Jump to content
Dogomania

KateBono

Members
 • Content Count

  2,917
 • Joined

 • Last visited

About KateBono

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

1,101 profile views
 1. Już jest po wizycie p/adopcyjnej ale nie wiem co ciocia Pyrdka zadecydowała
 2. Nowe wieści z naszego DT - niezbyt radosne   Podopieczna cioci Pyrdki Isadora jest głucha - zastanawiałyśmy się z Beabono od dłuższego czasu dlaczego nie reaguje na imię, nie chce przebywać w pokoju, przychodzi do nas tylko jak chce jakiś smakołyk - jej ulubionym miejscem jest łazienka i jej posłanko i harce wieczorne i ranne z Tauzenem. Podczas sterylki koteczki powiedziałam o moich podejrzeniach wetce i po zbadaniu okazało się, że cicias nie słyszy , prawdopodobnie od urodzenia.   A tutaj fotka Isadory - jeszcze w ubranku po dopiero 4 dzień po sterylce     Zrobiłam wydarzenie na FB ( moje pierwsze ) Isadorze https://www.facebook.com/events/1551936905067220/ i tutaj trzymać kciuki ciocie .................dzisiaj wizyta p/adopcyjna w Wolsztynie - jak wypadnie dobrze to koteczka pojedzie do swojego domku   Mamy też nową podopieczną - dziką kotkę, zabraną na sterylkę z Oś.Tysiąclecia w Poznaniu. Koteczka okazała się tak przymilną i kochaną kicią, że zdecydowaliśmy się ,że znajdziemy jej domek aby nie musiała wracać na ulicę. Koteczka ma około 10 miesięcy, nazwaliśmy ją Balbinka, jest pięknie umaszczona ( w typie kota bengalskiego ), została już odrobaczona, za tydzień szczepienie i szukamy jej domku.   A tu trochę fotek koteczki:        
 3. Mercedes ma oczka żółto- zielone czyli dwukolorowe . Razem z Koniczynką ( też oczęta dwukolorowe żółto- zielone) , która poszła już do adopcji były do siebie bardzo , bardzo podobne - rozróżniałam je tylko po czarnym podniebieniu u Koniczynki i po różowym  u Mercedes
 4. Witamy nową cioteczkę na naszym wątku kociaków.! Teraz będziemy mieć relację z "pierwszej ręki" :smile:
 5. Wczoraj dostałam takiego sms-a od Pani Alicji:   "Mercedes to przytulanka i mruczek jakich mało   :) , Aleks schowany,choć rano dał się wygłaskać i tez mruczek...Idzie lepiej niż myślałam :) "    
 6. Nasza Latifa pojechała dzisiaj do swojego domku :multi: :smile:
 7. Dzisiaj do swojego domku pojechał malutki Eneasz :smile:   Dzisiaj też przyjechały do nas 3 kocurki 5-ciomiesięczne: Melmann, Marti i Aleks
 8. Obiecane fotki kociaków: Eneasz:    
 9. Mam nadzieję, że nie wrócą   Od tygodnia mamy nowego kociaka - kocurek  Eneasz - ma około 2 miesiące, jest już odrobaczony, za tydzień można będzie zaszczepić,  jest malutką przylepką ( waży 760 g ), jak już jest na kolankach u człowieka to nie chce zejść, umie ładnie korzystać z kuwety, zaznajomił się już z psami - nie syczy ani nie warczy na nie za to przytula się i ociera się o psa. Zaopiekował się nim mały Tauzen, który uczy malucha "głupot", razem śpią przytuleni do siebie ( słodki widok ), razem się gonią i bawią. Jeszcze nie mam fotek - jutro będą i będzie można Eneasza wstawić na stronę Fundacji.
 10. Dziwne zdjęcia mi wyszły ale nie umiem inaczej - popsuła się ta nowa dogomania
 11. Super! Szczęśliwy pies[URL="javascript:void(0)"]:lol:[/URL]
 12. [quote name='BeaBono'] [URL="http://www.iv.pl/"][IMG]http://www.iv.pl/images/40201163308209305466.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Od tygodnia mamy nowego podopiecznego 2,5 miesięcznego kocurka Elmo. Przyjechał do nas z Nowego Tomyśla od cioci Pyrdki.
 13. KateBono

  Madryt

  Ale grzeczny [URL="javascript:void(0)"]:lol:[/URL]
×
×
 • Create New...