-
Posts
20356 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
mari23 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Dostałam dziś promocję, więc odnowiłam promowanie ogłoszenia Boryska, do 30.10. ma MAXI promowane ogłoszenie. Dobrze, że on nie wie, bo by się na mnie zdenerwował, on u Jaagi szczęśliwy, a ja mu jakieś ogłoszenia promuję ;) ;) przecież on się nigdzie nie wybiera ;) -
oczywiście ;) tylko na mnie jedyną tu mówią (za plecami;)) "pop........na na punkcie psów" ;) ;) i jeszcze jest niejaka Pani Ula - "pop......na na punkcie kotów" :) uzupełniamy się :) Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i życzliwość :) Jednak koleżanka psychiatra ma inne zdanie - na widok mojej nowej firanki w piękne pieski powiedziała ze śmiechem: "ty nie jesteś normalna" :) :) mężczyźni zazwyczaj niewiele rozumieją, nieliczne wyjątki tylko potwierdzają regułę ;)
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
To prawda, śliczny jest, najbardziej widać to na spacerach, kiedy lśniąca sierść faluje delikatnie :) Próbowałam różnych imion, zareagował na "Nero", a że to w języku włoskim oznacza "czarny", niech będzie Neruś. Co do głosiku, a raczej pisku wcale nie tenorowego, to wybieram się do mojej wetki, żeby mu jednak do gardła zajrzała, gdyż na spacerach lekki nacisk obroży na szyję wywołuje u niego chrząkanie i kaszel. Jutro zdejmowanie szwów i szczepienie, gotów do adopcji w 100 procentach. Ogłaszam go na Fb i OLX, efektu na razie nie ma :( https://www.olx.pl/d/oferta/sliczny-ulozony-mlody-piesek-do-adopcji-CID103-IDJS0jz.html -
Jeżynka ma jechać do Szafirki, może razem by się zabrały... Jestem tak zdesperowana i zrozpaczona, ze po nocach nie śpię :( Była tu ostatnio inicjatywa, żeby pomóc "piątce", z której są tu zdjęcia tylko wychudzonego "prawie-Borysa" i "agresora", który od etapu wciskania się w siatkę i odpędzania konkurencji tkwi zrezygnowany i apatyczny pośród tych, którzy jeszcze nadziei nie stracili....a pręgus? a "sfilcowany" rudy? i te nowe, z rozpaczą w oczach :( :( :( W pojedynkę żadna z nas pomóc nie może, ale jest nas tu niemało.....jeśli nie my, to NIKT im nie pomoże :( :(
-
Myślę, że ma to związek z "hodowcami" ogłaszającymi psy "do adopcji". Ostatnio znajomy pojechał po szczeniaka ON z ogłoszenia "oddam w dobre ręce", na miejscu okazało się, że szczenięta ze stodoły są po 1.000,- zł/szt. Może kategoria "psy ze schronisk" ma ulgę" ? ech..... z każdej strony jakiś problem :( :( Edit: Przed chwilą weszłam na OLX, a tam - promocja!!! Wyróżniłam ogłoszenie Runo i pozostałe, w promocji 8,91/szt :) :) czyli bez zmian koszt MAXI promowania. Wyróżniony MAXI Runo : https://www.olx.pl/d/oferta/wspanialy-pies-sliczny-runo-wyjatkowa-okazja-CID103-IDJBWsP.html
-
Lepiej tego ująć się nie da :)
-
"Coś" się zaczynało.... i stanęło w miejscu :( :( a tu jesień przyszła i zima wielkimi krokami nadchodzi. To już pół roku, jak odszedł Feniks(*), dla którego pomoc była spóźniona... poruszył wiele serc i wiele psów zostało uratowanych.... mam ogromną nadzieję, że będzie "ciąg dalszy", że nie trzeba "w imieniu Feniksa" wysyłać zaproszeń na ten wątek...
-
Opowiadam, pokazuję zdjęcia, rozsyłam mms-y komu się da, w odpowiedzi słyszę słowa współczucia dla psów i oburzenie, na bezdusznych oddających, lub porzucających psy, z których winy biedaki do schroniska trafiły.... to ma być objaw "dobrego serca" adresata... powoli weryfikuję znajomych.... chyba wkrótce przestanę ich mieć..... :( wychodzi na to, że głupia, naiwna jestem jak.... "niewiemco" :(
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
mari23 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
W poniedziałek leżałam chora, ale cały czas myślałam o tym, że to już pół roku.... uwierzyć trudno, mnie wciąż czasem się wydaje, że czeka w kuchni... Na wątku zamojskim dramat, jak nie będzie "pospolitego ruszenia", to niektóre z psiaków wiosny, a może i Bożego Narodzenia nie doczekają.... pomóżmy choć kilku !!!!! -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Ano on ci to jest !!!! <3 Łapska mu urosły, pani mówi, że tymczasowe imię Łobuz zostaje, bo pasuje idealnie :) łobuziak, ale bardzo kochany, cała rodzina oszalała na jego punkcie.... i dobrze! :) A to słodziak, który ani na sekundę łobuzem nie jest, choć młody. Śliczny i grzeczny.... dzisiaj na olx miałam pytanie, czy wciąż szuka domu, oby to był TEN domek, bo cudowna psina z niego, jeszcze trochę posiedzi i nie oddam.... -
Ibisku..... tak smutno, że trudno słowa znaleźć :( :( :(
-
Mogę tylko powtórzyć, bo dokładnie tak samo myślę. Zobaczyłam ten ogrom psiego cierpienia i nie wiem, jakich słów użyć, nie wiem....muszę się najpierw wypłakać, bo myśleć nie sposób :( :( jedno wiem - MUSIMY jakoś pomóc choć tym najbardziej cierpiącym, musimy! Jak ? Nie wiem, może jak się wypłaczę, mózg zacznie myśleć...