Jump to content
Dogomania

Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!


natalau99

Recommended Posts

Dzwoniłam do Mortes , widziała go wczoraj. Jest cudny.
Niestety Iza ma zakaz wstępu do schronu bo zmianie władz...Wczoraj była wbrew ich woli bo psy z hotelików wracają do schronu- UM przestał płacić...:(
To kolejne zagrożenie , bo się robi ciasno. Nietety mały w rękach tego weta ma szansę na morbital...:(
Jestem załamana. Potem będę rozsyłać.

Link to comment
Share on other sites

Jestem, przypadkiem. :)
Zaglądam bo dla mnie niewidome psy są wyjątkowe. Obecnie w schronisku pracuje z niewidomym psiakiem a dla drugiego ślepaczka udało mi się znaleźć dom.
Psy te są niezwykłe, dlaczego? Bo posługują się zmysłem węchu , który jest najważniejszy w nauce każdego psa. Większość tych widomych posługuje się wzrokiem co często doprowadza do nerwowości czy podekscytowania...

Oczywiście nie mówię,że praca z takim psem to pikuś..
Wiele przeszłam ze Stenem, wiele trzeba było go nauczyć (w sygnaturce link do wątku na FB) Teraz to pies nie do poznania, niezwykle sympatyczny, kontaktowy , wspaniale chodzący na smyczy i znający kilka komend. Wystarczyło poświęcić mu odrobinę uwagi...:)

Prowadzę BDT nie zaprzeczam,że chciałbym mu pomóc, ale obecnie mam zajęty przez 15 letnią sunię, i pewnie nie zbyt szybko znajdzie DS...

Życzę temu szczeniaczkowi wspaniałej rodziny, odpowiedzialnych ludzi, i takich którzy pokochają go takim jakim jest! :)

Edited by Ewelinaaa
Link to comment
Share on other sites

jestem na zaproszenie Iwonki...
kochane! wyciągajmy malucha i to migiem!! nie może tam zostać, bo tak jak piszesz- od jest ślepy więc wet może sobie niby powiedzieć, że nie adopcyjny...
a to wiadome co znaczy...działajmy ciotki, tyle nas tutaj! działajmy!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kochani, możemy przejąć opiekę nad maluchem, możemy być w DT (jeśli się znajdzie), jesli nie - mamy miejsce w hoteliku dla malucha oraz leczenie u dr Dąbrowskiego, dobrego weterynarza-okulisty w Poznaniu!
kontakt do mnie: 602-557-035[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Super:):) To bezcenne co proponujecie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Dzwoniłam, rozmawiałam z Natalią:) Pieska dowiozę.
Na cito można go zabrać. Jest miejsce, będzie miał wszystko czego potrzebuje.Natlia dziękuję, będziemy działać.
Proszę o pilny kontakt dziewczyny , które opiekują się pieskiem!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

wiadomość, bezcenna, niemniej, proszę musimy coś zadziałać, bo takich maluchów biednych w tym schronisku może być wiele więcej, a ten lekarz o którym tu pisałyście na pewno nie zmieni podejścia do psiaków, skoro już ma taką opinię....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']wiadomość, bezcenna, niemniej, proszę musimy coś zadziałać, bo takich maluchów biednych w tym schronisku może być wiele więcej, a ten lekarz o którym tu pisałyście na pewno nie zmieni podejścia do psiaków, skoro już ma taką opinię....[/QUOTE]
Niestety....:(

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, ja już wróciłam, że schronu i nie dam rady porozmawiac z prezesem. Ale podałam twój numer opiekunce Gosi, która jest teraz w schronie i jak prezes schronu P.Moskwa tylko wróci to ma dać znać. Dziękuje wam, strasznie sie cieszę:loveu: Reszta będzie do ustalenia ze schroniskiem, ja oczywiście będe wspierać.

Edited by natalau99
Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie....i jestem przerażona !!!:angryy: na słowo DYMINY robi mi się niedobrze...
Ale do rzeczy, ja mogę zrobić wydarzenie na fb, ale nie będę się nim zajmować bo prowadzę i opiekuję się kilkoma psami,które mają wydarzenia na fb,
jeśli odpowiada wam taka propozycja to proszę o info na PW,
trzeba konsultacji w sprawie wzroku psa...najlepiej u Dr. Garncarza w Warszawie ( nie ma pewności, czy pies nie odzyska wzroku)
trzeba działać szybko! bo czas decyduje w sprawie jego ewentualnej adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...