-
Posts
20356 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
mari23 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
W Przebieczanach koło Wieliczki pani Agnieszka Błach prowadzi hotel, była tam dogomaniacka Ksenia, a wcześniej Kajtek i Dino (ależ to stara historia) https://hoteldlapsowjarsa.pl -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
To prawda, moja mama "od zawsze" karmiła zwierzaki i te "domowe" wiejskie bezdomniaki i dzikie (mieszkałam pod lasem ;)). Kiedy teraz troskliwym głosem pyta jak daję sobie radę z tyloma starymi pieskami i prosi, żebym kolejnych nie brała i odpoczęła..... ze śmiechem jej odpowiadam, że to jej wina, bo taki mi przykład dała Planowałam pomóc jakiejś biedzie z Zamościa lub z innego "trudnego" miejsca, przygotowałam miejsce w budynku gospodarczym (wkład kominkowy nawet już upatrzyłam), niestety nowy dach mi w czwartek zerwało z tego budynku, czekają mnie nie lada wydatki, bo ubezpieczony był tylko budynek mieszkalny -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
mari23 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Nie wygląda na zmartwionego efektami wycieczki prześliczny ! -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
mari23 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Ja też sie przyłączę do finansowej pomocy, jeszcze nie wiem ile dam radę, ale na pewno i na mnie możecie liczyć -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
mari23 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
To spojrzenie łamie serce gdybym nie miała problemów zdrowotnych i sporej gromadki psich staruszków, dałabym mu BDT, patrzę na niego i ryczę -
Czyli wynik 2 : 1 ..... jednak na plusie... choć bardzo żal koteczki Czy będąc w schronisku miałaś chwilkę (i siłę) by spojrzeć na te "nasze" biedaki ?
-
ktoś śmie czegoś od nich wymagać....a przecież szczeniaczek im się należy, bo oni chcą łaskawie adoptować, nie kupić.... dzwonią, bo myślą, że (co się bardzo często zdarza) ktoś rozdaje pierwszemu lepszemu chętnemu szczeniaki, bo mu suka uciekła w czasie cieczki, więc "w dobre ręce" czyli w jakiekolwiek chętne łapska odda, byle się "pozbyć kłopotu" dużo niestety jest takich ogłoszeń i takich ludzi tu jest inaczej, więc rozczarowani, że jakieś warunki spełnić trzeba....myślę, że nie ma czego żałować, dobry domek procedur się nie boi i zadzwoni na pewno :)
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
mari23 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
i ode mnie :) Bardzo Makuś wypiękniał, jest śliczny! -
Ależ radosny dzisiaj dzień!!! szczęścia, zwierzaki kochane na nowej drodze życia, niech już tylko dobrze Wam będzie!
-
może za bardzo w trawę patrzyłaś, na pieski ja tak mam...