Jump to content
Dogomania

Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)


Recommended Posts

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zakonna']ja coś dodam na bazarek, dorzucę jednorazowo kasę, ale dopiero w lutym. myślę, że trzeba jej awaryjnego DT szukać do czasu uzbierania deklaracji.[/QUOTE]

Dziękujemy miejmy nadzieję że zdążymy, rozsyłajcie zaproszenia... to jedyny sposób na pomoc dla niej....

Link to comment
Share on other sites

Lili - ona ma te 6-7 kilo? Może warto ją wkleić na "wątek śląskich mikropsów"... są jeszcze chyba "kudłacze w potrzebie".
Tu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220703-Mikropsy-OKRĘG-ŚLĄSKI[/url]
mikropsiaki.
W sobotę postaram się być w BB.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Najzwyczajniej w świecie przerasta mnie ten ogrom psiego nieszczęścia-nie wyrabiam psychicznie. Biedna mała sunia... te oczy... ileż z nich można wyczytać... Błagam, wyciągnijcie ją jak najszybciej. Pokrywam pierwszy miesiąc hoteliku w całości i deklaruję 30zł miesięcznie. PROSZĘ, WEŹCIE JĄ STAMTĄD!:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Pięknie dziękuję! :) Czy jako stałą deklarację, czy jednorazową wpłatę? Pytam, bo nie wiem jak zaznaczyć.
Już przesyłam przez PW numer konta.


Na dzisiaj jednorazowa ale małą zapisuję i będę starała się ją wspierać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Wiecie co? Najzwyczajniej w świecie przerasta mnie ten ogrom psiego nieszczęścia-nie wyrabiam psychicznie. Biedna mała sunia... te oczy... ileż z nich można wyczytać... Błagam, wyciągnijcie ją jak najszybciej. Pokrywam pierwszy miesiąc hoteliku w całości i deklaruję 30zł miesięcznie. PROSZĘ, WEŹCIE JĄ STAMTĄD!:modla:[/QUOTE]

Ależ z Ciebie dobra dusza...wielki szacun :smile:

Taki mały piesek to za połowę by się wyżywił spokojnie. Też mi się wydaje że to sporo jak na 7kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Wiecie co? Najzwyczajniej w świecie przerasta mnie ten ogrom psiego nieszczęścia-nie wyrabiam psychicznie. Biedna mała sunia... te oczy... ileż z nich można wyczytać... Błagam, wyciągnijcie ją jak najszybciej. Pokrywam pierwszy miesiąc hoteliku w całości i deklaruję 30zł miesięcznie. PROSZĘ, WEŹCIE JĄ STAMTĄD!:modla:[/QUOTE]

nie wiem bez dt nic nie zrobimy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Ale podobno jest pomysł na jakiś hotelik czy platny tymczas[/QUOTE]

Ja oferowałam tymczas za karmę (ja w większym stopniu gotuję + sucha średnio 2 razy w tygodniu jak mam cięższy dzień) i ewentualne koszty leczenia. Ale do mnie ma ponad 600 km, a chcą ją mieć "pod ręką" w razie wu.

Musimy poczekać na osobę decyzyjną :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Kurczę, śliczna ona. Ale mojego Maksia też nikt nie chciał, bo "stary"...[/QUOTE]

ja mam sporą gromadkę takich staruszków.... co z tego, że śliczne i kochane - ludzie myślą, że zawsze młodzi będą, że sie nie zestarzeją.....
pomogę jakąś jednorazową wpłatą, bo mam sporo deklaracji stałych na dogo, a jeszcze mija geriatryczna gromadka na utrzymaniu....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...