Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20348
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. dobre pytanie :) Odi grzecznie schodzi i zostaje na posłanku, ale rano budzę się u jego boku i przyznam się - poranek jest radośniejszy, niż wieczór :) chciałabym ogłaszać Odisia, ale na jakie miasto? edit: podmieniłam ogłoszenie po Buni, jest promowane do jutra, na Zieloną Górę. https://www.olx.pl/d/oferta/karo-przyjaciel-ktory-poprawi-ci-humor-w-kazdej-sytuacji-CID103-IDP2lEl.html?bs=olx_pro_listing
  2. Borysek [*] do mnie wrócił chyba nie tylko w urnie..... tęcza pojawiła się 3 godziny po dostarczeniu urny... zbieram się, ale powoli mi to idzie
  3. przesłodka podobnie jak Borys - skradła moje serce dobrze, że nie mam miejsca dla świnki... Jak Babuć na niego patrzy uważnie - właśnie jak pilna uczennica na nauczyciela :) :)
  4. i lato już sie zaczyna.... czas szybko płynie, a w sercu wciąż te same tęsknoty, wspomnienia...
  5. moje też jakieś śpiące..... taki dzień chyba..... a ja, żeby nie zasnąć w pracy - zaglądam na dogo
  6. cudowne, wspaniałe wieści i też sie zastanawiam, czy jest sens ogłaszać Shilunię
  7. tak, wzruszające bardzo i pełne miłości i te zdjęcia, filmy..... cudowna psio-ludzka Rodzina
  8. na śniadanko i tablety :) cieszy taki widok.... i fakt, że łobuzuje też cieszy u mnie jak któryś staruszek zbyt "grzeczny", to sie martwię
  9. Prześliczna teriereczka dziad niech się sam na ten łańcuch przypnie
  10. nie tylko nie zaszkodzi, ale jak najbardziej potrzebne.... i wcale nie trochę, a dużo :)
  11. oj tak! mega - szczęściarz z niego! będziemy trzymać kciuki za sukcesy :) :)
  12. też tak myślę niektórzy uważają, że robią wielką łaskę adoptując bezdomnego psa.... nie wiedzą, że to dla nich "łaska" i wielki zaszczyt być kochanym przez takiego biedaka.... nie wiedzą, co stracili ale najpewniej nie wiedzą, co to miłość na 4 łapach
  13. mnie też się ta interpretacja bardzo podoba :) mam nadzieję, że i moja wpłata dotrze szybko :)
  14. kciuki zaciskam mocno, mocno!!!!! Wolfik już tak długo czeka, że to musi być TEN domek - najlepszy z najlepszych!!!
  15. będzie z każdym dniem lepiej. Dla niej to ogromna zmiana, jakby dom straciła, bo u Murki tak się przecież czuła - jak w domu. Sporo ostatnio przeszła, najpierw "owdowiała" po stracie przyjaciela Argo (*), potem zmiana "domu"...
  16. zaciskam mocno, mocno kciuki, niech się wreszcie i Wolfikowi poszczęści!!! chętnie się przyłączę do ogłaszania Tusi, jeśli potrzebne jeszcze ogłoszenia, tylko na jakie miasto?
×
×
  • Create New...