Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
 • Content Count

  6,911
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pysia last won the day on October 13 2014

Pysia had the most liked content!

About Pysia

 • Rank
  Kocham czarne i kudłate ;)

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Sarnow

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szanta !!! Nie Sznata hahahaha Sznata Szmata Mata :P Buahahahaha Jasne. Od razu prezenty. Zawiozłam ostatnio i wystarczy. Trza było sobie bogatą matkę chrzestną szukać a nie taką gorszego sortu ;P
 2. Nie trafią bo to było lata temu. Teraz zarosłam iglakami i zabrakło białego powoza :P
 3. Moja niufka w tym roku 14 lat. Nadal sama wstaje. Nadal chodzi. Sztywno, ale jednak. Czasami zdarzy się nie utrzymać kupki. Najczęściej nad ranem podczas snu. Śpi i robi. Mięśnie rozluźnione puszczają. Dostaje HMB Forte i jest lepiej. Na Inflamexie od długiego czasu. Bardzo jej służy. Jest prawie całkiem głucha. Ale widzi. Jest najcudowniejszym psem na świecie! Nowe dogo nie pozwala mi wstawić zdjęcia....
 4. Znowu nie radzę sobie z dogo.... To są jakieś działania aby przestać tu już bywać całkowicie? Masakra! Tadzik jest cudny <3
 5. Monika pomyśl o drzwiczkach specjalnych dla psów. Ponoć szybciutko psiaki załapują jak się w to wchodzi a i zimą nie wieje potem :)
 6. Pewnie ze nie wyrzucę :) Puliki się ucieszą :) Zreszta Ciri do domu jedzie dopiero 5 lutego. Masz czas ;) Pewnie ją przemycę na styczniówke w Sosnowcu. Albo któregoś innego ;)  Mam nadzieję, ze te fajne domki szybko się znajdą, bo już płaczę nad rozstaniem z Chmurką... Nad Ciri będą krokodyle łzy. Sio chłopaki do domków bo...kocham kocham kocham kocham!  Chuligan waży już ponad 3 kg. To bardzo dużo jak na pulika w tym wieku.  Jest strasznie fajny. Pcha sie na kolana, chce wskoczyc na kanape zeby byc jak najblizej człowieka. Bardzo fajny, radosny psiak. Taki pozytywny w każdym calu :) Celuś słodziak cieszy sie jak durny tym swoim przeslicznym ciałkiem :)  A jak całuje! Klękajcie narody!  Nieufny do nieznanych osób na początku przekonuje sie zaraz. A jak pozna już bliżej to człowiek zakochuje się w nim :)  Biegnie ta banda do mnie na kolana jak tylko siadam. Biegnie do mnie jak mnie tylko widzą. Wygrywam nawet z jedzeniem rano, choć głodne są. Ale nie jedzą zanim mnie nie wycałuja, popodgryzają itd :) Jak już zaspokoją najważniejszą potrzebę- kontakt z człowiekiem - to dopiero zabierają się za jedzenie.  Jak ich nie kochać? Chociaż masa pracy przy nich? 
 7. Pisałam już wcześniej. Czaki u siebie już na stałe. Zapowiedzieli, ze go nikomu nie oddadzą ;)
 8. Ja jej nie zabieram wcale. Niech sobie z nimi siedzi i niech ją skalpują z resztek pozostawionych przez Pele. Ale niech nie pozwala sie doić!  Smarki mają wszystko co najlepsze do jedzenia. Dostają 5 x dziennie papu. W ich diecie jest surowe mieso cielęce, serek biały lub homogenizowany, mięsko gotowane z kurczaka puszki Lukullusa dlka Juniorów. Cały czas stoi miseczka z suchą karmą u nich ( czasami nawet jak mają ochotę sobie pogryść to ją jedzą hahaha).  Zirka nie musi ich już karmić. Skończyły 6 tygodni. 
 9. Ja tylko bardzo bym chciała, aby Zirka do nich nie chodziła. Tak bardzo się staram aby ją nie wymordowały a ona ma inny pogląd na te sprawy. Robi awantury.... Jest coraz bardziej łysa bo ją szarpią ze wszystkich stron. Zasuszam ją, ale ona żeby mieć pokarm to wyjada innym psom jedzenie. Mój niejadek nagle jest wielki jadek.   Doszło do tego, że najada się i idzie do dzieci wymiotować pokarmem.... Karmicielka od siedmiu boleści! I co ja mam zrobić? Ubić i wypchać?   Swoją drogą przytyła 2 kg..... 
 10. Lunka w sierpniu skończyła 13 lat.    Serduszko powiększone to nie żadna tragedia. Jak płynu nie ma to pikuś.  W tym wieku raczej normalne to jest.     Wilcza no zlituj sie kobieto! 
 11. Lunka trzymaj się no! Zobacz na swoją rówieśniczke Setizmorke! Ma ponad 120 lat i mam nadzieję, ze wiosnę zaliczymy jeszcze! I czereśnie które tak uwielbia! 
 12. Ale on jest śliczny!  Cudo wyszło spod zaniedbanego psa :)  Taki w moim ulubionym typie <3 Anka bierz! Nikt nie wlezie bo mu dupe wygryzie. Albo postraszy  że wygryzie ;) 
×
×
 • Create New...