Jump to content
Dogomania

A&L

Members
 • Content Count

  2331
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

1 Follower

About A&L

 • Rank
  buńciakalaka

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Zgierz

Converted

 • Location
  Zgierz/Poraj
 • Interests
  psiaki, motoryzacja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdyby był jeszcze ktoś, kto chciałby jechać na zlot, to mamy jeszcze kilka wolnych miejsc :)
 2. Powiedzcie mi jeszcze gdzie zamawiacie wolfsbluta. Widzę, że mało który sklep ma ją w swojej ofercie. Zamawia ktoś może stąd http://dogosfera.pl/sklep/8-karmy-s? Tu jest chyba najtaniej ;)
 3. A&L

  amstaff

  To zdecydowaie ie wystarczy! Szczególnie, że Twój pies jest młody(rosnący) i potrzebuje + dużo więcej wapnia, niż pies dorosły. Polecam poczytać na tym forum, jak prawidłowo karmić surowym mięsem - http://www.barfnyswiat.org/index.php Dodam, że będziesz musiał podawać psu kości.
 4.     Ale w sensie, że ten renifer ie smakował czy źle się przyswajał?
 5. Jest tutaj ktoś kto karmił wersją z wielbłądem (Gold Fields ADULT), reniferem (Polar Night ADULT) lub kangurem (Red Rock ADULT)?
 6. Gdzieś ostatnio mi się rzuciło, że narzekałaś na brak czasu, więc nasunęło mi się, że sama Twoja galeria świadczy o tym, że dużo czasu poświęcasz na dogo, jakbyś go poświęcała mniej, to mogłabyś ten czas oddać psu. I TYLKO TYLE. Tłumaczę to któryś raz.... Może i tracę czas na nadprodukcję słów tutaj, ale ja nie narzekam, że mi go brakuje ;) Gdybyś Ty nie narzekała, to bym się słowem nie odezwała. Bardzo możliwe, że jestem do tyłu, bo jak już pisałam - rzadko bywam na dogo, a tutaj trafiłam ostatnio przez przypadek. Właśnie dla takich jak Ty, co to nie posiedli umiejętności czytania, dop
 7.     Uwierz, że nie czytam tego, co piszesz (albo inaczej, żeby się nikt nie czepił - czytam rzadko), co nie znaczy, że nie widzę jakie i ile postów produkujesz. Nie wiem do końca jakie masz problemy z psem, właśnie dlatego, że Cię nie czytuję, ale kiedy narzekasz na brak czasu i widzę ilość i długość postów to tak samo z siebie się nasuwa ;) W ogóle mało udzielam się na dogo, więc ten przytyk trochę nietrafny. Nie wiem jak to jest, gdy pojawia sie dziecko, ale to nie o to chodzi. Chodzi o to, że człowiek musi się nauczyć gospodarować własnym czasem i jeśli życie
 8. Ja zasadniczo mam w dupie kto co z psem robi, ze swoim wolnym czasem tym bardziej i słowem bym się tutaj nie odezwała, tylko jeśli ktoś narzeka na brak czasu dla psa, a spędza sporo czasu na pisanie postów no to dla mnie jest coś nie tak. Tylko tyle.
 9.     Ja wiem czy czepialstwo... Majkowska założyła galerię w maju 2013 i ma nawalone 363 stron, co jakby nie patrzeć świadczy o tym, że poświęca dużo czasu na dogo. Nie wspominając o tym, że oprócz swojej galerii, jest aktywna w wielu innych wątkach, a jej posty są chyba jednymi z dłuższych na dogo :D Narzekając na brak czasu, który doprowadza do jakiś tam problemów z psem, ja starałabym się wygospodarować go skracając jakieś mało ważne czynności wciągu dnia. Bo chyba nikt mnie nie będzie przekonywał, że te elaboraty to zaledwie 5 minut dziennie i co to ma do rzeczy. Ja
 10. Bardziej chyba chodzi o to, że może jakby Majkowska poświęcała połowę czasu, który poświęca na pisane postów swojemu psu, to nie musiałaby tutaj pisać o jakiś problemach z nim ;)
 11. Luudzieee do pełnego składy brakuje nam jeszcze 4 osób. Ktoś chętny na wakacje życia? :D P.S. Dziewczynki tęskniące za wspaniałym towarzystwem proszone są o niezakładanie fake kont na fb w celu dodania się do facebookowej grupy, bo i tak przyjęte nie zostaną ;)
 12. Mam w planach, ale to okres wakacyjny, więc plany moga ulec zmianie ;)
 13. MEEELISAAAA dopisz się prosze do grupy, na fb, tam jest aktualna lista i prośba o wpłacenie zaliczki ;)
 14. Ej, z tego, co piszesz, to ten pies będzie miał w sierpniu jakieś 10 miesięcy, więc nie powinien mieć najmniejszych problemów z utrzymaniem moczu na czas podróży. Jakby miał 4 miesiące, to ok, można się obawiać, a w tym wypadku nie ma o co ;) edit. a w ogóle to brakuje nam 7 osób do pełnego składu, weźcie kogoś przygarniajce abyśmy mieli cały ośrodek dla siebie! To by była dla nas mega opcja, bo piesy mogłyby spokojnie biegać luzem non stop, my byśmy się nie martwili i z nikim nie będzie trzeba się użerać ;)
 15. A ja sobie tak czytam i mnie naszła taka refleksja :D Jak to jest, że prawie każdy piszący tutaj o "swojej" rasie strasznie ją demonizuje? Moja rasa jest najbardziej aktywna, najtrudniejsza w ułożeniu, nie polecana dla laików, broń borze nie do bloku, 10 h spacerów na dobę, koniecznie z takim spem trzeba iść na szkolenie, trzeba przeczytać stos książek a w ogóle to i tak sobie nie poradzisz, bo: (uzupełnić). I o ile czytam takie wypowiedzi na temat doga argentyńskiego czy jagdterriera, to ok, ale kiedy mowa o labradorach czy westach to chce mi się śmiać w głos. I z drugiej stron
×
×
 • Create New...