu spędzić z moim psiurem, który jest zazdrosny o nowego-chwilowego domownika, no i troszkę czasu trzeba było poświęcić Bestowi ;)

Best pięknie przespał tych kilka godzin, jak weszłam do pokoju, to miał zaspane oczka, na szczęście obyło się bez niespodzianek w nocy (bałam się troszkę, że zrobi tak jak wczoraj, a potem w to wdepnie i poroznosi po całym pokoju przy okazji brudząc siebie):multi:
Powolutku szykujemy się do drogi- o 6.06 mamy pociąg :)
Robiliśmy próbę wkładania do transporterka, żeby potem nie było sytuacji, w której na 5 minut przed wyjściem Best nie chce wejść do środka, ale jednak jedzonko jest w tej kwestii niezawodne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Paula żyje :D
Musiałam wczoraj troszeczkę czasu spędzić z moim psiurem, który jest zazdrosny o nowego-chwilowego domownika, no i troszkę czasu trzeba było poświęcić Bestowi ;)

Best pięknie przespał tych kilka godzin, jak weszłam do pokoju, to miał zaspane oczka, na szczęście obyło się bez niespodzianek w nocy (bałam się troszkę, że zrobi tak jak wczoraj, a potem w to wdepnie i poroznosi po całym pokoju przy okazji brudząc siebie):multi:
Powolutku szykujemy się do drogi- o 6.06 mamy pociąg :)
Robiliśmy próbę wkładania do transporterka, żeby potem nie było sytuacji, w której na 5 minut przed wyjściem Best nie chce wejść do środka, ale jednak jedzonko jest w tej kwestii niezawodne ;)[/QUOTE]

Oby podróż odbyła sie bez niespodizanek, bo to jednak pociag, i nie ma mozliwości wyjścia na kopę............

Szerokiej drogi!

Link to comment
Share on other sites

Jadą:) Mały trochę niespokojny, nudzi się i transporter go denerwuje.
Paula chodzi , wtedy przestaje piszczeć i drapać.
Denerwuję się, to masa czasu , długa i męcząca podróż.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Best już u mnie, zapoznał się z psiakami ( Pestka mój animalowski tymczas - niestety nawarczała na niego i nie chciała się z nim przywitać ), kociaki uciekły niezbyt zainteresowane co pani znowu przyniosła do domu.
Był już dwa razy na spacerku - ma biegunkę ( robi z krwią )Jak dla mnie to Besta powinien zobaczyć wet - nie podoba mi się ta krwista biegunka :shake:( jeść nie chce, pije tak średnio )
Kłapie zębami i gryzie tylko wtedy jak coś nie jest po jego psiej mysli.

[IMG]http://imageshack.us/a/img826/3536/p1010010fj.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img441/859/p1010008yh.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img526/9458/p1010007ju.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img600/6080/p1010011ns.jpg[/IMG]

Edited by KateBono
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Best dzisiaj będzie miał badanie kału - biegunka z krwią to albo straszne robale, albo pasożyty (pierwotniaki), albo - co gorsza - parwo. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zobaczymy.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nie chcę martwić się na zapas...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ale pamiętajcie o Beście przy wysyłaniu wsparcia na psiaki!

Dotychczasowe rozliczenie:
[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]40zł - Iwona U.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]200zł - Agnieszka K.-O.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]57,43zł - Alexandra H.-M.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]----[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]razem: 297,43zł !!![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Widze, że pojawiły się tu i KateBono i Natalia, to już są jakieś wieści i pierwsze zdjecia.

Ze swej strony mogę tylko powiedzieć ( a Paulina tylko to potwierdzi), ze podróż minęła dobrze, Best w kontenerku nei zrobił ani siusiu, ani koope, ale też rano nie dostał jedzenia, by nie byo rewelacji w trakcie podróży. Ostatnie półtorej godziny Natalia spędziła w przedziale na stojąco, bo chustała psiaka, i zauważyła, że jak Best jest lekko huśtany, to sie uspokaja. Bez tego było kiepsko.

Spotkałyśmy się przy peronach, na zewnątrz dworca spotkałyśmy KateBono, która odebrała psiaka i pojechała do domu.

Wszystko było wcześniej ustalone, ale pomyślałam sobie, ze będę ciut spokojniejsza, jeśli na swoje oczy zobaczę, ze Best trafił do KateBono, i jedzie już do domku.


Paulina będzie w domu po 21.00, i pewnie ona też przekaże Wam swoje spostrzeżenia.

Kate, Paulina - dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Best-ia był dwukrotnie odrobaczany w schronie. Mam nadzieję, że ta krwista biegunka to efekt robali. Cały czas byłam w kontakcie z Pauliną - podróz nie była łatwa. Zdjęcia przekłamują - Best to kawał chłopa i na pewno nie waży około 8-9 kg jak nam powiedziano. Moje futra ważą 12 kg i są podkolankowe, do torby wlazły na luzie, ale dla Besta ta torba transportowa była za mała(mimo tego, że wzięłam największą jaka była)- Best mógł w niej leżeć i jakoś ją do siebie dopasować, ale komfortowo na pewno mu nie było:shake:. Dzięki wielkie dla Pauli za dowiezienie potwora i Katebono i Malwie za nieocenioną pomoc na miejscu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...