Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla Ciebie [B]Nescco[/B], dla Was wszystkich

[I]Bądźcie pozdrowieni, Nadwrażliwi
za waszą czułość w nieczułości świata, za niepewność - wśród jego pewności
za to, że odczuwacie innych tak jak siebie samych zarażając się każdym bólem
za lęk przed światem, jego ślepą pewnością, która nie ma dna
za potrzebę oczyszczania rąk z niewidzialnego nawet brudu ziemi
bądźcie pozdrowieni.[/I]
Kazimierz Dąbrowski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Noe weim dla czego napisałam 17.15....chyba przez łzy nie widziałam godziny, Dusio zmarł o 18.15.[/QUOTE]
Twoje życzenie się spełniło, nie musiałaś podejmować decyzji, tak jest lżej choć odrobinkę. Zasnął sobie i teraz znów jest młodym, pięknym, zdrowym psiakiem, Zawsze będzie się Tobą opiekował, wiesz?
Żegnaj dobra psinko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Noe weim dla czego napisałam 17.15....chyba przez łzy nie widziałam godziny, Dusio zmarł o 18.15.[/QUOTE]
Tak się domyśliłam, bo chyba o 17.58 pisałaś, że pani dr przyjedzie do Was.
Dusio przez cały czas był bardzo dzielny i w swoim ostatnim dniu także. Sam wybrał czas odejścia. Biegaj sobie Duszku w Psim Niebie szczęśliwie,nie zapomnimy o Tobie nigdy.

Link to comment
Share on other sites

Choć ostatnie tygodnie swego życia Duszek żył wśród dobrych ludzi a Nescca wraz z rodziną zapewnila mu tak dużo ciepła ,serca oraz troski,ktorych nigdy wczesniej na pewno nie zaznał...
Biegaj Duszku , już bez bólu i cierpienia za Tęczowym Mostem . Tam juz nic nie będzie Cię bolało....Zegnaj Duszku ...:-(

Link to comment
Share on other sites

Nescco, dalaś mu więcej niz otrzymał w ciągu całego swojego cięzkiego, podłego zycia.
Spotkacie sie kiedyś...TAM....
Wiem, że to tylko puste słowa, ale każdy z nas tutaj pożegnał kiedyś swojego przyjaciela...to teraz wraca.....
Trzymaj się i dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co napisać..
Siedzę spłakana, ale poczułam ulgę gdy przeczytałam, że Dusio odszedł sam...
Nie mogłam myśleć odkąd dowiedziałam się, że o 20 będzie TA godzina i nie umiałam się z tym pogodzić..takie oczekiwanie na..??
A tu ta Kochana Istota postanowiła pokazac, jak bardzo Was ukochała i odeszła Sama, żeby nie kroić Waszego skrawionego już serca...
Boże...
Jeszcze do mnie nie dociera, że Dusia już nie ma, ale myślę, że jednak stał sie taki mały-wielki cud...Liczyliśmy tu wszyscy na inny cud...wiem..
Rodzinko Duszka, ja się Wam moge tylko ukłonić, bo nie mam słow wdzieczności, jakich mogłabym użyć...Myśle jednak, że Duszek dal nam wszystkim, a przede wszystkim Swojej Rodzinie dowód Miłości...
Boże...jaki mądry Pies...
Odpoczywaj Dusiu..nesco Ty też odpocznij..Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']tak bardzo Go brakuje..... nadchodzi pora karmienia.....[/QUOTE]Tak sobie myślę, że niesamowita więź Was zdążyła połączyć..w dniu, w którym podjęłas decyzję, któa tak ciezko było Ci podjąć..Własnie w tym dniu, kiedy postanowiłaś się pożegnać..tak Was bardzo kochał, że mimo zmęczenia, nie chciał odejśc bez pozegnania..a Wy nie mieliście sił do wczoraj, aby się z Nim żegnać..jeszcze Go wczoraj wykąpialiście, przygotwaliście na Przejście...i...pozegnaliście się...prawdziwie...To jest niesamowite..Piękna lekcja Miłości i wdzięczności...Przepiękna...
Dusiu, nigdy Cię nie zapomnimy.....................................
[*]...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']tak bardzo Go brakuje..... nadchodzi pora karmienia.....[/QUOTE]
Wiemy, co czujesz...
Duszek tak bardzo Was kochał, to była JEGO decyzja aby odejść samemu - tak jak napisała [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/107767-malizna78"][B]malizna78[/B][/URL][B] -[/B][/B] by oszczędzić Wam tego, co miało się stać o 20-tej[B].
[/B]Nie mógł odwdzięczyć się Wam wyzdrowieniem, zrobił to inaczej.
Ja, po śledzeniu całego wątku Dusia, jestem innym człowiekiem - to Ty, Nescco swoją opieką nad Dusiem sprawiłaś, że ciut bardziej zaczynam wierzyć w dobro CZŁOWIEKA.

Link to comment
Share on other sites

Obiecałam sobie nie wchodzić tu do wyznaczonej pory... Ale nie powstrzymałam się, coś mnie ciągnęło... Już wiem:(.
Usnąłeś Dusieńku kochany w najcudowniejszym dla Ciebie miejscu i przy najukochańszej Pańci.
To najlepsze, co mogło się w tych godzinach przydarzyć. Żegnaj umęczony, ale ukochany przez tak wielu. Teraz juz wszystkie łapki z duszkami
[*].
Nescca, jestem z Tobą, choć wiem, że to nie ukoi bólu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...