Jump to content
Dogomania

SZCZYL - już szcześliwy w nowym DOMU!!!!!!


Malwi

Recommended Posts

Cioteczki i wujkowie, myślałam, że dzisiaj już taaaaaaaka szczęśliwa :multi::multi::multi::multi:będę, że ho, ho!!!!!!!!!!!! A tu na horyzoncie kolejna bidulka się pojawiła. Zerknijcie chociaż cioteczki i wujkowie [url]http://www.dogomania.pl/threads/194027-Wychudzona-Bonita-ju%C5%BC-w-dt-SOS-BOKSEROM-prosimy-o-pomoc[/url] :modla:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Szczylek pojedzie 8.10 do domku, więc na jego koncie pozostanie 100 zł - licząc 10 zł/dzień mniej więcej. Czy te pieniążki przelać gdzieś, czy mogą zostać przeniesione na Portosa staruszka, który ma do mnie w weekend przyjechać? Dziewczyny zbierają na jego transport i byłoby im łatwiej?

Link to comment
Share on other sites

Kapselku, mam foteczki , mam, ale czas muszę znaleźć, żeby je wkleić. Szczylasek wczoraj wraz z Bejkiem rozpruli piłkę mojej córci - fajnie pękała, jak się mordą darło. Dziś nad ranem słyszeliśmy tętent kpyt Szczylowych i kulawych łapek Bejowych, jak się o 6.00 ganiali wokół domu. Będzie Bejek tęsknił za swoim pięknym towarzyszem. Tak się kochają, że śpią w swych objęciach - Szczylek zagarnia Bejka i zapada w drzemkę. Mam foteczki ;)

Link to comment
Share on other sites

[b]Malwi[/b] pieniążki ode mnie prześlij dla Trufelka-sashę:

[SIZE=4][COLOR=Red][B]KONTO DO WPŁAT NA SASHĘ[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]
[B]Fundacja "SOS bokserom"
ul. Mrówcza 77a
04-857 Warszawa [/B]

[U][B]nr konta:
06 1500 1012 1210 1015 2421 0000[/B][/U]

nr konta w standardzie IBAN :
PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
kod SWIFT: KRDBPLP
[B]
Z dopiskiem nick z dogo + dla Saschy [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas'][B]Malwi[/B] pieniążki ode mnie prześlij dla Trufelka-sashę:

[SIZE=4][COLOR=Red][B]KONTO DO WPŁAT NA SASHĘ[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]
[B]Fundacja "SOS bokserom"
ul. Mrówcza 77a
04-857 Warszawa [/B]

[U][B]nr konta:
06 1500 1012 1210 1015 2421 0000[/B][/U]

nr konta w standardzie IBAN :
PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
kod SWIFT: KRDBPLP
[B]
Z dopiskiem nick z dogo + dla Saschy [/B][/QUOTE]

Saszka bardzo dziękuje za wpłatę :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Strasznie się cieszę, ale teraz już mi Bejka żal :shake: [SIZE=1]
[/SIZE][/QUOTE]
A mnie i Bejka i Czarodziejki. Ale nie smućmy Kapselku, Szczyluś będzie miał wspaniały domek. Ciekawe jak mu dadzą na imię.
A do Czarodziejki już następne biedy się pchają drzwiami i oknami.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ciotunie Kochane!!!!! [/B]To już dziś. To ten dzień!!!!
[B]Szczylas[/B] jedzie dziś do domku :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Czekamy na relację Czarodziejki :smile::smile::smile::smile::smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...