Jump to content
Dogomania

jostel5

Members
 • Content Count

  7,007
 • Joined

 • Last visited

About jostel5

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday February 16

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  lubelskie;południowe Podlasie
 • Interests
  psy,literatura,turystyka,
 • Occupation
  nauczyciel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To już szósta rocznica...Pamiętam o tobie, Sareniu! [*]
 2. Dzisiaj do domu poszła Rubi-mamusia- nieżyjącego niestety- Borsuczka ...[*] Rubi zamieszkała u Pani Malwiny, tej, która tak o Borsuczka walczyła.
 3. Witam Was serdecznie....! :) Do mnie dzwoniła pani w sprawie łaciatego Atosa....Nie wiem, czy cos z tego będzie, ale...umówiłyśmy się wstępnie w schronisku. Może jakaś bida znajdzie fajny dom, bo pani doświadczona i zapalona! :)
 4. Bejotko,z Piorunem było tak....Przedwczoraj zadzwoniła do mnie Pani w sprawie Maszy....Opowiadała mi o psiaku, który zaginął Rodzinie blisko rok temu i o swojej decyzji, by zaadoptować innego psiaka, bo już opłakali to zaginięcie. Rozmowa była bardzo obiecująca, Pani-super! Zaproponowałam Jej wizytę w schronie, by poznała Maszę i inne psiaki. Poprosiłam też "naszą" Dominikę, by pomogła wybrać Pani nowego psiego przyjaciela. Pani przyjechała, pochodziła po schronie, poszła na spacerek z Dominiką i dwiema suniami, a nawet zdecydowała o adopcji jednej z naszych panienek...Kiedy wychodziła już ze schronu,nagle w pierwszym kojcu przy wejściu...zobaczyła Pioruna-Kotka! :) No i okazało się, że Piorun to jej zaginiony w sierpniu Maks! Jutro Pani przyjeżdza po psika do schronu-rozmawiałyśmy! :)
 5. Bejotko, on został z adopcji odebrany w czasie drugiej wizyty poadopcyjnej...Pan miał mu poprawić warunki i nie zrobił tego....
 6. Pulpet nie jest już Pulpetem....! :) Teraz nosi dumne imię Max i chyba mu się ta zmiana podoba....Pańciostwo są nim zachwyceni, bo jest nadzwyczajnie grzeczny, miły,rozmerdany, nie zwraca uwagi na kota, zaczął szczekać i wywala się brzuchem do góry do miziania. Niestety Pulpet-Max nie chce sypiać w domu...Zieje tam jak parowóz i ma taki stres (albo brak wyczucia ;)) , że pierwszej nocy walnął potężnego kupala i obsikał pół pokoju....:) Kiedy dostał własną budę, uznał, że to jest to i bardzo chętnie w niej sypia. Buda jest naprawdę wypasiona i stoi przy samym wejściu do domu. Będą zdjęcia....:)
 7. Przyszłam tu z wątku Foka...Doczytałam dokładnie do 10-tej strony i -niedokładnie-do 18-tej... Mufin [*] :( Jutro wrócę nadrobić zaległości w lekturze, bo jest fascynująca! :) Pozdrowienia dla całej Bandy Dwu- i Czteronożnych! :)
 8. [quote name='Javena']Osieku nie znam za dobrze. Ale jak będzie adres ,spróbuję namówić tz ,albo syna i może namówię Figannę ,choć ostatnio nie pokazuje sie na dogo. Ona zazwyczj ze mną jeżdziła. Zadzwonie do niej.[/QUOTE] Adres mam, ale muszę się z Panem skontaktować, czy wciąż jest zainteresowany adopcją....Miał się odezwać, ale milczy....Dam znać! :) Dziękuję, że chcesz pomóc! :)
 9. Dzwonił! :) Brzmi baaaardzo obiecująco, ale zobaczymy....Będzie pewnie potrzebna wizyta p/a w Oświęcimiu. :) Martwię się trochę odległością między naszymi miastami....
 10. Wysłałam Saruni jeszcze jedno zdjęcie zasypiającego na kanapie Morgana....Może wstawi....? ;)
 11. Też zaglądam...Facet nie odbieral naszych telefonów! 600421489
 12. A ja czekam..! :) Coni poszła dzisiaj do adopcji-podejście nr2...Pan jest sunią zachwycony! :)
 13. Biała Podlaska pozdrawia Olsztyn! :) Faaaajne to Wasze schronisko!-[COLOR=#a9a9a9][SIZE=1]o ile o jakimkolwiek schronisku można tak powiedzieć... [/SIZE][/COLOR]:) Szczere wyrazy uznania! :)
×
×
 • Create New...