Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20356
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Aśka7 jest z okolic Łodzi, ma wieźć sunie z Zamościa, może "po drodze" ( wracając) jakoś by się dało połączyć transport, gdyby innej opcji nie było
  2. W Przebieczanach koło Wieliczki pani Agnieszka Błach prowadzi hotel, była tam dogomaniacka Ksenia, a wcześniej Kajtek i Dino (ależ to stara historia) https://hoteldlapsowjarsa.pl
  3. To prawda, moja mama "od zawsze" karmiła zwierzaki i te "domowe" wiejskie bezdomniaki i dzikie (mieszkałam pod lasem ;)). Kiedy teraz troskliwym głosem pyta jak daję sobie radę z tyloma starymi pieskami i prosi, żebym kolejnych nie brała i odpoczęła..... ze śmiechem jej odpowiadam, że to jej wina, bo taki mi przykład dała Planowałam pomóc jakiejś biedzie z Zamościa lub z innego "trudnego" miejsca, przygotowałam miejsce w budynku gospodarczym (wkład kominkowy nawet już upatrzyłam), niestety nowy dach mi w czwartek zerwało z tego budynku, czekają mnie nie lada wydatki, bo ubezpieczony był tylko budynek mieszkalny
  4. Biedna,musiało ją wiele złego już przed schroniskiem spotkać Pomogę na pewno, ale stałej już kolejnej nie dam rady, nowy dach mi w czwartek zerwało z budynku gospodarczego, czekają mnie nie lada wydatki, bo ubezpieczony był tylko budynek mieszkalny
  5. Jaki on szybki! Na zdjęciach "rozmazany" najczęściej :) w dobrej kondycji Promyczek jest i kudełków coraz więcej :)
  6. niestety, często chcą psa tacy, którzy mieć go nie powinni dobrze, że Lumi na dom czeka u Wiosny.... właściwie my czekamy, bo ona już zapewne uważa dom u Wiosenki za swój
  7. Niewielka ilość na pewno ani człowiekowi, ani psu nie zaszkodzi, a czasem warto "nagiąć" dietę dla drobnej przyjemności i radości psiaka....i opiekuna
  8. on u mnie ma od dawna na Wrocław, promowane, w piątek czyściłam statystyki https://www.olx.pl/d/oferta/wspanialy-pies-sliczny-runo-wyjatkowa-okazja-CID103-IDJBWsP.html
  9. Nie wygląda na zmartwionego efektami wycieczki prześliczny !
  10. Ja też sie przyłączę do finansowej pomocy, jeszcze nie wiem ile dam radę, ale na pewno i na mnie możecie liczyć
  11. To spojrzenie łamie serce gdybym nie miała problemów zdrowotnych i sporej gromadki psich staruszków, dałabym mu BDT, patrzę na niego i ryczę
  12. Łapy rzeczywiście długaśne :) śliczna jest i rzeczywiście trochę z owczarka jakby miała, tylko drobniejsza, ale przypomina Baja, który jest u Maćka :)
  13. Czyli wynik 2 : 1 ..... jednak na plusie... choć bardzo żal koteczki Czy będąc w schronisku miałaś chwilkę (i siłę) by spojrzeć na te "nasze" biedaki ?
  14. ktoś śmie czegoś od nich wymagać....a przecież szczeniaczek im się należy, bo oni chcą łaskawie adoptować, nie kupić.... dzwonią, bo myślą, że (co się bardzo często zdarza) ktoś rozdaje pierwszemu lepszemu chętnemu szczeniaki, bo mu suka uciekła w czasie cieczki, więc "w dobre ręce" czyli w jakiekolwiek chętne łapska odda, byle się "pozbyć kłopotu" dużo niestety jest takich ogłoszeń i takich ludzi tu jest inaczej, więc rozczarowani, że jakieś warunki spełnić trzeba....myślę, że nie ma czego żałować, dobry domek procedur się nie boi i zadzwoni na pewno :)
  15. A my bardzo się cieszymy, że jesteś..... zdradź nam, skąd wytrzasnęłaś tego zielonego przystojniaka
  16. ja tez mogę czasem przegapić, proszę o "wezwanie do zapłaty"
  17. Codziennie z nadzieją tu zaglądam... z nadzieją na wiadomość, że TEN domek wreszcie odnalazł wspaniałego, cudownego psa o imieniu Runo.
  18. Ależ radosny dzisiaj dzień!!! szczęścia, zwierzaki kochane na nowej drodze życia, niech już tylko dobrze Wam będzie!
  19. może za bardzo w trawę patrzyłaś, na pieski ja tak mam...
×
×
  • Create New...