Jump to content
Dogomania

róża35

Members
 • Posts

  1811
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Śląsk

Recent Profile Visitors

2172 profile views

róża35's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

54

Reputation

 1. Dunia od dziś ze względu na stan zdrowia "przeszła" na karmę weterynaryjną-hepatic,kochana sunia.
 2. Około tydzień temu,Dunia miała usuwany kamień nazębny i okazało się ,że pod tym kamieniem dużo ząbków się "rusza",więc usunięto dziewięć ząbków w tym dwa kły,przed zabiegiem miała badaną krew i teraz ma podawany lek na wątrobę,ale jak zapewnia lekarz na razie nie potrzeba karmić ją karmą weterynaryjną. Dunia to kochana sunia,w tamtym roku pożegnaliśmy czarną kicię Rózię,wszystkie wyniki z badań krwi miała znakomite choć liczyła już 16 lat,lecz nie chciała jeść,bo jak mówił lekarz , organizm zaczął tak funkcjonować więc musiałam podjąć tę smutną decyzję. Od listopada 2019 roku zamieszkała z nami kicia Gaja ze schroniska również czarna-wielki łasuch. Z Dunią mieszka dalej kotka Mika -biało-czarna ,już13-letnia,znajdka i Edmur"wspaniały",też kot ze schroniska-burasek,już niemłody ,miał w kwietniu czyszczone i usuwane zęby,teraz ma chorą wątrobę stracił apetyt,je karmę weterynaryjną,ale ma słaby apetyt.... Tak się rozpisałam,ale dawno mnie tu nie było,tak więc Dunia na chwilę obecną dzieli legowiska z trzema kotami ...
 3. Smutne,biedne zwierzęta,tyle cierpienia.....dobrze,że przyszła w końcu dla nich pomoc.....
 4. Czy jest możliwość uszycia trochę mniejszej wymiarowo maseczki dla dziecka(7lat)?
 5. Alvenko,pomyłka zamiast nr55 ,zaznacz 58,bo ten chciałam kupić(krem):),oczywiście zmieni się kwota do zapłacenia,więc proszę o ostateczną informację:)
 6. Poproszę za wyw. nr 26,39,41,55 oraz nr 62-20 sztuk.
 7. Pomyłka,Elik zamiast 164,miałam napisać 184,więc 164 proszę skasuj,a zaznacz 184:)
 8. Nie umknęło ,ta informacja była do wszystkich,był podany nr konta,ale nie ile mam zapłacić,poza tym nie miałam innych informacji ,że nie odpowiedziałam na tę wiadomość ,zaszło nieporozumienie ,ale już się wyjaśniło:)reszta w prywatnej wiadomości:)
 9. Ja jeszcze nie dostałam informacji,ile i na jakie konto mam wpłacić pieniążki...
×
×
 • Create New...