Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
 • Posts

  6911
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pysia last won the day on October 13 2014

Pysia had the most liked content!

3 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Sarnow

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pysia's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

63

Reputation

 1. Jaka hodowla jest najlepsza do zakupi nowofundlanda?

 2. Około 1 grudnia spodziewamy się miotu puli po: MłChPl, MłZwKl, ChPl - WALIA Zwierz w Dredach FCI ( domowo Zira) HD, rzepki, oczy - zdrowe Suka o bardzo stabilnej psychice i silnym instynkcie do pracy. Drugi miot dziewczyny. Z pierwszego dwie dziewczynki wystawiane. Jedna w UK jest I Top puli w UK - majac dużą konkurencje zdobywa ringi :) Druga w Austrii też majac konkurencje wygrywa. Nawet I BIS show szczeniąt :) MłChPl - Borzos Puli Pestimrei ALKONY ( domowo Pele) HD, rzepki, oczy - zdrowe Pies o doskonałym temperamencie do pracy. Typowy przedstawiciel rasy z charakteru :) Młody pies z doskonałym pochodzeniem. Piękny. To będzie jego pierwszy miot. Szczenięta są odchowywane w domu w salonie. Będą uczone i stymulowane odpowiednio do wieku. Bardzo dużą wagę przykładam do przygotowania szczeniąt do dalszego życia tak zdrowotnie jak psychicznie. Mama i dzieci karmione BARFem. Preferowane AKTYWNE domy. Puli potrafią leżeć przed telewizorem z właścicielem i się wyciszyć, ale najszczęśliwsze są kiedy coś ze swoim człowiekiem robią ;) Mile widziani przyszli wystawcy, ale pies ma przede wszystkim być szczęśliwy. A do tego wystawy nie są mu do tego koniecznie potrzebne ;) W razie pytań proszę dzwonić: 604404196 . Nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi ;) Nie potrafię na tym nowym dogo wstawić zdjęć. Zapraszam więc na FB na profil Black Obsession Puli Kennel.
 3. alabama- pies który obroni ale będzie też towarzyski? A może puli? Przyznam się, że moje niewielkie średniaki puli są postrachem dla nieproszonych gości. Na spacerach też przy dziwnym zachowaniu kogoś muszę uważac. Na podwórku gdy ktoś obcy próbuje sie dostać na plac są ostre jak licho a przy tym choć małe, to szybkie jak wiatr. Gdy ktoś wchodzi na plac wpuszczany przez nas są... przyjaciółmi :) Są nieufne dla obcych więc nie są typami przytulaczy na spacerach ;) Ale dobrze wychowane nie stanowią problemów. Powiem tak- to taki border bez ASDHD . Chociaż to aktywne psy ;) I do tego uczace sie w mig.
 4. Ona była przecudna, a teraaz jest...zarąbiusta hahahaha. Co popatrzęna fotę to w śmiech hahahaha Kuna na pewno ma normalną cvieczkę? Bo czasami jak zostawia i spaprają kawałek jajnika to też sie pojawia cieczkopodobne coś.. Byłoby dobrze teraz jej zrobić dobre USG żeby sprawdzic. Bo jak macica w odpoczynku to malunia. W cieczce lepiej ja widać. Jsak jej nie będzie to znaczy ze jednak spaprali.
 5. To kłapanie to odmiana zgrzytania zębami u ludzi. Takie troszkę wróżenie z fusów. Ale ze długo pies nie odrobaczany to mogło to byc to :)
 6. No proszę :) Zoreczka tez w domku :) Super! Szczerze. to znowu się pogubiłam. Wypisz proszę co jest U Ciebie w domu ( Twoje i prawie Twoje hahaha
 7. Szanta !!! Nie Sznata hahahaha Sznata Szmata Mata :P Buahahahaha Jasne. Od razu prezenty. Zawiozłam ostatnio i wystarczy. Trza było sobie bogatą matkę chrzestną szukać a nie taką gorszego sortu ;P
 8. Ja umieram ze strachu co będzie jak się Karol przeprowadzi... On ma dwa koty. Zira była do kotów przyzwyczajana u sąsiadki, ale Pele nie. Masakra! I w sumie bardziej sie boję o stres kotów bo psy ogarnę raczej.
×
×
 • Create New...