Jump to content
Dogomania

Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!


natalau99

Recommended Posts

Z nieba mu Natalia spadłaś, naprawdę!
Postaram się wysupłać na sam początek grosik dla maleństwa, potem będę myśleć dalej, na pewno Cię samej nie zostawimy!:loveu:
Ewu, Ty będziesz małego odwozić do Poznania czy jest potrzebna osoba, która go tam przetransportuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Z nieba mu Natalia spadłaś, naprawdę!
Postaram się wysupłać na sam początek grosik dla maleństwa, potem będę myśleć dalej, na pewno Cię samej nie zostawimy!:loveu:
Ewu, Ty będziesz małego odwozić do Poznania czy jest potrzebna osoba, która go tam przetransportuje?[/QUOTE]
Jak nikt się nie znajdzie , to ja muszę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Na razie mały będzie w hoteliku - będziemy intensywnie szukać dt, po prostu mam wszystkie dt zapchane, ale nie potrafie odpuścić tego psa. Jakoś tak... Są takie psy zapadające w serce i on jest jednym z nich... <3[/QUOTE]
Dziękuję Wam z całego serca:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, mamy opiekę nad psiakiem na kilka godzin na śodę, załatwiłam domek pod Poznaniem.

Odbiorę Basię lub Paulinę (dziewczyny dogadajcie się między sobą, która jedzie do Poznania ) z dworca PKP, zawioze do domku wraz z psiakiem, i odstawię na dworzec.

Kurcze, nawet nie wiecie jak się cieszę, że mi się udało. Yuppi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziewczyny, mamy opiekę nad psiakiem na kilka godzin na śodę, załatwiłam domek pod Poznaniem.

Odbiorę Basię lub Paulinę (dziewczyny dogadajcie się między sobą, która jedzie do Poznania ) z dworca PKP, zawioze do domku wraz z psiakiem, i odstawię na dworzec.

Kurcze, nawet nie wiecie jak się cieszę, że mi się udało. Yuppi![/QUOTE]

Super wieści. Dostałam tez info o przechowaniu psa i zaczęłam robic rozeznanie jaki jest i czy u mnie dałoby rade, ale widzę że psiak w dobrych rękach. Oby tylko udało sie mu pomóc - to jeszcze taki dzieciak sliczny.

Link to comment
Share on other sites

Super, że udało się tak to zgrać!:multi:

Dzisiaj jeszcze dogadamy się na 100% wszystkie między sobą, żeby wszystko było dograne ;)

[quote name='MALWA']Zagladam do cudaka.......

Paulina - a bedziesz miała jakąś klatkę dla psa? Pytam, bo nie wiem czy bez klatki można przewozić w taksówce? W pierwszej opcji Basia chciała jechać z klatką..........[/QUOTE]

Malwa, z tego co rozmawiałam z ewu, to Ona już kombinuje, żeby zdobyć klatkę, bo będzie niezbędna nie tylko w taksówce, ale też w samochodzie, no i przede wszystkim w pociągu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Super, że udało się tak to zgrać!:multi:

Dzisiaj jeszcze dogadamy się na 100% wszystkie między sobą, żeby wszystko było dograne ;)



Malwa, z tego co rozmawiałam z ewu, to Ona już kombinuje, żeby zdobyć klatkę, bo będzie niezbędna nie tylko w taksówce, ale też w samochodzie, no i przede wszystkim w pociągu.[/QUOTE]


Ok, tak byłoby najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziewczyny, mamy opiekę nad psiakiem na kilka godzin na śodę, załatwiłam domek pod Poznaniem.

Odbiorę Basię lub Paulinę (dziewczyny dogadajcie się między sobą, która jedzie do Poznania ) z dworca PKP, zawioze do domku wraz z psiakiem, i odstawię na dworzec.

Kurcze, nawet nie wiecie jak się cieszę, że mi się udało. Yuppi![/QUOTE]
Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalau99']Klatka to chyba najlepsze rozwiązanie, nie wiadomo jak mały się zachowa w trakcie podróży.[/QUOTE]
Ja mam transporter ale za mały. Potrzebny duży , solidny. Najwyżej się kupi, trudno..:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Super, że udało się tak to zgrać!:multi:

Dzisiaj jeszcze dogadamy się na 100% wszystkie między sobą, żeby wszystko było dograne ;)



Malwa, z tego co rozmawiałam z ewu, to Ona już kombinuje, żeby zdobyć klatkę, bo będzie niezbędna nie tylko w taksówce, ale też w samochodzie, no i przede wszystkim w pociągu.[/QUOTE]
[SIZE=3][B]Paula dziękuję z całego serca ,że zawieziesz psiaka do Poznania. Rzeczywiście dwa dni w podróży , to trochę trudne...
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a moze jednak poszukać jakiegoś transportu...Ewu - to długa i męcząca droga pociagiem...nie wiem, czy uda się to w ciągu jednego dnia :( Może by chociaż schronisko 4 litery ruszyło i choć go zawiozło!!![/QUOTE]
Damy radę same :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...