Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20354
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. hm..... biznes plan powiadasz...... mam niezły "potencjał biznesowy"! Jest jeszcze zdecydowanie hurtowa ilość psich koop.....
  2. Niezły byłby biznes przez te lata przy tylu psach i ogromnej ilości sprzątanej, a jeszcze więcej wyczesywanej sierści :) :)
  3. Tego jest dość dużo i Odiś nie chce za bardzo jeść, więc mu ze strzykawki do pysia wciskam. Dzięki kochanej maarit mogę wkleić filmik z "akcji sprzątanie", w czym Odiś brał aktywnie udział dyskutując, jak zwykle zresztą (codzienna - jesienna ilość sierści z przedpokoju i kuchni ;)) Wczoraj mieliśmy gościa, koleżanka ze śmiechem uznała, że Odiś to "osioł ze Shreka" nie wiedząc, że od dawna wołam do psa "Osiołku"
  4. A filmik był z "akcji sprzątanie", w czym Odiś brał aktywnie udział dyskutując, jak zwykle zresztą Ilość sierści to codzienna przedpokojowo - kuchenna porcja jesiennego "zrzutu" Wczoraj mieliśmy gościa, koleżanka ze śmiechem uznała, że Odiś to "osioł ze Shreka" nie wiedząc, że od dawna wołam do psa "Osiołku"
  5. u mnie niektóre staruszki tak reagują na deszcz, zawracają na schodach.... ale ze "zawory słabe" to przedpokój sprzątam potem....
  6. cudna Kamuśka - mamuśka Trzymam kciuki za Fadusia :)
  7. Kształtem Miluś "okrąglutki" prawie, jak pączek :) :) Powiedział, że jemu kasa niepotrzebna, a Makaremu bardzo się przyda
  8. Ależ ona mnie o przypominanie prosiła :) To cudowna osoba. Odpisała "Przelew już zrobiony, dziękuję i przepraszam", więc jej napisałam, że to ja dziękuję.
  9. Postaram się coś jeszcze dorzucić do Bonuskowej skarbonki
  10. Makuś ma początku miał zapas finansowy i nie korzystał dotąd z pomocy Skarpety więc jest taka możliwość, a u Makarego nawet bazarkowy "kapitał" szybko stopnieje, bo i karma weterynaryjna, i leki potrzebne.
  11. U mnie jak zwykle podziękowania przeplatają się z prośbami. Chory, niewidomy staruszek Makary nie dość, że ostatnio coraz bardziej chory, to jeszcze i minus wielki ma na koncie.... ratunku! Bardzo proszę o pomoc dla Makarego
  12. Znów wysłałam "przypominajkę" mojej Asi , właśnie dostałam odpowiedź, że przelew poszedł.
  13. A ja kupię i posadzę,....tylko gdzie? żeby tylko fundusze były dla Lolusia
  14. Tak samo reaguje mój "tymczas" Bezik, jest u mnie rok i wciąż się boi "je tyle samo co Inka, a ta jest prawie dwa razy lżejsza i nie tyje" hahahaha :) kobiety często tak mają :)
  15. Odiś mówi: bleeeeeeeeeee nie smakuje mu! Ale cóż, lekarstwa najczęściej smaczne nie są.
  16. Pikuś też wcale nie jest taki chory Całkiem dobre, a tak bardzo się bałam. Wczoraj na chwilę się zapomniałam i wypuściłam z pokoju Odiego w czasie, kiedy Pikuś biegał, na szczęście zanim Odi Pikunia obwąchał udało mi się go za szelki znów "zakwaterować" osobno w pokoju...ufff.... Niestety z pieskami biega albo Pikuś, albo Odi....
  17. Ja dla Agata przeniosłam deklarację z Timusia [*] i nie zmieniłam zlecenia stałego, więc proszę o właściwy nr konta ( bo elik ma ich wiele - tyle, ile psiaków jako skarbnik :))
×
×
  • Create New...