Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Zaglądam do Ibiska, piękne jesienne fotki
  2. przynajmniej szczery człowiek, nie "kombinator" jak wielu dzwoniących / piszących na OLX
  3. ech..... ja też myślałam, że nic mnie już nie zdziwi..... "adopcja" zza kierownicy..... może na cmentarz zmierzał jak większość w tych dniach... oby tam nie dotarł poprzez przydrożne drzewo
  4. Nie jesteś sama, każda z nas "zadeklarowana po kokardki", ale przecież pomóc trzeba.... śliczna sunieczka, żadne z dzieci do mamusi niepodobne... poproszę nr konta
  5. pogoda dzisiaj piękna była, psiaczki wyległy na podwórko Kubuś rozdawał uśmiechy Milus postanowił się poopalać, ale jego osobista pielęgniarka Tinusia uznała, że najpierw oczka trzeba umyć rano byłam na cmentarzu, a słoneczne popołudnie przepłakałam w ogrodzie...
  6. Ktoś na jednym z wątków napisał, że skoro domku tak długo nie ma, to znaczy, że "szczęście jest wielkie i lezie powoli".... oby!!! Czasu już sporo minęło, więc może to szczęście już całkiem niedaleko....
  7. Inaczej być nie może ona jest taka kochana i rozczulająca, że nawet sobie wyobrazić nie potrafię owego "pokąsania techniczki" musiała kobieta ewidentnie "zasłużyć"
  8. Też tak pomyślałam i oby tak właśnie było... Miłeczku...
  9. Samych cudownych, szczęśliwych poranków i wieczorów !!!! Niech dobro powróci do Was po tysiąckroć !!! Tak bardzo się cieszę, że nie potrafię tego wyrazić....bo marzenie żeby tak się stało od dawna tkwiło na dnie serca, tylko bałam się głośno wypowiedzieć, żeby nie zapeszyć....
  10. widocznie TEN domek jeszcze Andzi nie odnalazł.... oby wreszcie trafił na tą cudną sunieczkę wspaniały, najlepszy domek !!!!
  11. Szczęściarz kotek trafił do wspaniałego miejsca to i szybciutko odzyskuje siły. Zdrowia zwierzakom i wszystkiego, co najlepsze ich wspaniałym Opiekunom życzę !
  12. Maarit to cudowna, kochana istota Ciągle tu zaglądam i nacieszyć się nie mogę Bonusowym szczęściem...wciąż mam przed oczami jego bezradność i rezygnację, gdy leżał na środku boksu pełnego psów.... tak bardzo Wam dziekuję za ratunek dla niego! Postaram się wesprzeć i ja Bonusowe finanse :)
  13. Myślę, że warto, on chwyta za serce bardzo.... może nie tylko grosik, ale i sponsor... albo i domek cudowny dla słodkiego kociaczka się znajdzie.
  14. Ja też podmienię w ogłoszeniu, śliczne zdjęcia Ładnemu we wszystkim ładnie :)
  15. nawet takie cudne maleństwa w schronisku ????? Jak on zimę przeżyje? To nie ten sam pies, który tak niedawno skakał na siatkę za wszelką cenę próbując zwrócić na siebie uwagę.... teraz mizerny i zrezygnowany .... chciałam wziąć jego i Pręguska na BDT, ale niestety życie napisało inny scenariusz, zostały mi tylko łzy
  16. Jeśli byłaby możliwość wizyty przed- i poadopcyjnej to czemu nie.... choć odległość jednak budzi niepokój
  17. serce się rozrywa, a ja z żalu i bezsilności tylko płakać mogę :(po cichu marzyłam, że uda mi się wziąć na BDT jego i jeszcze jakiegoś biedaka, ale po ostatniej wichurze niestety dramat
  18. Przy młodziutkiej "pielęgniarce" Tinusi wszystkie młodnieją :) Oczka im wylizuje, do zabawy zaprasza, nie pozwala spać cały dzień dziadeczkom Czuje się tak, jak wygląda czyli dziarsko i młodo, jak na swój wiek oczywiście. Staram się po tym "kręgosłupowym incydencie" znosić go po schodach, choć on zdecydowanie woli samodzielność Prawie nie kaszle, sporadycznie tylko. Ma zwyczaj kłaść się w miejscu, gdzie najczęściej przechodzę (w przejściu pomiędzy meblami a zlewozmywakiem lub na samym środeczku kuchni! ;)) muszę uważać, bo mój kręgosłup od Kubuniowego nie lepszy, więc upadek mógłby źle się skończyć, a naprawdę trzeba uważać, żeby Kubunia nie nadepnąć. Często go biorę na ręce i zanoszę na posłanko, ale rzadko tam zostaje obaj z Milusiem są zazdrośni o pieszczoty, jak głaskam Kubunia i coś mówię, Miluś natychmiast zmierza w te stronę, zadziera główkę i nasłuchuje, ma coraz większe problemy z orientacją, ale słuch ma znakomity Kubuś z kolei zerka leżąc na środku - głaskają Milusia? Start! Ja też chcę! Kochane zamojszczaki moje dwa, oni najstarsi z całego towarzystwa.
  19. Bo to fajny piesio jest! śliczne fotki, cieszą oczy i serce :)
  20. od rana o tym myślę i co chwilę tu zaglądam, choć w pracy jestem.... żołądek mam ściśnięty, aż boli. Niech to będzie dobry dzień dla suni - początek nowego życia ! Dołożę się do diagnostyki.
×
×
  • Create New...