Jump to content
Dogomania

SZCZYL - już szcześliwy w nowym DOMU!!!!!!


Malwi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malwi']przyszła wpłata

05-10-2010 BONI-BOBO - 30,00 PLN - razem 260,00 PLN


cioteczki ... co z kasiorą robimy ?[/QUOTE]

witam

jeśli to nie problem to proszę moje wpłaty przekazać na Balbinkę

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/187082-Balbinka-z-zespo%C5%82em-kushinga-potrzebne-badania-i-VETORYL[/URL]

innych również zachęcam ! :)

Link to comment
Share on other sites

czyli 40 zł na Balbinkę od wujka,

160 do dyspozycji Kapselka

zostaje
05-10-2010 - 30,00 PLN - BONI-BOBO
01-10-2010 - 30,00 PLN - tatankas

________________


a ja cioteczki bardzo proszę o pomoc w spłaceniu długów za transport Kitki ... - bazarek puzzelkowy w moim podpisie :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Ja już rozmawiałam znową panią Szczylka. Jedyne zmartwienie, to kocica domina, ale nasz Szczylasek się wczesze w klimaty i będzie grzeczny. Kocicę na pewno pokocha całym sercem :loveu: Jesteśmy umówieni wstępnie na piątek.[/QUOTE]

Widziałam coś takiego: koty na parapetach a psy na podłodze, a wszystko to razem po miesiącu zalegało podłogę:lol::lol::lol::lol: .Słowo skauta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Trzymałam kciuki,martwiłam się i podziwiałam urodę Szczylka,a teraz -zamierzam golnąć sobie jakieś małe coś!:lol: Oczywiście z radości!!!:multi::multi::multi:

Czy mogę przekazać swoją deklarację na chudziutkiego boksia Tofika???[/QUOTE]

[B]Jostelku Kochany Mój,[/B]
Zapraszam na opijanie, jak Szczylek pojedzie do domku ;););) Ale będzie biba, ho, ho!!!!

Oczywiście że możesz przeznaczyć na chudzinkę Tofika, bardzo dziękujemy, bardzo! Też się zastanawiam nad tym, gdyż teraz Tofik bardzo pieniążków potrzebuje, bo wyszły mu bardzo złe wyniki badań niestety :shake:

Malwi Kochana zdecydowałam, że moja i Andegawenki kaska, czyli 160 zł, pójdzie na szkieletorka boksia Tofika/Saszkę/Barona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Trzymałam kciuki,martwiłam się i podziwiałam urodę Szczylka,a teraz -zamierzam golnąć sobie jakieś małe coś!:lol: Oczywiście z radości!!!:multi::multi::multi:

Czy mogę przekazać swoją deklarację na chudziutkiego boksia Tofika???[/QUOTE]

Dziękujemy w imieniu Tofika:smile:

Dziękuję i Tobie Aluniu:Rose:

:iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Zapraszam na opijanie, jak Szczylek pojedzie do domku ;););) Ale będzie biba, ho, ho!!!!

Oczywiście że możesz przeznaczyć na chudzinkę Tofika, bardzo dziękujemy, bardzo! Też się zastanawiam nad tym, gdyż teraz Tofik bardzo pieniążków potrzebuje, bo wyszły mu bardzo złe wyniki badań niestety :shake:

Malwi Kochana zdecydowałam, że moja i Andegawenki kaska, czyli 160 zł, pójdzie na szkieletorka boksia Tofika/Saszkę/Barona[/QUOTE]

Ja też już zmykam na wątek B/S/T ;)
Ale jak ciocie będziecie opijać nowy domek Szczylka to zajrzę na pewno:evil_lol: Nareszcie Szczylek dostał to, na co czekał...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam! Dzisiaj weszłam na dogo i aż oczy przecieram ze zdumienia:) Tyle lamentów było, a tu taki nieoczekiwany happy end :))) CUDOWNIE, ŻE SZCZYLEK ZNALAZŁ DOMEK! W końcu, młody, śliczny z charrrakterkiem- nie dziwota:) Jak się spojrzy na fotę z tymi oczyskami, no to utonąć w nich można:)

Wracając jednak do kasiorki, wczoraj nie zdążyłam podesłać, bo jak mi zwalili robotę na maila to do późnej nocy siedziałam....No i teraz 35zł mam w nadbudżecie i pytanie komu?? Podeślijcie mi jakiś numer konta kto najbardziej potrzebuje..OGÓLNIE 35PLN ODDAM W DOBRE RĘCE :)

Link to comment
Share on other sites

Emotki co ciekawsze mi nie wchodzą, wiec tak bezbarwnie wyrażę swoją radość - hura!!!!!!!! :) :) :)
Kapselku, uważaj na głowę, nadmiar alkoholu szkodzi;). A ostatnio coś sporo powodów do radości :) :)

Co do swojej deklaracji, której zreszta jeszcze nie przelałam, to 20 zł pójdzie na kostki Malvi a 30 dla Balbinki :)

Link to comment
Share on other sites

na watek dziadeczka zaprosze :
[B][SIZE=5][COLOR=#000080]Brzydki Dziadzius z Dopiewa czeka na smierc. Spraw by nie umarl w schroniskowym boksie ![/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193578-Brzydki-Dziadzius-potrzebuje-juz-tylko-60zl-deklaracji-dorzuc-piataka-)"][COLOR=#4444ff]Brzydki Dziadzius potrzebuje juz tylko 60zl deklaracji - dorzuc piataka ;)[/COLOR][/URL]

[B]brakuje tylko 60 zl stalych deklaracji ,prosimy chociaz o 5 zl ..prosimy ...prosimy ...prosimy ..prosimy[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...