Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20356
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Ja też oprócz tej jednorazowej wpłaty zadeklaruję stałą na Skarpetę im. Feniksa Tylko "START" jakoś sie opóźnia :(
  2. Dostałam dziś promocję, więc odnowiłam promowanie ogłoszenia Boryska, do 30.10. ma MAXI promowane ogłoszenie. Dobrze, że on nie wie, bo by się na mnie zdenerwował, on u Jaagi szczęśliwy, a ja mu jakieś ogłoszenia promuję ;) ;) przecież on się nigdzie nie wybiera ;)
  3. oczywiście ;) tylko na mnie jedyną tu mówią (za plecami;)) "pop........na na punkcie psów" ;) ;) i jeszcze jest niejaka Pani Ula - "pop......na na punkcie kotów" :) uzupełniamy się :) Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i życzliwość :) Jednak koleżanka psychiatra ma inne zdanie - na widok mojej nowej firanki w piękne pieski powiedziała ze śmiechem: "ty nie jesteś normalna" :) :) mężczyźni zazwyczaj niewiele rozumieją, nieliczne wyjątki tylko potwierdzają regułę ;)
  4. "gdzie dwóch albo trzech zgodnie o coś prosić będzie"...... no inaczej być nie może: teraz Runo !!!!!!
  5. maluszek????? ;) ;) tylko na rączki takiego malucha brać ;) cudny! A Promyś tutaj prawie spaniel ;) śliczny! <3
  6. cytuję starsze posty, bo to one poruszyły wiele osób i akcja pomocy miała ruszyć... może znów poruszą dobre serca...
  7. To prawda, śliczny jest, najbardziej widać to na spacerach, kiedy lśniąca sierść faluje delikatnie :) Próbowałam różnych imion, zareagował na "Nero", a że to w języku włoskim oznacza "czarny", niech będzie Neruś. Co do głosiku, a raczej pisku wcale nie tenorowego, to wybieram się do mojej wetki, żeby mu jednak do gardła zajrzała, gdyż na spacerach lekki nacisk obroży na szyję wywołuje u niego chrząkanie i kaszel. Jutro zdejmowanie szwów i szczepienie, gotów do adopcji w 100 procentach. Ogłaszam go na Fb i OLX, efektu na razie nie ma :( https://www.olx.pl/d/oferta/sliczny-ulozony-mlody-piesek-do-adopcji-CID103-IDJS0jz.html
  8. Jeżynka ma jechać do Szafirki, może razem by się zabrały... Jestem tak zdesperowana i zrozpaczona, ze po nocach nie śpię :( Była tu ostatnio inicjatywa, żeby pomóc "piątce", z której są tu zdjęcia tylko wychudzonego "prawie-Borysa" i "agresora", który od etapu wciskania się w siatkę i odpędzania konkurencji tkwi zrezygnowany i apatyczny pośród tych, którzy jeszcze nadziei nie stracili....a pręgus? a "sfilcowany" rudy? i te nowe, z rozpaczą w oczach :( :( :( W pojedynkę żadna z nas pomóc nie może, ale jest nas tu niemało.....jeśli nie my, to NIKT im nie pomoże :( :(
  9. Myślę, że ma to związek z "hodowcami" ogłaszającymi psy "do adopcji". Ostatnio znajomy pojechał po szczeniaka ON z ogłoszenia "oddam w dobre ręce", na miejscu okazało się, że szczenięta ze stodoły są po 1.000,- zł/szt. Może kategoria "psy ze schronisk" ma ulgę" ? ech..... z każdej strony jakiś problem :( :( Edit: Przed chwilą weszłam na OLX, a tam - promocja!!! Wyróżniłam ogłoszenie Runo i pozostałe, w promocji 8,91/szt :) :) czyli bez zmian koszt MAXI promowania. Wyróżniony MAXI Runo : https://www.olx.pl/d/oferta/wspanialy-pies-sliczny-runo-wyjatkowa-okazja-CID103-IDJBWsP.html
  10. ;) tak różne zawody, a problem ten sam: " końcówka września to w mojej pracy ogrom zajęcia i zawalenie obowiązkami."
  11. No właśnie tego pojąć nie mogę! :( :( Tylko czemu aż tak długim ????? Takie cudo kochane !!! To już jakiś mega-superowy domek być musi !!! Podmieniam zdjęcia i czekam na promocję wyróżnienia, bo własnie się zakończyło.
  12. Lepiej tego ująć się nie da :)
  13. "Coś" się zaczynało.... i stanęło w miejscu :( :( a tu jesień przyszła i zima wielkimi krokami nadchodzi. To już pół roku, jak odszedł Feniks(*), dla którego pomoc była spóźniona... poruszył wiele serc i wiele psów zostało uratowanych.... mam ogromną nadzieję, że będzie "ciąg dalszy", że nie trzeba "w imieniu Feniksa" wysyłać zaproszeń na ten wątek...
  14. Opowiadam, pokazuję zdjęcia, rozsyłam mms-y komu się da, w odpowiedzi słyszę słowa współczucia dla psów i oburzenie, na bezdusznych oddających, lub porzucających psy, z których winy biedaki do schroniska trafiły.... to ma być objaw "dobrego serca" adresata... powoli weryfikuję znajomych.... chyba wkrótce przestanę ich mieć..... :( wychodzi na to, że głupia, naiwna jestem jak.... "niewiemco" :(
  15. Czyżbyś w księgowości pracowała? ;) Koniec kwartału...ech :( :( I ja się chętnie włączę do akcji ogłaszania.
  16. W poniedziałek leżałam chora, ale cały czas myślałam o tym, że to już pół roku.... uwierzyć trudno, mnie wciąż czasem się wydaje, że czeka w kuchni... Na wątku zamojskim dramat, jak nie będzie "pospolitego ruszenia", to niektóre z psiaków wiosny, a może i Bożego Narodzenia nie doczekają.... pomóżmy choć kilku !!!!!
  17. Tak, bardzo dzielny maluszek :) do tego słodki i rozczulający, taki okruszek dom szybko znajdzie, tylko najpierw musi pokonać swoje lęki, poznać świat od tej dobrej strony :) Mój Bezik nie robi niestety takich postępów, ale on ma za sobą wiele lat traumy :(
  18. Suvi ma swój "azyl" i swoje szczęście, jakiego wcześniej nigdy nie miała. "Trudny czas" i ja mam ostatnio, chyba ogólnie ciężkie czasy nadchodzą :(
  19. Ano on ci to jest !!!! <3 Łapska mu urosły, pani mówi, że tymczasowe imię Łobuz zostaje, bo pasuje idealnie :) łobuziak, ale bardzo kochany, cała rodzina oszalała na jego punkcie.... i dobrze! :) A to słodziak, który ani na sekundę łobuzem nie jest, choć młody. Śliczny i grzeczny.... dzisiaj na olx miałam pytanie, czy wciąż szuka domu, oby to był TEN domek, bo cudowna psina z niego, jeszcze trochę posiedzi i nie oddam....
  20. Ibisku..... tak smutno, że trudno słowa znaleźć :( :( :(
  21. Mogę tylko powtórzyć, bo dokładnie tak samo myślę. Zobaczyłam ten ogrom psiego cierpienia i nie wiem, jakich słów użyć, nie wiem....muszę się najpierw wypłakać, bo myśleć nie sposób :( :( jedno wiem - MUSIMY jakoś pomóc choć tym najbardziej cierpiącym, musimy! Jak ? Nie wiem, może jak się wypłaczę, mózg zacznie myśleć...
  22. To jest dokładnie to, co pomyślałam patrząc na rozczulające zdjęcia. We mnie budzi się ogromna chęć przytulenia jej, kiedy na nią patrzę, jest taka "chwytająca za serce", że oby tylko jakiś wrażliwy człowiek na ogłoszenie trafił - nie oprze się.
×
×
  • Create New...