Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

13 godzin temu, maarit napisał:

IMG-20210830-WA0006_resize_7.jpg

IMG-20210830-WA0008_resize_41.jpg

IMG-20210830-WA0007_resize_16.jpg

IMG-20210830-WA0009_resize_60.jpg

IMG-20210830-WA0005_resize_69.jpg

zdjęcia nie oddają nędzy tego biedunia :( :( milion pcheł i kleszczy oraz łupież na skórze, potworny syf w uszach i za długie, "podwinięte" pazurki....zdjęcia po powrocie z gabinetu wet, już obcięte pazury, wyczyszczone i zakropione uszka, wyjęte kleszcze. No i troszeńkę podkarmiony przez 2 dni, bo tylne łapki rozjeżdżały mu się z osłabienia :( nie zna smyczy, za to wie, że jak się zrobi kupkę na podłodze, to trzeba szybko się schować za meblami i nie wyłazić :( :(

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.09.2021 o 20:30, elik napisał:

Śliczna i smutna dziewunia   1279817854_serce8.gif.3d8c36a2ce048cc20549d55c2842a6ec.gif

IMG-20210901-WA0030_resize_18.jpg

 

Smutna była, bo w gabinecie trochę się bała, jest bardzo delikatna. Dzisiaj oficjalnie podpisałam umowę adopcyjną, Dia ma swój wspaniały, kochający domek już formalnie. 

Wieści z domu braciszka, spod Babiej Góry, bardzo cieszą - piesio jest spokojny i grzeczny, bardzo lubi spacery, w domu zachowuje czystość idealnie. Państwo zachwyceni.

Maluszek wciąż jeszcze chudziutki, dzisiaj byłam w gabinecie po karmę dla niego i mówię, że słabo przybiera na wadze. "Pani Marysiu, to nie tak, jak z nami - zjesz ciastko i od razu tyjesz, tu tak to nie działa" ;) ;) uśmiałam się z tej riposty :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nie spodziewałem się, że szczeniak może być w takim stanie 😞 Na szczęście teraz niczego mu nie brakuje, poza kilogramami jak po ciastku😉

Kibicuję też trzeciemu z czarnych trojaczków! Myślę, że spodoba się niejednej osobie 🙂 Bardzo dziwne to ich podobieństwo...

P.S.: Lajki mi się skończyły 😛    

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2021 o 20:47, mari23 napisał:

Smutna była, bo w gabinecie trochę się bała, jest bardzo delikatna. Dzisiaj oficjalnie podpisałam umowę adopcyjną, Dia ma swój wspaniały, kochający domek już formalnie. 

Wieści z domu braciszka, spod Babiej Góry, bardzo cieszą - piesio jest spokojny i grzeczny, bardzo lubi spacery, w domu zachowuje czystość idealnie. Państwo zachwyceni.

Maluszek wciąż jeszcze chudziutki, dzisiaj byłam w gabinecie po karmę dla niego i mówię, że słabo przybiera na wadze. "Pani Marysiu, to nie tak, jak z nami - zjesz ciastko i od razu tyjesz, tu tak to nie działa" ;) ;) uśmiałam się z tej riposty :)

 
Niechaj moc bedzie z Wami Marysienko z calego serca
ze wszystkimi lapunkami z Wami 
 
 
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...