Jump to content
Dogomania

Mały pradziadek Nestor, Nesti za TM :( ale odszedł godnie , dziękuję Wam. Teraz na pomoc czeka stary Lapi po wypadku :(.


Recommended Posts

2 godziny temu, anica napisał:

Mocno zaciskam, za wyniki badań!  dobrze ,że dziadziuś zaczyna jeść!  dla mnie ,również brak apetytu u psa to, zły omen! ...

To chyba ... będzie bazarek kilometrowy mruga.gif

Anico, Ciebie i wszystkich fanów Nestorka, zapraszam na bazarek !

 

Link to comment
Share on other sites

Dziadziulek jest faktycznie zawsze taki powazny jakby zadumany, moze smutny.. Nawet nie ma prawdziwej przyjemności kiedy sie go dotyka jak inne psiaki, raczej spina się. Chociaż wydaje mi się ze mniej niz na poczatku.

Ogolnie czuje się pewniej, nie kuli sie tak, caly czas robi malutkie postępy. Teraz juz swobodnie sam drapie sie do domu i sam wychodzi. Nawet wychodzi siusiać sam. Jakas tam mała kupka mu sie zdarzyla w domu poza tym jest bardzo dzielny, stara sie chlopak. 

Dzisiaj niestety nie zrobilismy badań, musialam trochę dłużej zostać w pracy i nasz termin przepadł. Niestety przebadamy się dopiero po niedzieli. Ale nic niepokojącego,odpukac, sie nie dzieje.

20180706_175930_Film3-1-1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Ladymonia0610 napisał:

20 zl stalej deklaracji .

 

Witaj u dziadulka i dziękuję za oferowaną pomoc dla psiaczka, wprawdzie Nestorek ma już potrzebne deklaracje na hotelik ale zawsze są dodatkowe potrzeby, więc jeśli chciałabyś go wesprzeć to na pewno pieniążki mu się bardzo przydadzą, tylko daj znać czy to ma być deklaracja jednorazowa czy stała.

Przed chwilą, ewu napisał:

Helli wpłaciła na transport Nestora 50 zł.

Dziękuję:)

Bardzo Ci dziękujemy helli.

Przed chwilą, Havanka napisał:

Anico, Ciebie i wszystkich fanów Nestorka, zapraszam na bazarek !

 

Havanko bardzo dziękuję za bazarek.

Przed chwilą, kikou napisał:

Dziadziulek jest faktycznie zawsze taki powazny jakby zadumany, moze smutny.. Nawet nie ma prawdziwej przyjemności kiedy sie go dotyka jak inne psiaki, raczej spina się. Chociaż wydaje mi się ze mniej niz na poczatku.

Ogolnie czuje się pewniej, nie kuli sie tak, caly czas robi malutkie postępy. Teraz juz swobodnie sam drapie sie do domu i sam wychodzi. Nawet wychodzi siusiać sam. Jakas tam mała kupka mu sie zdarzyla w domu poza tym jest bardzo dzielny, stara sie chlopak. 

Dzisiaj niestety nie zrobilismy badań, musialam trochę dłużej zostać w pracy i nasz termin przepadł. Niestety przebadamy się dopiero po niedzieli. Ale nic niepokojącego,odpukac, sie nie dzieje.

20180706_175930_Film3-1-1.jpg

Bardzo biedny dziadeczek z niego, musiał mieć faktycznie strasznie marne życie skoro tak reaguje :(.

A końcówka jego życia miała być taka albo jeszcze gorsza :(.

Dziękuję kikou za wieści o Nestorku i prosimy o jeszcze jakieś jego foteczki, żeby go chociaż na zdjęciach zobaczyć.

A na wizyte u weta i badania poczekamy na przyszły tydzień. Narazie niech się dziadulek przyzwyczaja do dobrego życia i do troskliwego dotyku człowieka. Dużo głasków dla słodziaka.

 

A ciekawa jestem jaki on jest na wielkość - czy on jest taki malutki ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Witaj u dziadulka i dziękuję za oferowaną pomoc dla psiaczka, wprawdzie Nestorek ma już potrzebne deklaracje na hotelik ale zawsze są dodatkowe potrzeby, więc jeśli chciałabyś go wesprzeć to na pewno pieniążki mu się bardzo przydadzą, tylko daj znać czy to ma być deklaracja jednorazowa czy stała.

Bardzo Ci dziękujemy helli.

Havanko bardzo dziękuję za bazarek.

Bardzo biedny dziadeczek z niego, musiał mieć faktycznie strasznie marne życie skoro tak reaguje :(.

A końcówka jego życia miała być taka albo jeszcze gorsza :(.

Dziękuję kikou za wieści o Nestorku i prosimy o jeszcze jakieś jego foteczki, żeby go chociaż na zdjęciach zobaczyć.

A na wizyte u weta i badania poczekamy na przyszły tydzień. Narazie niech się dziadulek przyzwyczaja do dobrego życia i do troskliwego dotyku człowieka. Dużo głasków dla słodziaka.

 

A ciekawa jestem jaki on jest na wielkość - czy on jest taki malutki ?

On jest niziutki ale długi. Średni wg mnie.

Link to comment
Share on other sites

Poranny spacerek, bardzo wczesny ale ... widać Nestorek ciekawy, swojego Nowego świata! /one w swojej zadziwiającej mnie nieustannie mądrości i sile instynku/ on już wie ,że jest bezpieczny! tylko.... co się ,tutaj w ogóle dziejezdziwko.gif

Nestorek taki jamnikowaty jestserduszka.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...