-
Posts
20355 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Zaglądam do Ibiska, piękne jesienne fotki
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
mari23 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
ech..... ja też myślałam, że nic mnie już nie zdziwi..... "adopcja" zza kierownicy..... może na cmentarz zmierzał jak większość w tych dniach... oby tam nie dotarł poprzez przydrożne drzewo -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
mari23 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
pogoda dzisiaj piękna była, psiaczki wyległy na podwórko Kubuś rozdawał uśmiechy Milus postanowił się poopalać, ale jego osobista pielęgniarka Tinusia uznała, że najpierw oczka trzeba umyć rano byłam na cmentarzu, a słoneczne popołudnie przepłakałam w ogrodzie... -
Babuleńka ze schronu po operacji guzów pojedzie do kikou
mari23 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Inaczej być nie może ona jest taka kochana i rozczulająca, że nawet sobie wyobrazić nie potrafię owego "pokąsania techniczki" musiała kobieta ewidentnie "zasłużyć" -
Samych cudownych, szczęśliwych poranków i wieczorów !!!! Niech dobro powróci do Was po tysiąckroć !!! Tak bardzo się cieszę, że nie potrafię tego wyrazić....bo marzenie żeby tak się stało od dawna tkwiło na dnie serca, tylko bałam się głośno wypowiedzieć, żeby nie zapeszyć....
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
mari23 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Szczęściarz kotek trafił do wspaniałego miejsca to i szybciutko odzyskuje siły. Zdrowia zwierzakom i wszystkiego, co najlepsze ich wspaniałym Opiekunom życzę ! -
Maarit to cudowna, kochana istota Ciągle tu zaglądam i nacieszyć się nie mogę Bonusowym szczęściem...wciąż mam przed oczami jego bezradność i rezygnację, gdy leżał na środku boksu pełnego psów.... tak bardzo Wam dziekuję za ratunek dla niego! Postaram się wesprzeć i ja Bonusowe finanse :)
- 1565 replies
-
- 2
-
-
nawet takie cudne maleństwa w schronisku ????? Jak on zimę przeżyje? To nie ten sam pies, który tak niedawno skakał na siatkę za wszelką cenę próbując zwrócić na siebie uwagę.... teraz mizerny i zrezygnowany .... chciałam wziąć jego i Pręguska na BDT, ale niestety życie napisało inny scenariusz, zostały mi tylko łzy
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
mari23 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
na tym wątku są pierwsze deklaracje dla najbardziej potrzebujących psich staruszków z Zamościa -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Przy młodziutkiej "pielęgniarce" Tinusi wszystkie młodnieją :) Oczka im wylizuje, do zabawy zaprasza, nie pozwala spać cały dzień dziadeczkom Czuje się tak, jak wygląda czyli dziarsko i młodo, jak na swój wiek oczywiście. Staram się po tym "kręgosłupowym incydencie" znosić go po schodach, choć on zdecydowanie woli samodzielność Prawie nie kaszle, sporadycznie tylko. Ma zwyczaj kłaść się w miejscu, gdzie najczęściej przechodzę (w przejściu pomiędzy meblami a zlewozmywakiem lub na samym środeczku kuchni! ;)) muszę uważać, bo mój kręgosłup od Kubuniowego nie lepszy, więc upadek mógłby źle się skończyć, a naprawdę trzeba uważać, żeby Kubunia nie nadepnąć. Często go biorę na ręce i zanoszę na posłanko, ale rzadko tam zostaje obaj z Milusiem są zazdrośni o pieszczoty, jak głaskam Kubunia i coś mówię, Miluś natychmiast zmierza w te stronę, zadziera główkę i nasłuchuje, ma coraz większe problemy z orientacją, ale słuch ma znakomity Kubuś z kolei zerka leżąc na środku - głaskają Milusia? Start! Ja też chcę! Kochane zamojszczaki moje dwa, oni najstarsi z całego towarzystwa. -
Tuptuś umarł 25.09.22. Mały, stary, ślepy, porzucony Tuptuś w BDT.
mari23 replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
Bo to fajny piesio jest! śliczne fotki, cieszą oczy i serce :) -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
mari23 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Mocno zaciśnięte !