Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
 • Content Count

  8496
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

inga.mm last won the day on March 4 2012

inga.mm had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

3 Followers

About inga.mm

 • Rank
  Banned

Converted

 • Biography
  bogata przeszłość, teraźniejszość i mam nadzieję, przyszłość
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  różne, głównie książki
 • Occupation
  psycholog

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. najlepsza reklama IKEI to z teściową Kleopatry. W ogóle to dla mnie najlepsza reklama
 2. nie odbiera telefonu... zapewne pławi się w rodzinnym szczęściu, bo od poniedziałku znów będzie zasuwała w szkole
 3. to prawda. Po odejściu zwierzęcia, wszystko wydaje się inne, ale też jest inne
 4. Napisz co u suni, no i oczywiście u was. Może jakieś większe zdjęcia wkleisz to porozsyłałabym.
 5. yunona, nie byłoby problemu, gdyby wydatki przekraczały wpływy z bazarków i darowizn. Wtedy byłoby to sprawą osoby kredytującej te wydatki, kiedy wyciągnie rękę po pieniądze. Natomiast tu jest sytuacja niejasna i pieniądze przekazane nie mają dokumentacji. Nikt przy zdrowych zmysłach, nie będzie żądał kwitów za zakupy kurczaka czy czegoś w tym rodzaju, jednak za weterynarza, sterylkę itp - powinny być.
 6. a może by tak dla odmiany - bez agresji? Akurat rozumiem wpis mala_czarna "Dobra, nie zabieram więcej głosu, skoro dla was jest wszystko ok." Yunona napisała "Jaka mogłaby być suma miesięcznie 1000 zł, 2000zł? Wtedy możemy mówić o nieuczciwości i zarabianiu na psach, bo takie wnioski nasuwają się po Waszych wpisach. Tak nie można. Wiem ile kosztuje utrzymanie psa i myślę, że przesadzacie z tym krzykiem. Też uważam, że z powierzonych pieniążków należy się rozliczyć." To dla mnie jest wpis zadziwiający.
 7. ja nie bardzo mogę pojąć, jaka była umowa w kwestii utrzymania suni. To, że Pan Szymon wyciągnął ze schronu - jasne. To, że Fundacja przewiozła - jasne. Ale później i wcześniej jest dla mnie niezrozumiałe. Czy Pan Szymon wyciągał Bunię już po porozumieniu sie z liką w sprawie opieki? Czy lika zgodziła się na opiekę, gdy sunia, już wyciągnięta ze schronu, szukała miejsca? Kto reprezentował sunie w ustalaniu z liką szczegółów opieki. Jest tu nieco zmącone, a wpisy nie wnoszące merytorycznie niczego, utrudniają przeanalizowanie meritum. Lika zechciej odpowiedzieć. Twoje wyjaśnienia mog
 8. cholerka! nie dobrze. Nic nie wymyślę. ze strony angielskiej Powiększenie śledziony nie jest chorobą, jest objawem pewnego procesu chorobowego. Śledziona spełnia kilka funkcji, które obejmują: [LIST] [*] Usuwanie fragmentów komórkowych i starych lub zniszczonych krwinek czerwonych [*] Magazyn na wyspecjalizowane białe krwinki, które pomagają w sprzątaniu zakażeń bakteryjnych [*] Produkcji przeciwciał [*] Produkcji czerwonych krwinek i przechowywania krwi [/LIST] Fakt, że śledziona ma kilka funkcji sprawia, że istnieje ​​kilka możliwości, dla których śledziona może powię
 9. szkoda. Rzecz w tym, że obraz takich wybroczyn może być wskazówką. Zobaczymy wyniki
 10. Niezależnie od finansów - kciuki obowiązkowe. Te wybroczyny mnie niepokoją. Czy możesz wkleić zdjęcia wyników i tych wybroczyn? Może z czymś się skojarzą? Forum dyskusyjne ma to do siebie, że można wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami i czasem z tego coś mądrego wynika.
 11. Lekarze nie podają przypuszczalnej przyczyny takiego nagłego załamania zdrowia?
×
×
 • Create New...