-
Posts
20348 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
mari23 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
dobre pytanie :) Odi grzecznie schodzi i zostaje na posłanku, ale rano budzę się u jego boku i przyznam się - poranek jest radośniejszy, niż wieczór :) chciałabym ogłaszać Odisia, ale na jakie miasto? edit: podmieniłam ogłoszenie po Buni, jest promowane do jutra, na Zieloną Górę. https://www.olx.pl/d/oferta/karo-przyjaciel-ktory-poprawi-ci-humor-w-kazdej-sytuacji-CID103-IDP2lEl.html?bs=olx_pro_listing -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Borysek [*] do mnie wrócił chyba nie tylko w urnie..... tęcza pojawiła się 3 godziny po dostarczeniu urny... zbieram się, ale powoli mi to idzie -
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
mari23 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
przesłodka podobnie jak Borys - skradła moje serce dobrze, że nie mam miejsca dla świnki... Jak Babuć na niego patrzy uważnie - właśnie jak pilna uczennica na nauczyciela :) :) -
i lato już sie zaczyna.... czas szybko płynie, a w sercu wciąż te same tęsknoty, wspomnienia...
-
Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(
mari23 replied to ewu's topic in Psy do adopcji
moje też jakieś śpiące..... taki dzień chyba..... a ja, żeby nie zasnąć w pracy - zaglądam na dogo -
tak, wzruszające bardzo i pełne miłości i te zdjęcia, filmy..... cudowna psio-ludzka Rodzina
-
Tuptuś umarł 25.09.22. Mały, stary, ślepy, porzucony Tuptuś w BDT.
mari23 replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
na śniadanko i tablety :) cieszy taki widok.... i fakt, że łobuzuje też cieszy u mnie jak któryś staruszek zbyt "grzeczny", to sie martwię -
Prześliczna teriereczka dziad niech się sam na ten łańcuch przypnie
-
Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?
mari23 replied to elik's topic in Już w nowym domu
też tak myślę niektórzy uważają, że robią wielką łaskę adoptując bezdomnego psa.... nie wiedzą, że to dla nich "łaska" i wielki zaszczyt być kochanym przez takiego biedaka.... nie wiedzą, co stracili ale najpewniej nie wiedzą, co to miłość na 4 łapach -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
mari23 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
ze słoneczkiem mam identycznie, jak Makary..... :)