Jump to content
Dogomania

SZCZYL - już szcześliwy w nowym DOMU!!!!!!


Malwi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarotka']I jak tam Szczylek sobie radzi ??[/QUOTE]

Boję się zimna ze względu na psiaki, dlatego zimy już nie lubię. :mad:
Szkoda mi tych psiaczków w budach nie ocieplonych, skleconych byle jak, z dziurami strasznymi i do tego psiaki na łańcuchach, a widzę niestety na okrągło:-(

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam dziewczyny, że bardzo, bardzo szkoda mi psiaka, na różnych wątkach psiaki znajdują domki, starsze, chore, może brzydsze, a nawet takie gdzie wydawałoby się że nieadopcyjne, a ten??????? tak sympatyczny, ładny chłopak, do tego taki gówniarz :shake: echhhh co ja będę pisać :-(

Link to comment
Share on other sites

Jestem na wezwanie,Monti mnie przysłał,ile potrzeba i gdzie przesłać?
Sorki,że tak późno,ale od 2 dni w nerwach:angryy:,sunię swoją wysterylizowałam,nie miałam głowy do kompa.:shake:
W deklaracje stałe niestety się nie mieszam,bo przy trójce dzieci mam masakrycznie dużo do zapamiętania:placz:,ale jednorazowo,jak ktoś mi przypomni to co miesiąc mogę dać.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Jestem na wezwanie,Monti mnie przysłał,ile potrzeba i gdzie przesłać?
Sorki,że tak późno,ale od 2 dni w nerwach:angryy:,sunię swoją wysterylizowałam,nie miałam głowy do kompa.:shake:
W deklaracje stałe niestety się nie mieszam,bo przy trójce dzieci mam masakrycznie dużo do zapamiętania:placz:,ale jednorazowo,jak ktoś mi przypomni to co miesiąc mogę dać.:cool3:[/QUOTE]
Ojej :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Tatankas, witaj kolejna boksiowa cioteczko witaj :multi::multi::multi:
Już Ci mówię jak sytuacja Szczylkowa wygląda, ja tak nie lubię być księgową:cool3::cool3::cool3: ale z tego co się orientuję, [U]Malwi popraw jakby coś nie tak[/U].
Za okres [B]od 17 września do 17 października [/B]mamy już zapłacone :smile: :multi::multi::multi:
Teraz zbieramy na kolejny miesiąc rozliczeniowy, gdyż brakuje na[U] 70 zł stałych [/U]deklaracji. Te brakujące [B]70 zł[/B] uzupełnimy w kolejnym miesiącu z:
- pieniążków od MArty0731:loveu::loveu::loveu:- [B]30zł[/B], które podarowała nam od Montusia ([B]20[/B]zł poszło na ogłoszenia allegro dla Szczylka juz kolejne chyba drugie, pierwsze sponsorowała nam [B]Myszka2 [/B]:loveu::loveu::loveu:, razem od Marty0731 :loveu:było [B]50z[/B]ł).
- pieniążków z naddatku od Andegawenki,:loveu::loveu::loveu: - [B]30 zł[/B] która nadpłaciła swoją deklarację za miesiąc wrzesień.
- [B]brakuje nam wobec tego 10 zł. [/B]Jeśli mogłabyś te 10 zł. podarować, to Szczylek bardzo by był Ci wdzięczny :grins::grins::grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']... na różnych wątkach psiaki znajdują domki, starsze, chore, może brzydsze, a nawet takie gdzie wydawałoby się że nieadopcyjne, a ten??????? tak sympatyczny, ładny chłopak, do tego taki gówniarz :shake: echhhh co ja będę pisać :-([/QUOTE]

Gdy na wątku Henia napisałam podobny, tekst to zostałam wyśmiana przez eskę, ale naprawdę takie zabiedzone psiaki szybciej znajdują domy. Nawet mój Nynuś jest tego przykładem (wreduś wkurza mnie coraz bardziej tym niuchaniem szlaków sikanych :angryy:)

Witaj Szczylku:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Powiem Wam dziewczyny, że bardzo, bardzo szkoda mi psiaka, na różnych wątkach psiaki znajdują domki, starsze, chore, może brzydsze, a nawet takie gdzie wydawałoby się że nieadopcyjne, a ten??????? tak sympatyczny, ładny chłopak, do tego taki gówniarz :shake: echhhh co ja będę pisać :-([/QUOTE]
Bo on taki duży Kapselku. Łatwiej dla maluszków o domki.
Duży pies w mieście , w bloku to jednak większy problem (wiem po sobie) :):)
ALe on takie cudo, na pewno się doczeka domku:):)

Link to comment
Share on other sites

Szczylek słodziak domek na pewno znajdzie i to najlepszy na świecie. Tymczasem jest mu u mnie dobrze i bezpiecznie. Nie jest samotny - ma teraz Bejka do zabawy - małego staruszka o duszy szczeniaka, więc się migdalą, tarmoszą i bronią jeden drugiego :loveu:
Dziś Szczylek przyuważył, jak wyglądam przez okno i wołam Beja, bo wyszedł przed bramę. Wielki znak zapytania urósł nad łebkiem, że oto wrota do kontaktu z człowiekiem - okno. Za moment już zagląda do środka przez szybę, a będąc wzrostu słusznego może sobie pozwolić na oparcie łap o parapet! I teraz kiedy ma chęć, albo głód ściska brzuszek okrągły wspiera się i robi długachne smutne oczy. A obok stoi druh jego wierny Bej - na jednej łapie, bo druga niesprawna. Przednią łapką wspiera się o Szczylka - piękny obrazek, jakże mięknie me serce... :mad:I ja idiotka okno otwieram i w pysk kładę specjał jakiś. Tyle, że specjały się kończą, a pysk się regularnie w oknie pojawia :evil_lol: Mam nadzieję, że mu do wieczora przejdzie:mad:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Witam wszystkich! Jestem tu pierwszy raz:) Od paru dni śledzę wątek Szczylka. Link znalazłam na molosach w dziale mastif pirenejski. Piszecie tyle o domkach,znalazłam Kapselka na allegro, napisałam maila z zapytaniem jak się psiaczek zachowuje itd. ponieważ mam młodego mastifa i pomyślałam,że od przybytku głowa nie boli, jeden kudłacz- dwa kudłacze, idzie zima będzie cieplej jak się z dwóch stron futra do mnie przytulą:) Mój mąż ma skrzynkę allegro i czekam na odpowiedź , czekam... i nic...
W międzyczasie przeczytałam,że to być może moskiewski...i coś mi się tak wydaje,że któraś z Was o tym wspomniała i... chyba miała rację. Przeglądałam foty,pytałam właścicieli i niestety tu musi być doświadczony właściciel. Mój mąż całe życie miał wilczarze( stadami), ja wilczury i kundelki i szczerze, Ammara wychowaliśmy na ciapciaka i dobrze, bo mamy dziecko, planujemy następne...w rodzinie sobie wspaniale funkcjonujemy razem:) Niewiem czy mam na tyle silną rękę, żeby go odpowiednio wychować( mąż wraca wieczorami do domku, więc Ammara widzi o 20-stej,a co dopiero drugiego psiaczka)
Jednak wierzę,że Kapsel znajdzie szybko dom i odpowiedzialną rodzinkę.
Jednak dopóki to nie nastąpi to też chciałabym dorzucić trochę grosza do Szczylkowej przyszłości u Czarodziejki, bo cuda się u niej dzieją i podejrzewam,że Szczylkowi wyprowadzić się od niej będzie ciężko:) Ma tam ogrom, miłości, kumpli i pełną miskę-szkoda,że to nie DS. Wracając do tematu NR KONTA !! Bo dzisiaj kasiorkę dostaję, więc mogę z budżetu się dorzucić potem jak zaczną spływać rachunki może być ciężko:) Może być to deklaracja stała,ale pod warunkiem,że jakaś dobra dusza, będzie mi wysyłała przypomnienie na maila:)

Czarodziejko! Przekaż mizianki Szczylkowi i całej ekipie u Ciebie ode mnie:)

Link to comment
Share on other sites

No to wyślę dziś pieniążki,brakujące 10zł i jeszcze 20zł na ogromne kostki dla Szczylka i jego towarzysza Bejka.Niech ze smakiem chrupią.Zdjęcia z kostkami poproszę tylko i wystarczy.No i czekam na nr.konta.,nie mam za bardzo czasu szukać we wszystkich postach,bo teraz muszę się zająć moją sunią.Jeszcze dziś wpadnę,to dobrze,żeby było konto,to od razu będę mogła pieniądze przesłać.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Lidko witaj w naszej skromnej, ale jakże pojemnej cybersprzestrzeni! Dziękujemy ogromnie za wsparcie, bo dziewczyny na formum wspomagają wiele psich bied i każdy grosik jest istotny! :loveu:
Szczylek wymiziany i wycałowany w ryjek od wszystkich i za wszystkich. Ma pysk tak bielusi, że nie wnikam, co rył i gdzie go trzymał - całuję i koniec. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LidkaWejman']Witam!
Witam wszystkich! Jestem tu pierwszy raz:) Od paru dni śledzę wątek Szczylka. Link znalazłam na molosach w dziale mastif pirenejski. Piszecie tyle o domkach,znalazłam Kapselka na allegro, napisałam maila z zapytaniem jak się psiaczek zachowuje itd. ponieważ mam młodego mastifa i pomyślałam,że od przybytku głowa nie boli, jeden kudłacz- dwa kudłacze, idzie zima będzie cieplej jak się z dwóch stron futra do mnie przytulą:) Mój mąż ma skrzynkę allegro i czekam na odpowiedź , czekam... i nic...
W międzyczasie przeczytałam,że to być może moskiewski...i coś mi się tak wydaje,że któraś z Was o tym wspomniała i... chyba miała rację. Przeglądałam foty,pytałam właścicieli i niestety tu musi być doświadczony właściciel. Mój mąż całe życie miał wilczarze( stadami), ja wilczury i kundelki i szczerze, Ammara wychowaliśmy na ciapciaka i dobrze, bo mamy dziecko, planujemy następne...w rodzinie sobie wspaniale funkcjonujemy razem:) Niewiem czy mam na tyle silną rękę, żeby go odpowiednio wychować( mąż wraca wieczorami do domku, więc Ammara widzi o 20-stej,a co dopiero drugiego psiaczka)
Jednak wierzę,że Kapsel znajdzie szybko dom i odpowiedzialną rodzinkę.
Jednak dopóki to nie nastąpi to też chciałabym dorzucić trochę grosza do Szczylkowej przyszłości u Czarodziejki, bo cuda się u niej dzieją i podejrzewam,że Szczylkowi wyprowadzić się od niej będzie ciężko:) Ma tam ogrom, miłości, kumpli i pełną miskę-szkoda,że to nie DS. Wracając do tematu NR KONTA !! Bo dzisiaj kasiorkę dostaję, więc mogę z budżetu się dorzucić potem jak zaczną spływać rachunki może być ciężko:) Może być to deklaracja stała,ale pod warunkiem,że jakaś dobra dusza, będzie mi wysyłała przypomnienie na maila:)

Czarodziejko! Przekaż mizianki Szczylkowi i całej ekipie u Ciebie ode mnie:)[/QUOTE]
Z tym moskiewskim, to ja niepotrzebnie namąciłam.
[B]Rozmawiałam z hodowcą Mastifów Pirenejskich[/B] i Pani mi powiedziała, że na pewno umaszczenie ma Mastifa pirenejskiego ale buźkę beniowatą.
Przypadkowo zobaczyłam zdjęcia tego moskiewskiego, ale dziewczyny podsyłały zdjęcia różnych mixów i tez był do nich bardzo podobny.
Najlepiej o nim i jego charakterze może powiedziec Czarodziejka.
Czarodziejko Kochana określ jego charakter i stosunek do psów i dzieci.
Malwi, proszę wytłumacz LidceWejman z tym allegro , bo ja nie bardzo jestem zorientowana :oops:
Bardzo dziękuję też za pomoc dla Szczylka finansową, bo ona zawsze się przyda :multi::multi::multi:
Malwi przesle nr konta, bo to na jej konto zbieramy kaskę. :loveu::loveu::loveu:

Lidko, po opisie Czarodziejki charakteru Szczylka, może dasz się jednak przekonać :roll::loveu: Szczylek przesyła buziaki :grins::grins::grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']No to wyślę dziś pieniążki,brakujące 10zł i jeszcze 20zł na ogromne kostki dla Szczylka i jego towarzysza Bejka.Niech ze smakiem chrupią.Zdjęcia z kostkami poproszę tylko i wystarczy.No i czekam na nr.konta.,nie mam za bardzo czasu szukać we wszystkich postach,bo teraz muszę się zająć moją sunią.Jeszcze dziś wpadnę,to dobrze,żeby było konto,to od razu będę mogła pieniądze przesłać.Pozdrawiam.[/QUOTE]

Boksiowo cioteczko dziękujemy :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Szczylek i psiaczki Czarodziejki będą miały robotę z tymi kostkami, oj będą :multi::multi::multi:
Malwi prześle Ci konto na pewno :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LidkaWejman']Witam!
Witam wszystkich! Jestem tu pierwszy raz:) Od paru dni śledzę wątek Szczylka. Link znalazłam na molosach w dziale mastif pirenejski. Piszecie tyle o domkach,znalazłam Kapselka na allegro, napisałam maila z zapytaniem jak się psiaczek zachowuje itd. ponieważ mam młodego mastifa i pomyślałam,że od przybytku głowa nie boli, jeden kudłacz- dwa kudłacze, idzie zima będzie cieplej jak się z dwóch stron futra do mnie przytulą:) Mój mąż ma skrzynkę allegro i czekam na odpowiedź , czekam... i nic...
W międzyczasie przeczytałam,że to być może moskiewski...i coś mi się tak wydaje,że któraś z Was o tym wspomniała i... chyba miała rację. Przeglądałam foty,pytałam właścicieli i niestety tu musi być doświadczony właściciel. Mój mąż całe życie miał wilczarze( stadami), ja wilczury i kundelki i szczerze, Ammara wychowaliśmy na ciapciaka i dobrze, bo mamy dziecko, planujemy następne...w rodzinie sobie wspaniale funkcjonujemy razem:) Niewiem czy mam na tyle silną rękę, żeby go odpowiednio wychować( mąż wraca wieczorami do domku, więc Ammara widzi o 20-stej,a co dopiero drugiego psiaczka)
Jednak wierzę,że Kapsel znajdzie szybko dom i odpowiedzialną rodzinkę.
Jednak dopóki to nie nastąpi to też chciałabym dorzucić trochę grosza do Szczylkowej przyszłości u Czarodziejki, bo cuda się u niej dzieją i podejrzewam,że Szczylkowi wyprowadzić się od niej będzie ciężko:) Ma tam ogrom, miłości, kumpli i pełną miskę-szkoda,że to nie DS. Wracając do tematu NR KONTA !! Bo dzisiaj kasiorkę dostaję, więc mogę z budżetu się dorzucić potem jak zaczną spływać rachunki może być ciężko:) Może być to deklaracja stała,ale pod warunkiem,że jakaś dobra dusza, będzie mi wysyłała przypomnienie na maila:)

Czarodziejko! Przekaż mizianki Szczylkowi i całej ekipie u Ciebie ode mnie:)[/QUOTE]

o kurcze - ja nic na maila nie dostałam ... zupełnie ... może do zuzlikowej poleciało ??

dzięki śliczne , już wysyłam nr konta na PW :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...