Jump to content
Dogomania

Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)


Recommended Posts

[quote name='dorota1']Takiej cudnej suni nie można nie pomóc, ale mogę zadeklarować na stałe tylko 10 zł Poproszę o numer konta.[/QUOTE]

Pięknie dziękuję!!! I 10zł u nas jak na wagę złota, także padam na kolana :loveu: Już wysyłam nr konta.

[quote name='mari23']ja wpłaciłam skromne 10zł na razie, postaram się jeszcze pomóc, ale stałej zadeklarować nie mogę :([/QUOTE]

Każda złotówka zbliża nas do celu, bardzo dziękuję! :loveu:


[B]Aktualnie ze stałych deklaracji mamy 125zł/mc.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorota1']Takiej cudnej suni nie można nie pomóc, ale mogę zadeklarować na stałe tylko 10 zł Poproszę o numer konta.[/QUOTE]

Dziękuję że przyszłaś :loveu:

[quote name='mari23']ja wpłaciłam skromne 10zł na razie, postaram się jeszcze pomóc, ale stałej zadeklarować nie mogę :([/QUOTE]

Grosik do grosika :)

[quote name='bela51']Kibicuje malutkiej, na pewno jej sie uda.
Nie jestem w stanie, niestety nic zadeklarowac, moje fundusze pochłoneły inne bidy.:-([/QUOTE]

Za dużo tych bid.....

[quote name='Bgra']dycha do dychy,może się uzbiera,od lutego 10 zł
wyciągnijcie ją szybko z tego piekła:-([/QUOTE]

Moja Kochana :buzi:
Dziękujemy! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę na zaproszenie Lili, jak obiecałam.
Mogę najwyżej podrzucić czasem, bo kasy brak...
Sama zbieram bazarkowo na uroczego łobuziaka w PDT.

Tinka taka smutniutka... :-(
Niech się cieszy chociaż z tego, że już ma uzbierane/zadeklarowane na 48,5 (chyba-jak dobrze policzyłam) dnia poza kratami. :multi:

:thumbs: za udaną i bezstresową sobotę! :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wpłaty oraz dobre słowa w kierunku Tiny. Słowa również znaczą wiele, także dziękuję cioteczki, że jesteście! :)

[B]inka33[/B], ale to zgrabnie policzyłaś, ja to typowa humanistka jestem...

Doszła wpłata w wysokości 50zł od pani Marzeny K. z Porąbki, bardzo dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Pinczerka[/B], skoro macie 135zł deklaracji stałych, to jest co m-c 13,5 dnia (policzyłam narazie jeden).
Deklaracje jednorazowe 300zł+50zł (+coś jeszcze chyba, ale już pamięć nie zapisała), to 35 dni.
Czyli razem (z moich obliczeń) 48,5 dnia. :)

Link to comment
Share on other sites

witam, i ja jestem, dopiero teraz bo byłam poza domem i bez dostępu do komputera. deklaruję stałą wpłatę 150 zł. ta malutka ginie w schronie, trzeba jej koniecznie pomóc i wyciągnąć stamtąd.to spojrzenie i klapnięte uszko - aż ściska serce.

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze potrzeba tylko na 1,5/2,5 dnia miesięcznie! Brawo!!! :multi:

[COLOR=#0000ff]PS.[/COLOR]
żeby tak Kajtun miał choć połowę tych deklaracji... :-(
[SIZE=1]Ma ok. 1/4, dobre Cioteczki wpłacające od czasu do czasu jednorazowe i bazarki...[/SIZE]

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

[B]inka33[/B] trzymam mocno kciuki za Kajtuna!!! W morzu potrzeb ludzie nie zauważają wątków, trzeba wysyłać PW, prosić, reklamować... Tylko tak można ludzi przyciągnąć. A psiak piękny i ze smutną historią...


[B]Cioteczki kochane! Mamy miesięczne deklaracje na 285zł [/B]:loveu::loveu::loveu:
Plus jednorazowe wpłaty oraz bazarki i mamy pewność na najbliższe kilka miesięcy, tak się cieszę :)

Soboto przybywaj! Już się nie mogę doczekać aż wyciągniemy naszą piękną księżniczkę :) Po wyciągnięciu pierwsza wizyta u weta - trzeba będzie sprawdzić, czy wszystko w porządku i przebadać te rany od pogryzień.

Na dniach zrobię również wydarzenie na facebooku.
A może któraś z cioteczek chciałaby zasponsorować wyróżnione ogłoszenie dla Tiny na tablicy.pl ? Koszt 30dni wyróżnienia to 20zł. No chyba, że będzie powszechna zgoda, żeby przeznaczyć na ten cel 20zł z uzbieranych dotąd pieniążków?

Doszła już do mnie wpłata z góry za 6mcy od Panny Marple w wysokości 180zł, bardzo dziękuję i dodadaję na pierwszą stronę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']
Się uśmiałam :evil_lol: nie powiemy Twojemu TZ a nawet jakby to weźmiesz kartonik i przyjdziesz do mnie :eviltong:
Dziękuję :loveu:
[/QUOTE]

no to mnie będziesz musiała z moimi ogonami przyjąć, bo jak wyrzucą to z całym dobytkiem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][B]inka33[/B] trzymam mocno kciuki za Kajtuna!!! W morzu potrzeb ludzie nie zauważają wątków, trzeba wysyłać PW, prosić, reklamować... Tylko tak można ludzi przyciągnąć. A psiak piękny i ze smutną historią...[/QUOTE]

Dzięki za wsparcie! :)
To chyba w sumie najważniejsze - żeby mieć siłę dzialać.
Ale spadam, żeby nie zaśmiecać Tince marudzeniem. Tu tak dużo pozytywnej energii! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na razie moge tylko jednorazowo dorzucic 10 zł. Poprosze o nr konta:)
W lutym okaże się, co dalej.

Pzdr.[/QUOTE]

Nie do wiary, kolejna cudowna cioteczka! :) Już wysyłam PW!

Dziękuję kochane za dobre słowa tu na wątku, to najważniejsze!!!

Jeszcze 3 dni maleńka i zapomnisz o schronisku na zawsze!

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie, sunia jest przekochana i taka biedniutka w tym schronie... Strasznie musi tam być nieszczęśliwa :( Z finansami u mnie teraz krucho z początkiem roku, duże dodatkowe wydatki, a wypłata jedna... Ale może coś na bazarek udziałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...