Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nescca'][B]NIE DAŁAM RADY.... mocznik 449,9 kreatynina 10,8. Wyniki podskoczyły dwukrotnie. Myślę ,że czas na Duszka przyszedł....Żegnam się z Nim. Po 20 eutanazja. Czuje się jakby mnie nie było.....[/B][/QUOTE]

Co tu mówić żadne słowa nie oddają tego co Ty, My czujemy. PRzytulam po prostu.
Duszku :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][B]NIE DAŁAM RADY.... mocznik 449,9 kreatynina 10,8. Wyniki podskoczyły dwukrotnie. Myślę ,że czas na Duszka przyszedł....Żegnam się z Nim. Po 20 eutanazja. Czuje się jakby mnie nie było.....[/B][/QUOTE]

Tak mi przykro nescco :-(-dzis taki smutny ten dzien :-(..Dokladnie przed 7 ma miesiacami 7.03 .pozegnalam moja Xene .Swiat swietowal koniec karnawalu a ja myslalam ,ze oszaleje z rozpaczy .:shake:..wiem co czujesz .Czasem tak jest ,ze kochac znaczy dac odejsc ...Tak naprawde to odchodzi cialo ,bo w sercu bedziesz Go zawsze miec .Trzymaj sie nescco ....myslami jestem z Wami .

Link to comment
Share on other sites

Nie będzie lepiej...To jest chwilowe polepszenie przed końcem. Tak jest często. On odchodzi, nie można Go już zatrzymywać. Nessca, trzymaj się mocno. Zrobiłaś dla Niego wszystko, co można było zrobić. Dałaś Mu ciepło i miłość. To Ty zostaniesz z żalem ale Jemu będzie już lepiej. I tylko tak myśl. On cierpi teraz, Ty będziesz jeszcze cierpiała długo. Ale wiesz...ja zazdroszczę tej możliwości cierpiącym zwierzętom. My takiej nie mamy. To najlepsze co możesz jeszcze dla Niego zrobić. Nic więcej już nie można zrobić. Silna i dobra z Ciebie Kobieta i On to wie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][B]NIE DAŁAM RADY.... mocznik 449,9 kreatynina 10,8. Wyniki podskoczyły dwukrotnie. Myślę ,że czas na Duszka przyszedł....Żegnam się z Nim. Po 20 eutanazja. Czuje się jakby mnie nie było.....[/B][/QUOTE]
Żadne słowa nie oddadzą tego, co wszyscy czujemy, szczególnie Ty, nescca. Przytulam Was bardzo . Moja Niuńka jest za TM, zaopiekuje się Tobą, Duszeczku kochany.

Link to comment
Share on other sites

Żegnam się z Tobą Duszku, jak żegnałam się z własnym psiakiem... do zobaczenia.

Tak niewiele miałeś w życiu szczęścia, tylko przez chwilę byłeś we własnym domku, u boku kochającego i kochanego człowieka. To takie niesprawiedliwe...

Nescca, słowa nie wyrażą mojej wdzięczności i podziwu dla Ciebie. Duszek odejdzie mając dom- dziękuję Ci Aniele.

Link to comment
Share on other sites

Nadzieja umiera ostatnia...Tak bardzo bałam się,że kiedyś trafię właśnie na taki wpis...Płaczę i przeklinam los,że tak mało podarował Dusiowi czasu...Najważniejsze,że zakosztował miłości i otoczony nią odejdzie...Dziękuję Nescco... :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][B]NIE DAŁAM RADY.... mocznik 449,9 kreatynina 10,8. Wyniki podskoczyły dwukrotnie. Myślę ,że czas na Duszka przyszedł....Żegnam się z Nim. Po 20 eutanazja. Czuje się jakby mnie nie było.....[/B][/QUOTE]
Przytul go od nas wszystkich i powiedz, że doczekał chwili, gdy więcej ludzi go kochało niż niejednego psa mającego dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...